reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Poradniki o koronawirusie w Radiu Tok FM

dodano: 2020-03-25 05:40
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Tok FM „Przewodnik higieniczny”, „Kultura w domu”, „NieFerie” oraz „Fakt, nie mit” - to specjalne antenowe poradniki Radia Tok FM (Agora) przygotowane na wymagający czas izolacji i dostosowania się do nowej sytuacji związanej z zagrożeniem koronawirusem i chorobą COVID-19. Jak informuje nadawca, dziennikarze stacji codziennie pomagają słuchaczom być dobrze poinformowanymi i dbać o bezpieczeństwo, a także podpowiadają, jak spędzać czas wolny w domu. Radio Tok FM zachęca też do słuchania podcastu pod tytułem „Koronawirus. Podsumowanie dnia” i włącza się w akcję „#zostanwdomu”.

Radio Tok FM


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ramach specjalnej serii Radia Tok FM na antenie od poniedziałku do piątku pojawiają się nowe poradniki.

Tuż przed 7:00 rano stacja emituje „Przewodnik higieniczny” Ewy Podolskiej. Jak informuje nadawca, autorka w przystępny sposób opowiada o sprawach na pozór banalnych, a dziś bardzo ważnych, jak właściwe mycie rąk czy używanie masek.

Zostajemy w domu? Tak, ale w kulturalny sposób. Od poniedziałku do piątku, po „Informacjach” po 10:20 i po 14:20 namawiają do tego Marta Perchuć-Burzyńska, Filip Kekusz i Łukasz Wojtusik. „Kultura w domu” to krótki felieton o tym, jak nie stracić kontaktu z kulturą, będąc w domu. 

„NieFerie” to cykl dla rodziców i uczniów, który można usłyszeć w eterze tuż przed 12:00. Aleksandra i Piotr Stanisławscy radzą w nim, jak mądrze i ciekawie spędzić czas w domu. 

Natomiast w poradniku „Fakt, nie mit” ci sami autorzy - od poniedziałku do piątku przed godziną 17:00 - wyposażają słuchaczy w wiedzę, która nie pozwoli im się złapać na nieprawdziwe informacje o trwającej pandemii.

Oprócz tego zespół Radia Tok FM zachęca wszystkich do słuchania nowego podcastu pod tytułem „Koronawirus. Podsumowanie dnia”, w którym - jak zapewnia nadawca - znajdzie się wszystko, co danego dnia warto wiedzieć o wydarzeniach w Polsce i na świecie związanych z pandemią i jej konsekwencjami. Specjalna audycja internetowa dostępna jest bez opłat codziennie o godzinie 20.00 na tokfm.pl i w aplikacji Tok FM (więcej tutaj).

W związku z sytuacją związaną z koronawirusem Radio Tok FM zaprasza wszystkich do skorzystania ze swojej bazy 80 tys. podcastów Tok FM i dołączenia do grona subskrybentów oferty Premium Tok FM (więcej tutaj i tutaj). Teraz można zrobić to przez 30 dni za darmo - Radio Tok FM włączyło się w ten sposób w akcję „#zostanwdomu” (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

199 zł Więcej...
reklama