reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

#zostańwdomu: Oglądaj ulubione filmy i seriale w Polsacie

dodano: 2020-03-23 12:11
autor: Jan Borejko | źródło: Polsat

Erin Brockovich Polsat 360px.jpg #zostańwdomu: Oglądaj ulubione filmy i seriale w Polsacie. We wtorek do akcji wkroczy Tom Cruise, a pewnego razu w Meksyku ponownie spotkają się: Antonio Banderas, Johnny Depp i Salma Hayek. Adam Sandler przekona w środę Jennifer Aniston, aby udawała jego żonę. Natomiast w czwartek Julia Roberts zmierzy się z amerykańskim wymiarem sprawiedliwości. Ekipa „Naszego Nowego Domu” wyruszy we wtorek i środę na pomoc potrzebującym rodzinom. Jednak szczególną uwagę należy zwrócić na środę, bo „Zawsze warto” spędzić czas z Julią Wieniawa, Katarzyną Zielińską i Weroniką Rosati. Za to na czwartek trzeba zaplanować spotkanie z najlepszymi „Przyjaciółkami”! To nie wszystko, bo od poniedziałku do piątku przed „Gliniarzami” nowe intrygujące śledztwa, a w „Pierwszej miłości” kolejne życiowe zawirowania mieszkańców Wrocławia i Wadlewa! Poznajcie szczegóły, jak spędzić tydzień z Polsatem. 

Polsat
Przyjaciółki serial Polsat 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
24 marca (wtorek)

Jack Reacher: Jednym strzałem

Kolejny film akcji z Tomem Cruise’m w roli Jacka Reachera – legendarnego bohatera bestsellerowej serii powieści autorstwa Jima Granta (pod pseudonimem Lee Child). 

W Pittsburghu zostaje zastrzelonych pięć przypadkowych osób. Dowody wskazują na byłego wojskowego i wyszkolonego snajpera Jamesa Barra (Joseph Sikora), który zostaje aresztowany. Mężczyzna twierdzi, że jest niewinny. Godzi się, by broniła go ambitna prawniczka Helen Rodin (Rosamund Pike), ale mimo długich przesłuchań, nie ujawnia niczego. Prosi o sprowadzenie Jacka Reachera (Tom Cruise), jeśli bowiem ktokolwiek może go oczyścić z zarzutów, to jest to właśnie ten były wojskowy detektyw. Jednak Jack, znając szokującą historię Barra z przeszłości, wierzy że złapano właściwego człowieka. Kiedy pojawia się, by go pogrążyć, oskarżony jest w śpiączce po brutalnym pobiciu w celi. Reacher samodzielnie odkrywa ślad intrygi, w którą jest zamieszany rosyjski bandyta znany jako Zec (Werner Herzog). Do tego ktoś usilnie próbuje odsunąć Reachera od sprawy.
Jack Reacher: Jednym strzałem” we wtorek 24 marca o godzinie 20:10 Polsacie!


Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2

Antonio Banderas, Salma Hayek i Johnny Depp w kontynuacji „Desperado” - wielkiego przeboju kinowego w reżyserii Roberto Rodrigueza.

El Mariachi (Antonio Banderas), siejący postrach i zniszczenie mściciel, podróżujący z podręcznym arsenałem w futerale od gitary, odkąd przeżył osobistą tragedię, żyje w odosobnieniu. Odnajduje go skorumpowany agent CIA, Sands (Johnny Depp) i proponuje udaremnienie zamachu na prezydenta Meksyku, który zaplanował narkotykowy baron Barrillo (Willem Dafoe). El Mariachi przystaje na propozycję agenta, bo ma własne krwawe rachunki do wyrównania. Wyrusza do walki, mając u boku swych dwóch wiernych kompanów - Lorenzo (Enrique Iglesias) i Fideo (Marco Leonardi).
„Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2” we wtorek 24 marca o godzinie 22:55 Polsacie!

25 marca (środa)

Nasz Nowy Dom, odc. 175

Ekipa programu znowu rusza na pomoc potrzebującej rodzinie. Zobacz, jak poprawią komfort i bezpieczeństwo bohaterów odcinka. 

