reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Miasta i zagadki w kwietniu w History2

dodano: 2020-03-25 06:59
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

H2 History2 rebranding W kwietniu br. dokumentalny kanał telewizyjny History2 poleca szczególnie swoim widzom takie programy jak „Zaginione miasta starożytności” i „Zagadki starożytnego świata”.

History2


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w kwietniu br. w stacji History2 widzowie odkryją „Zaginione miasta starożytności” i rozwikłają „Zagadki starożytnego świata”.

Kwiecień 2020 roku w ofercie kanału History2:

„Zaginione miasta starożytności” („Lost Cities of the Ancients”)
emisja: w czwartki (od 9 kwietnia br.) o 22:00

Niektóre z najbardziej niesamowitych skarbów starożytności są ciągle pogrzebane głęboko pod ziemią - ciągle nieodkryte; te niemal legendarne miejsca zniknęły wiele tysięcy lat temu i od tego czasu nikt ich nie oglądał. Serial jest detektywistyczną wyprawą, podczas której drobiazgowe badania archeologiczne wszelkich przesłanek historycznych dają podstawę do odkrycia tajemnic jednych z najwspanialszych, zaginionych miast starożytności. Fabularyzacja pozwala na odtworzenie etapów odkrywczej podróży, a dzięki grafice komputerowej tym utraconym kiedyś dla świata skarbom zostaje przywrócona dawna świetność. Niektóre z tych miejsc są tak rozległe i wspaniałe, że ich ówczesnym mieszkańcom z pewnością nigdy nie przyszło do głowy, że mogłyby tak po prostu zniknąć. Takie wydarzenie można by porównać z zatopieniem Manhattanu lub zasypaniem Paryża. Jednak, jak widzowie zobaczą w serialu, każda z cywilizacji, bez względu na to jak wspaniała, musi się skończyć i staje się zaginionym światem.

„Zagadki starożytnego świata” („Digging For The Truth”)
emisja: w czwartki (od 23 kwietnia br.) o 21:00

W tym serialu amerykański badacz i odkrywca Josh Bernstein zabierze widzów w niezwykłą podróż w przeszłość. Korzystając z najnowszych technologii i wiedzy naukowej zajmie się tajemnicami starożytnego świata. Odwiedzi fascynujące, czasem odległe zakątki naszego globu, dotarcie do których nierzadko wymaga zdolności i uporu wytrawnego surwiwalowca. Wsparciem dla jego poszukiwań będą przeprowadzane w terenie wywiady z ekspertami i znawcami tematu. W dążeniu do odkrycia prawdy i rozwiązania intrygujących zagadek przeszłości Josh Bernstein wykorzysta wszelkie dostępne środki, nie oszczędzając również siebie.
 
Kadr z programu „Zaginione miasta starożytności”, foto: A+E Networks
Kadr z programu „Zaginione miasta starożytności”, foto: A+E Networks
v


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Osmo Pocket

1 190 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X + 1TB HDD

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X UHD 4K z wbudowanym...

799 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...
reklama