reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Poradniki o koronawirusie w Radiu Tok FM

dodano: 2020-03-25 05:40
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Tok FM „Przewodnik higieniczny”, „Kultura w domu”, „NieFerie” oraz „Fakt, nie mit” - to specjalne antenowe poradniki Radia Tok FM (Agora) przygotowane na wymagający czas izolacji i dostosowania się do nowej sytuacji związanej z zagrożeniem koronawirusem i chorobą COVID-19. Jak informuje nadawca, dziennikarze stacji codziennie pomagają słuchaczom być dobrze poinformowanymi i dbać o bezpieczeństwo, a także podpowiadają, jak spędzać czas wolny w domu. Radio Tok FM zachęca też do słuchania podcastu pod tytułem „Koronawirus. Podsumowanie dnia” i włącza się w akcję „#zostanwdomu”.

Radio Tok FM


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ramach specjalnej serii Radia Tok FM na antenie od poniedziałku do piątku pojawiają się nowe poradniki.

Tuż przed 7:00 rano stacja emituje „Przewodnik higieniczny” Ewy Podolskiej. Jak informuje nadawca, autorka w przystępny sposób opowiada o sprawach na pozór banalnych, a dziś bardzo ważnych, jak właściwe mycie rąk czy używanie masek.

Zostajemy w domu? Tak, ale w kulturalny sposób. Od poniedziałku do piątku, po „Informacjach” po 10:20 i po 14:20 namawiają do tego Marta Perchuć-Burzyńska, Filip Kekusz i Łukasz Wojtusik. „Kultura w domu” to krótki felieton o tym, jak nie stracić kontaktu z kulturą, będąc w domu. 

„NieFerie” to cykl dla rodziców i uczniów, który można usłyszeć w eterze tuż przed 12:00. Aleksandra i Piotr Stanisławscy radzą w nim, jak mądrze i ciekawie spędzić czas w domu. 

Natomiast w poradniku „Fakt, nie mit” ci sami autorzy - od poniedziałku do piątku przed godziną 17:00 - wyposażają słuchaczy w wiedzę, która nie pozwoli im się złapać na nieprawdziwe informacje o trwającej pandemii.

Oprócz tego zespół Radia Tok FM zachęca wszystkich do słuchania nowego podcastu pod tytułem „Koronawirus. Podsumowanie dnia”, w którym - jak zapewnia nadawca - znajdzie się wszystko, co danego dnia warto wiedzieć o wydarzeniach w Polsce i na świecie związanych z pandemią i jej konsekwencjami. Specjalna audycja internetowa dostępna jest bez opłat codziennie o godzinie 20.00 na tokfm.pl i w aplikacji Tok FM (więcej tutaj).

W związku z sytuacją związaną z koronawirusem Radio Tok FM zaprasza wszystkich do skorzystania ze swojej bazy 80 tys. podcastów Tok FM i dołączenia do grona subskrybentów oferty Premium Tok FM (więcej tutaj i tutaj). Teraz można zrobić to przez 30 dni za darmo - Radio Tok FM włączyło się w ten sposób w akcję „#zostanwdomu” (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) to urządzenie wspierające...

299 zł Więcej...

Odbiornik GiGaBlue UHD UE 4K

Najtańszy na rynku odbiornik 4K z podwójną głowicą FBC DVB-S2X...

990 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...
reklama