reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Hell on Wheels” 5 i filmy w kwietniu w SundanceTV

dodano: 2020-03-26 23:24
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International/satkurier.pl

Sundance TV W kwietniu br. kanał SundanceTV poleca swoim widzom takie seriale jak „Hell on Wheels” (sezon 5.) oraz „Halt and Catch Fire” (sezon 3.). a w ramach cyklu „Twarze Sundance” takie filmy jak „Głębokie błękitne morze”, „Wieczór z Beverlym Luff Linem”, „Tyranozaur”, „Bernard & Huey”, „London Town”, „3 Backyards”, „Charlotte Gray”, „Mebelki”, „Sobowtór”, „Moja staruszka”, „Columbus” i „Wspaniały rok 1939”.

Sundance TV SundanceTV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W kwietniu br. szczególnej uwadze nadawca poleca cykl filmowy „Twarze Sundance” (więcej tutaj). W każdy weekend kwietnia br. stacja zaprasza na potężną dawkę niezależnych produkcji z udziałem wielokrotnie nagradzanych twórców i artystów. Wśród obrazów pojawią się między innymi: mocny i poruszający dramat „Tyranozaur” z Olivią Colman opowiadający o dwojgu samotnych, zranionych ludzi, których losy połączyły okoliczności, w jakich się znaleźli; „3 Backyards” - artystyczny obraz zagłębiający się w życie bohaterów, którzy wyruszając w podróż zaburzają subtelny spokój zwykłej codzienności; „ Wieczór z Beverlym Luff Linem” - komedia kryminalna z Aubrey Plazą w roli znudzonej żony, w której życiu pewnego dnia pojawia się tajemniczy mężczyzna z jej przeszłości; romans „Głębokie błękitne morze” z Rachel Weisz i Tomem Hiddlestonem, czy „Sobowtór” - czarna komedia z wątkami dreszczowca zrealizowana w oparciu o nowelę Fiodora Dostojewskiego „Sobowtór: poemat petersburski”.

W kwietniu br. SundanceTV zaprasza także do oglądania seriali „Hell on Wheels” (sezon 5.) (więcej tutaj) oraz „Halt and Catch Fire” (sezon 3.) (więcej tutaj i tutaj).
 
Tom Hiddleston i Rachel Weisz w filmie „Głębokie błękitne morze”, foto: AMC Networks International
Tom Hiddleston i Rachel Weisz w filmie „Głębokie błękitne morze”, foto: AMC Networks International


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

125 zł Więcej...