W najbliższą środę poznamy historię pięcioosobowej rodziny spod Radomia. Małżeństwo – pani Izabela i pan Waldemar wychowują troje dzieci. Rafała, Maćka i Karolinę. Rafał, w wyniku porażenia mózgowego, jest osobą niepełnosprawną fizycznie i intelektualnie. Mama chłopca przyznaje, że ich życie podporządkowane jest najstarszemu dziecku: - Najstarszy syn jest osobą niepełnosprawną, już dorosłą. To był straszny moment - dowiedzieć się, że dziecko ma porażenie mózgowe czterokończynowe, że oprócz tego są inne choroby związane z tym jak padaczka, zapalenie oskrzeli. Trzeba szybko reagować ze względu na płuca. Trzeba dopilnować, żeby nie było odleżyn. Syn wymaga ciągłej opieki. Cały czas potrzebuje naszej pomocy, naszych rąk, naszych nóg. To jest tak głębokie upośledzenie, że Rafał sobie bez nas nie poradzi. 
Dom, w którym mieszkają, jest kompletnie nieprzystosowany do potrzeb Rafała. W całym budynku są wysokie progi, do łazienki nie można wjechać wózkiem, a podjazd przed domem jest tylko prowizoryczny. Rodzice i chory syn mieszkają w jednym pokoju, a nastolatkowie nie mają swojego miejsca do nauki i wypoczynku. Dom ogrzewa stary piec kaflowy, a zniszczony dach jest pokryty śmiertelnie niebezpiecznym eternitem. Katarzyna Dowbor wraz z Martyną Kupczyk i szefem ekipy budowlanej Wieśkiem zrobią wszystko, aby każdy z członków rodziny poczuł się w nowym domu bezpiecznie.
Nowy odcinek „Nasz Nowy Dom” w środę 25 marca o godzinie 20:05 Polsacie!

Zawsze warto, odc. 16

Ada organizuje parapetówkę, Łukasz próbuje znowu zbliżyć się do Doroty, a Aśka z Rafałem dadzą sobie drugą szansę! 

Ada (Julia Wieniawa) zaczyna nowe życie! Urządza mieszkanie nad biurem Kamila (Jakub Wesołowski) i organizuje parapetówkę. Jest szczęśliwa, że wreszcie może być ze swoim synkiem Dorianem (Kamil Jaroszewski). Łukasz (Paweł Ławrynowicz) po powrocie do domu stara się odzyskać przychylność Doroty (Katarzyna Zielińska). Zajmuje się codziennymi obowiązkami, komplementuje zawodowe dokonania żony, chce zrobić jak najlepsze wrażenie i zbliżyć się do żony… Marta (Weronika Rosati) coraz lepiej sprawdza się w roli łączniczki ludzkich serc. Rafał (Bartłomiej Kotschedoff) i Aśka (Joanna Kuberska) zaczynają się znowu dogadywać i w końcu umawiają się na randkę.
Nowy odcinek „Zawsze warto” w środę 25 marca o 21:10 w Polsacie!

Żona na niby

Adam Sandler, Jennifer Aniston i Brooklyn Decker w komedii romantycznej!

Danny Maccabee (Adam Sandler) spotyka dziewczynę swoich marzeń (Brooklyn Decker). By zakamuflować powiedziane jej lekkomyślnie kłamstwo, mężczyzna zmusza swoją lojalną asystentkę Katherine (Jennifer Aniston) do udawania jego wkrótce-byłej-żony. Kiedy pojawiają się kolejne kłamstwa, zatuszować je pomagają włączone do gry dzieci Katherine i wkrótce wszyscy trafiają na Hawaje, gdzie czeka na nich absurdalny, wymykający się spod kontroli weekend, który ujawnia, gdzie leżą granice wytrzymałości i jak daleko można posunąć się dla miłości...

„Żona na niby” w środę 25 marca o 22:10 w Polsacie!

26 marca (czwartek)

Nasz Nowy Dom, odc. 176

Ekipa Naszego Nowego Domu pomaga samotnej mamie z chorą córką, by mogły żyć w godnych warunkach mieszkaniowych.
W podlaskiej wsi Kuzie mieszka pani Danuta wraz z dwudziestosiedmioletnią córką, cierpiącą na porażenie mózgowe, Weroniką. Mąż pani Danuty zmarł ponad rok temu, wcześniej małżeństwo pochowało czworo dzieci. Siłę do życia Pani Danucie daje Weronika. To ona mimo swojej niepełnosprawności wspiera mamę i nadaje sens jej życiu. Dom kobiet jest w tragicznym stanie: ogrzewanie stanowi jeden dymiący piecyk w kuchni, łazienka jest całkowicie nieprzystosowana do niepełnosprawności córki, kobiety śpią w jednym pokoju, które jest zarówno kuchnią i kotłownią. Katarzyna Dowbor widząc w jakich warunkach żyją kobiety jest przerażona: - Jak weszłam do tego pomieszczenia w którym śpicie, bo ciężko nazwać to sypialnią, trudno to nazwać kuchnią, to jestem przerażona. Nie są to warunki do życia, do mieszkania. A poza tym największy problem jaki widzę jest taki, że ten dom nie jest bezpieczny, bo nie powinno się spać przy piecu. Tak samo łazienka, która nie jest kompletnie przystosowana dla Weroniki. (...) Najbardziej boję się jednej rzeczy. W waszym domu po pierwsze trzeba zrobić nowy dach. Jest zima. Zdjęcie tego całego dachu, ogromnej powierzchni to jest ryzyko o tej porze roku. 

