reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Bandyci” i seriale w kwietniu w Epic Drama

dodano: 2020-03-27 05:43
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World/satkurier.pl

Epic Drama W kwietniu br. kanał Epic Drama poleca swoim widzom taką produkcję filmową jak „Bandyci”, oraz takie seriale jak „Projekt Błękitna Księga” (sezon 2.) i „Ręka La Garduñi” (drugi sezon serialu „Zaraza”).

Epic Drama


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kwiecień 2020 roku w ofercie kanału Epic Drama:

„Projekt Błękitna Księga” 2
twórca: David O'Leary, obsada: Aidan Gillen, Michael Malarkey, Laura Mennell, Ksenia Solo, Neal McDonough i Michael Harney
emisja: w czwartki o 21:30

Druga seria bazuje na prawdziwych, ściśle tajnych badaniach niezidentyfikowanych obiektów latających (Unidentified Flying Object/UFO) i związanych z nimi zjawisk, prowadzonych przez Siły Powietrzne Stanów Zjednoczonych Ameryki w latach 1952-1969. Opisane historie powstały na podstawie prawdziwych akt takich spraw, łączących teorie o UFO z autentycznymi wydarzeniami historycznymi w jednej z najbardziej tajemniczych epok w historii Stanów Zjednoczonych Ameryki. W dziesięciu odcinkach tej serii doktor Allen Hynek i kapitan Michael Quinn nadal poszukują niebezpiecznej prawdy, zagłębiając się w kolejne wątki światowego spisku. Sprawdzają, jak badania nad UFO wpłynęły na ewolucję amerykańskich działań wojennych i powstanie nowych technologii - a widzowie razem z nimi zanurzają się w nostalgii lat pięćdziesiątych. Zaczynają od zbadania dwóch najbardziej znanych sprawi związanych z UFO w historii Stanów Zjednoczonych Ameryki: w Roswell w Nowym Meksyku pewien rolnik twierdził, że znalazł na swojej ziemi tajemniczy wrak, który uznał za obiekt pozaziemski; w Strefie 51 w Nevadzie powstała baza wojskowa uważany za magnes dla wydarzeń paranormalnych i działalności związanej z UFO. Allan Hynek i Michael Quinn zgłębiają tajemnice i spiski lat 50. XX wieku - widzowie poznają historię rancza nawiedzonego przez indiańskiego demona, tajemniczego spotkania nazwanego incydentem Kelly-Hopkinsville i niesławnych eksperymentów CIA (Central Intelligence Agency) dotyczących kontroli umysłu. Widzowie będą także świadkami pracy Hynka jako konsultanta na planie filmu „Bliskie spotkania trzeciego stopnia” (więcej tutaj).

„Ręka La Garduñi” 2 (drugi sezon serialu „Zaraza”)
twórcy: Rafael Cobos i Alberto Rodríguez, obsada: Pablo Molinero, Sergio Obsadaellanos, Patricia López Arnaiz, Cecilia Gómez, Claudia Salas, Manuel Morón, Jesús Carroza i Estefanía de los Santos
emisja: od czwartku, 16 kwietnia br. o 22:30

Pięć lat po ostatniej epidemii Czarnej Śmierci Sewilla wraca już do życia; miasto nadal utrzymuje monopol na handel z Ameryką, a wraz ze wzrostem dobrobytu rośnie liczba ludności, która wkrótce osiąga najwyższy poziom w historii. Władze miasta nie są w stanie wyżywić swoich mieszkańców ani zapewnić im niezbędnych usług na choćby minimalnym poziomie; narasta niezadowolenie społeczne, które prowadzi do powstania organizacji znanej jako La Garduña - zorganizowanej grupy przestępczej, która przejmuje kontrolę nad miastem. Daleko od Sewilli, w Nowym Świecie, Mateo otrzymuje list od Teresy; Valerio dostaje groźby śmierci od La Garduñii, więc Teresa prosi Matea aby wrócił i pomógł mu. Miasto ma nowego burmistrza, Pontecorvo, którego misją jest przywrócenie porządku i opanowanie przestępczości; chce on wykorzystać w tym celu umiejętności Matea i pomoc Baeza - jednego z przestępców. Teresa kontynuuje swoją misję ratowania kobiet przed prostytucją, ale zadanie to robi się coraz bardziej niebezpieczne, bo nielegalna prostytucja rozwija się w Sewilli pod kontrolą mafii. Konfrontacja z La Garduñą wiąże się z ogromnym ryzykiem... Drugi sezon „Zarazy” będzie w Polsce emitowany pod tytułem „Ręka La Garduñi” (więcej tutaj).

„Bandyci”
twórca: Les Mayfield, obsada: Colin Farrell, Scott Caan, Ali Larter, Gabriel Macht, Kathy Bates i Timothy Dalton
emisja: w sobotę, 25 kwietnia br. o 21:30

Dla skorumpowanych właścicieli firm budujących linię kolejową Jesse James i Cole Younger są opryszkami i kandydatami do stryczka - ale dla mieszkańców Liberty w stanie Missouri to bohaterowie, którzy pomagają im w walce z potężnym przeciwnikiem. W tym współczesnym westernie Jesse, Cole i ich gotowy na wszystko gang przychodzą z pomocą rolnikom terroryzowanym przez kolej, która chce im odebrać ziemię.
 
Sergio Castellanos, Patricia López Arnaiz i Nya de la Rubia w serialu „Ręka La Garduñi” („Zaraza”), foto: Julio Vergne
Sergio Castellanos, Patricia López Arnaiz i Nya de la Rubia w serialu „Ręka La Garduñi” („Zaraza”), foto: Julio Vergne


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba 902B LTE 5G 470-694 MHz

Antena DVB-T FUBA DAT902 5G to profesjonalna antena telewizyjna z...

149 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...