reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Bandyci” i seriale w kwietniu w Epic Drama

dodano: 2020-03-27 05:43
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World/satkurier.pl

Epic Drama W kwietniu br. kanał Epic Drama poleca swoim widzom taką produkcję filmową jak „Bandyci”, oraz takie seriale jak „Projekt Błękitna Księga” (sezon 2.) i „Ręka La Garduñi” (drugi sezon serialu „Zaraza”).

Epic Drama


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kwiecień 2020 roku w ofercie kanału Epic Drama:

„Projekt Błękitna Księga” 2
twórca: David O'Leary, obsada: Aidan Gillen, Michael Malarkey, Laura Mennell, Ksenia Solo, Neal McDonough i Michael Harney
emisja: w czwartki o 21:30

Druga seria bazuje na prawdziwych, ściśle tajnych badaniach niezidentyfikowanych obiektów latających (Unidentified Flying Object/UFO) i związanych z nimi zjawisk, prowadzonych przez Siły Powietrzne Stanów Zjednoczonych Ameryki w latach 1952-1969. Opisane historie powstały na podstawie prawdziwych akt takich spraw, łączących teorie o UFO z autentycznymi wydarzeniami historycznymi w jednej z najbardziej tajemniczych epok w historii Stanów Zjednoczonych Ameryki. W dziesięciu odcinkach tej serii doktor Allen Hynek i kapitan Michael Quinn nadal poszukują niebezpiecznej prawdy, zagłębiając się w kolejne wątki światowego spisku. Sprawdzają, jak badania nad UFO wpłynęły na ewolucję amerykańskich działań wojennych i powstanie nowych technologii - a widzowie razem z nimi zanurzają się w nostalgii lat pięćdziesiątych. Zaczynają od zbadania dwóch najbardziej znanych sprawi związanych z UFO w historii Stanów Zjednoczonych Ameryki: w Roswell w Nowym Meksyku pewien rolnik twierdził, że znalazł na swojej ziemi tajemniczy wrak, który uznał za obiekt pozaziemski; w Strefie 51 w Nevadzie powstała baza wojskowa uważany za magnes dla wydarzeń paranormalnych i działalności związanej z UFO. Allan Hynek i Michael Quinn zgłębiają tajemnice i spiski lat 50. XX wieku - widzowie poznają historię rancza nawiedzonego przez indiańskiego demona, tajemniczego spotkania nazwanego incydentem Kelly-Hopkinsville i niesławnych eksperymentów CIA (Central Intelligence Agency) dotyczących kontroli umysłu. Widzowie będą także świadkami pracy Hynka jako konsultanta na planie filmu „Bliskie spotkania trzeciego stopnia” (więcej tutaj).

„Ręka La Garduñi” 2 (drugi sezon serialu „Zaraza”)
twórcy: Rafael Cobos i Alberto Rodríguez, obsada: Pablo Molinero, Sergio Obsadaellanos, Patricia López Arnaiz, Cecilia Gómez, Claudia Salas, Manuel Morón, Jesús Carroza i Estefanía de los Santos
emisja: od czwartku, 16 kwietnia br. o 22:30

Pięć lat po ostatniej epidemii Czarnej Śmierci Sewilla wraca już do życia; miasto nadal utrzymuje monopol na handel z Ameryką, a wraz ze wzrostem dobrobytu rośnie liczba ludności, która wkrótce osiąga najwyższy poziom w historii. Władze miasta nie są w stanie wyżywić swoich mieszkańców ani zapewnić im niezbędnych usług na choćby minimalnym poziomie; narasta niezadowolenie społeczne, które prowadzi do powstania organizacji znanej jako La Garduña - zorganizowanej grupy przestępczej, która przejmuje kontrolę nad miastem. Daleko od Sewilli, w Nowym Świecie, Mateo otrzymuje list od Teresy; Valerio dostaje groźby śmierci od La Garduñii, więc Teresa prosi Matea aby wrócił i pomógł mu. Miasto ma nowego burmistrza, Pontecorvo, którego misją jest przywrócenie porządku i opanowanie przestępczości; chce on wykorzystać w tym celu umiejętności Matea i pomoc Baeza - jednego z przestępców. Teresa kontynuuje swoją misję ratowania kobiet przed prostytucją, ale zadanie to robi się coraz bardziej niebezpieczne, bo nielegalna prostytucja rozwija się w Sewilli pod kontrolą mafii. Konfrontacja z La Garduñą wiąże się z ogromnym ryzykiem... Drugi sezon „Zarazy” będzie w Polsce emitowany pod tytułem „Ręka La Garduñi” (więcej tutaj).

„Bandyci”
twórca: Les Mayfield, obsada: Colin Farrell, Scott Caan, Ali Larter, Gabriel Macht, Kathy Bates i Timothy Dalton
emisja: w sobotę, 25 kwietnia br. o 21:30

Dla skorumpowanych właścicieli firm budujących linię kolejową Jesse James i Cole Younger są opryszkami i kandydatami do stryczka - ale dla mieszkańców Liberty w stanie Missouri to bohaterowie, którzy pomagają im w walce z potężnym przeciwnikiem. W tym współczesnym westernie Jesse, Cole i ich gotowy na wszystko gang przychodzą z pomocą rolnikom terroryzowanym przez kolej, która chce im odebrać ziemię.
 
Sergio Castellanos, Patricia López Arnaiz i Nya de la Rubia w serialu „Ręka La Garduñi” („Zaraza”), foto: Julio Vergne
Sergio Castellanos, Patricia López Arnaiz i Nya de la Rubia w serialu „Ręka La Garduñi” („Zaraza”), foto: Julio Vergne


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...