Ekipa Naszego Nowego Domu postanowi zrobić wszystko, aby rodzinie żyło się łatwiej, a także, aby Weronika mogła być bardziej samodzielna. Metamorfozę domu zaplanuje Maciek Pertkiewicz, a remont zrealizuje ekipa budowlana pod kierownictwem Artura.
Kolejny odcinek „Nasz Nowy Dom” w czwartek 26 marca o godzinie 20:05 Polsacie!

Przyjaciółki, odc.174

Na kłopoty wychowawcze... Agnieszka Sienkiewicz, czyli ciocia Dorota wkracza do gry! Co jeszcze w nowym odcinku? 

Hania (Pola Figurska) staje się naprawdę nieznośna, sprawia coraz więcej problemów wychowawczych. Inga (Małgorzata Socha) nie może znaleźć przyczyny takiego zachowania, nie wie, jak sobie z nią radzić. Do akcji wkracza ciocia Dorota (Agnieszka Sienkiewicz). Zuza (Anita Sokołowska) nie chce niepokoić Stefy (Dorota Kolak) i ukrywa przed nią, że rzuciła pracę. Nastręcza jej to coraz więcej trudności. Postanawia ukryć się w mieszkaniu Dagmara (Marcin Korcz), gdzie nakrywa jego matkę na potajemnej schadzce. Pod naciskiem Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer) Stasiek (Antoni Borowski) przyznaje, że to on zabrał jej pieniądze. Nie chce jednak wyznać do czego były mu potrzebne. Kobietę coraz bardziej niepokoi zachowanie syna… 
Nowy odcinek „Przyjaciółek” w czwartek 26 marca o 21:10 w Polsacie!

Erin Brockovich

Dramat oparty na prawdziwej historii, zrealizowany przez Stevena Soderbergha. Bohaterka opisanych wydarzeń pojawiła się osobiście na planie, w roli… kelnerki. W postać Erin Brockovich wcieliła się Julia Roberts i stworzyła genialną kreację aktorską – nagrodzoną Oscarem.

Erin Brockovich (Julia Roberts) jest w sytuacji nie do pozazdroszczenia. Dwukrotnie rozwiedziona samotnie wychowuje trójkę dzieci, nie ma pieniędzy, wykształcenia ani widoków na pracę. Pewnego dnia jej samochód zostaje potrącony przez innego kierowcę i Erin występuje do sądu o odszkodowanie. Na nic jednak zdają się wysiłki wynajętego przez nią doświadczonego adwokata, Eda Masry (Albert Finney). Bezceremonialnym zachowaniem Erin zraża do siebie sąd i przegrywa sprawę. Pozostają jej do zapłacenia astronomiczne długi, które miała nadzieję pokryć z odszkodowania. Zdesperowana Erin błaga Eda, by dał jej pracę w swojej kancelarii. Ten niechętnie wyraża zgodę. Wertując akta Erin przypadkowo trafia na ekspertyzy medyczne, które zwracają jej uwagę. Zaintrygowana zaczyna badać sprawę i odkrywa, że potężny koncern dopuścił do zanieczyszczenia wód gruntowych w małym prowincjonalnym miasteczku, którego mieszkańcy od dawna zapadają na najróżniejsze choroby. Poruszona przekonuje Eda, by pozwolił jej przeprowadzić dochodzenie w tej sprawie i z pomocą Eda kieruje sprawę do sądu, który przyznaje reprezentowanym przez nią mieszkańcom miasteczka odszkodowanie w wysokości 333 milionów dolarów, największe w historii amerykańskiego wymiaru sprawiedliwości...
„Erin Brockovich” w czwartek 26 marca o 23:25 w Polsacie!


Seriale od poniedziałku do piątku, 23 - 27 marca

Gliniarze, odc. 426 – 430

W kolejnych odcinkach „Gliniarzy” śledczy Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz), Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak) oraz Agnieszka Walczak (Joanna Mądry) i Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) znów wyruszą w teren, aby ścigać podejrzanych i zwalczać przestępstwa na terenie Warszawy i okolic. Z czym będą musieli się zmierzyć w najbliższych odcinkach”?

