reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Bundeswehr TV na nowej częstotliwości

dodano: 2020-03-26 21:13
autor: Jerzy Kruczek | źródło: BWTV

BWTV Radio Andernach Bundeswehr TV 360px.jpg Kanał telewizyjny Federalnego Ministerstwa Obrony Niemiec - Bundeswehr TV (BWTV) - zmienił częstotliwość na satelicie Eutelsat 21B (21,5°E). Podobnie na nowej częstotliwości znalazł się kanał radiowy Radio Andernach. Oba kanały telewizyjny i radiowy są skierowane do niemieckich żołnierzy Bundeswehry rozmieszczonych za granicą. Od 2 marca br. kanał BWTV jest nadawany w rozdzielczości HD

BWTV
BWTV Radio Andernach Bundeswehr TV760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Transmisja kodowanego w Conax kanału BWTV HD  z wodbywa się teraz z częstotliwości 11,185 GHz, pol. V, SR: 3190, FEC: 3/4, DVB-S2/8PSK (dotyczy wiązki wide). Poprzednia transmisja BWTV w rozdzielczości SD z częstotliwości 11,175 V, SR 2067, FEC 3/4 została przerwana. Radio Andernach zawsze jest połączone z emisją BWTV. Radio Andernach jest również dostępne online za pośrednictwem transmisji na żywo.

Telewizja Bundeswehry nie jest przeznaczona do odbioru w Niemczech. Szyfrowanie w Conax zapewnia, że ​​Bundeswehr TV może być oglądana tylko przez upoważnionych członków Bundeswehry. Deszyfrowanie kanału BWTV zapewnia karta kodowa. Ministerstwo Obrony Niemiec zapewnia zestaw składający się z odbiornika, modułu CI i karty - w tym przypadku chodzi o odbiornik Technistar S3 ISIO firmy TechniSat. Oddział Bundeswehry składa wniosek o wyposażenie przed lub w trakcie pobytu za granicą.

Źródło: bundeswehr.de 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii FTA


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Adapter USB-C 8in1 hub wielofunkcyjny

Adapter 8in1 (przejściówka) USB-C do laptopa na HDMI, 2xUSB3.0, SD,...

199 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2851S + pakiet Komfort+/Filmbox 6m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: dekoder ADB2851S (bez tunera DVB-T)...

179 zł Więcej...

Moduł UniCam Prime

Najnowsza wersja uniwersalnego modułu dostępu UniCam Prime - następca Unicam...

499 zł Więcej...
reklama