reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Weekendowa metamorfoza” 2 od 28.03 w HGTV

dodano: 2020-03-26 23:46
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Media/satkurier.pl

HGTV „Weekendowa metamorfoza" W sobotę, 28 marca br. o godz. 22:00 w kanale HGTV wyemitowany zostanie premierowo pierwszy odcinek drugiego sezonu programu „Weekendowa metamorfoza”. Jego gospodarzem jest architekt Krzysztof Miruć. W metamorfozach pomogą prowadzącemu: Magdalena Bartłomiejczak, która jest specjalistką od tkanin, stolarz Emil i dwie ekipy remontowe.

HGTV „Weekendowa metamorfoza"


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Prawie każdy z nas lubi niespodzianki, a już szczególnie, gdy uczestniczy w nich architekt Krzysztof Miruć. Prowadzący razem z bohaterami programu przygotuje niezwykły prezent dla ich najbliższych. Jedno pomieszczenie w domu plus jeden weekend równa się jedyna taka metamorfoza. Wiele osób latami patrzy z niechęcią na swoją mało funkcjonalną kuchnię lub przestarzały wystrój w salonie. Po cichu marzą o metamorfozie, ale nie mają odwagi, pomysłu lub możliwości, żeby się za nią zabrać. Na szczęście ktoś inny bierze sprawy w swoje ręce - czytamy w opisie.

Wiosną br. widzowie poznają kolejne historie osób, które chcą zaskoczyć swoją rodzinę lub przyjaciół. Wyjątkowym podarunkiem będzie remont. Czy uda im się dochować tajemnicy? Jak bliscy zareagują na nowy wystrój wnętrza? Czy architekt Krzysztof Miruć trafi w ich gust?

Jak czytamy w opisie, w programie „Weekendowa metamorfoza” widzowie przekonają się również, że zgrany zespół to podstawa. W końcu nie jest prosto zrobić całkowity remont pokoju czy kuchni zaledwie w dwa dni. W metamorfozie pomogą prowadzącemu: Magdalena Bartłomiejczak, która jest specjalistką od tkanin, stolarz Emil i dwie ekspresowe ekipy remontowe. Wspólnie potrafią zdziałać cuda i przygotować najlepsze niespodzianki na świecie.
 
Krzysztof Miruć w programie „Weekendowa metamorfoza”, foto: TVN Discovery
Krzysztof Miruć w programie „Weekendowa metamorfoza”, foto: TVN Discovery


„Weekendowa metamorfoza” - sezon 2., emisja w soboty (od 28 marca 2020 roku) o godz. 22:00 w HGTV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 800UHD

AB CryptoBox 800UHD - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AB...

349 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...

Moduł HD+ z kartą 6m

Moduł HD+ z kartą HD+ (gotowy na odbiór w Ultra...

399 zł Więcej...
reklama