Do szpitala trafia postrzelony mężczyzna, ale odmawia składania zeznań! Detektywi podejrzewają, że obawia się egzekucji. W toku śledztwa okazuje się, że policjanci mają do czynienia z dużą i dobrze zorganizowaną grupą przestępczą, która nie zawaha się przed niczym…

Porwano nastolatka! Detektywi odkrywają, że zeznania chłopaka pomogły zamknąć jego ojczyma w więzieniu, a mężczyzna poprzysiągł mu zemstę po wyjściu na wolność. W trakcie śledztwa wychodzi na jaw, że nastolatek wpakował się w o wiele większe kłopoty…

Dwójka vlogerów w opuszczonej fabryce znajduje ciało młodej dziewczyny. Wkrótce policjanci odkrywają, że morderca może być naśladowcą seryjnego zabójcy. Śledczy rozpoczynają walkę z czasem, aby znaleźć szaleńca, nim zabije po raz kolejny…

Patrol drogówki interweniuje podczas kłótni dwóch kierowców. W samochodzie jednego z nich mundurowi znajdują cenną biżuterię. Okazuje się, że kosztowności od dawna znajdują się na liście skradzionych dzieł sztuki. Trop prowadzi do znanego złodzieja i włamywacza…

Gdy córka nie odbiera rodziców z lotniska, para zaczyna się niepokoić. W domu znajdują pobojowisko i ślady krwi, które mogą należeć do ich córki. Policja ustala, że dziewczyna mogła zostać uprowadzona…
Nowe odcinki „Gliniarzy” od poniedziałku 23 marca do piątku 27 o godzinie 17:00 w Polsacie!

Pierwsza miłość, odc. 3040 – 3044

W najbliższych odcinkach bohaterów „Pierwszej miłości” czekają kolejne życiowe zawirowania. Jak potoczą się losy mieszkańców Wrocławia i Wadlewa?

Mikser (Błażej Michalski) za wszelką cenę chce pomóc byłej ukochanej wyrwać się z agencji towarzyskiej i rozpocząć wspólnie z nią nowe, spokojne życie z dala od gangstera Bolo (Krzysztof Franieczek), który traktuje dziewczynę jak swoją własność. Magda (Karolina Sawka) nie chce być ciężarem dla przyjaciela. Próbuje znaleźć pracę, ale nie ma żadnych kwalifikacji. Bolo nie odpuszcza, porywa Magdę i żąda za nią kolejnej raty. Czas jest ograniczony. Mikser gorączkowo szuka gotówki. Zapożycza się u przyjaciół, którzy nie wiedzą o tym, że Mikser zadarł z niebezpiecznym gangsterem. Problemy Miksera wychodzą na jaw, gdy Bolo pod pretekstem negocjacji postanawia pokazać Mikserowi, że nie ma szans na szczęśliwe życie u boku Magdy. Pobity Mikser wraca do Barbariana. Jest przerażony. Nie wie jak uratować dziewczynę. Przyjaciele orientują się, że chłopak wziął z pracy sznur. Wiedząc w jakim jest stanie obawiają się o jego życie. Czy Mikser, nie widząc szans na uratowanie byłej ukochanej, faktycznie postanowi skończyć ze swoim życiem? 

Z kolei w Wadlewie Seweryn (Mirosław Kropielnicki) dowie się, że jego ukochana jest w ciąży! Mężczyzna nie zamierza ukrywać swojego szczęścia. Chodzi po Wadlewie, głosząc wszystkim radosną nowinę. Niespodziewanie, dzieląc się swoim szczęściem z Olkiem (Krzysztof Wieszczek), zauważa po radach przyjaciela, że być może Karolina Kazanowa (Elżbieta Romanowska) jest w ciąży nieco dłużej niż wskazują jej zapowiedzi. Seweryn postanawia porozmawiać z żoną i dowiedzieć się prawdy. Kazanowa zdradzi mężowi przykrą prawdę o swoim stanie. Zrozpaczony Seweryn wyrzuca ją z domu. Nie może uwierzyć, że został zdradzony. Czy Karolina będzie zmuszona wychować dziecko sama, bez wsparcia Seweryna? 
Nowe odcinki „Pierwszej miłości” od poniedziałku 23 marca do piątku 27 o godzinie 18:00 w Polsacie!


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik GiGaBlue UHD Quad 4K

Odbiornik UHD 4K z HEVC/H.265 z 2x CI+ i 2x...

1 290 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6934 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem SNR,...

299 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...
reklama