reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Bundeswehr TV na nowej częstotliwości

dodano: 2020-03-26 21:13
autor: Jerzy Kruczek | źródło: BWTV

BWTV Radio Andernach Bundeswehr TV 360px.jpg Kanał telewizyjny Federalnego Ministerstwa Obrony Niemiec - Bundeswehr TV (BWTV) - zmienił częstotliwość na satelicie Eutelsat 21B (21,5°E). Podobnie na nowej częstotliwości znalazł się kanał radiowy Radio Andernach. Oba kanały telewizyjny i radiowy są skierowane do niemieckich żołnierzy Bundeswehry rozmieszczonych za granicą. Od 2 marca br. kanał BWTV jest nadawany w rozdzielczości HD

BWTV
BWTV Radio Andernach Bundeswehr TV760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Transmisja kodowanego w Conax kanału BWTV HD  z wodbywa się teraz z częstotliwości 11,185 GHz, pol. V, SR: 3190, FEC: 3/4, DVB-S2/8PSK (dotyczy wiązki wide). Poprzednia transmisja BWTV w rozdzielczości SD z częstotliwości 11,175 V, SR 2067, FEC 3/4 została przerwana. Radio Andernach zawsze jest połączone z emisją BWTV. Radio Andernach jest również dostępne online za pośrednictwem transmisji na żywo.

Telewizja Bundeswehry nie jest przeznaczona do odbioru w Niemczech. Szyfrowanie w Conax zapewnia, że ​​Bundeswehr TV może być oglądana tylko przez upoważnionych członków Bundeswehry. Deszyfrowanie kanału BWTV zapewnia karta kodowa. Ministerstwo Obrony Niemiec zapewnia zestaw składający się z odbiornika, modułu CI i karty - w tym przypadku chodzi o odbiornik Technistar S3 ISIO firmy TechniSat. Oddział Bundeswehry składa wniosek o wyposażenie przed lub w trakcie pobytu za granicą.

Źródło: bundeswehr.de 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii FTA


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88+ SE HEVC HD Multistream

Najnowsza wersja satelitarnego odbiornika Octagon SX88+ SE HD, z DX...

249 zł Więcej...

Odbiornik GiGaBlue UHD Quad 4K

Odbiornik UHD 4K z HEVC/H.265 z 2x CI+ i 2x...

1 290 zł Więcej...
reklama