reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-12-04 - 2021-12-05

Polsat Games: KitKat partnerem Ultraligi

dodano: 2020-03-27 07:27
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat

Polsat Games Ultraliga Mistrzostwa Polski League of Legends Należąca do firmy Nestlé marka KitKat została oficjalnym partnerem Ultraligi - Mistrzostw Polski w „League of Legends”, a także polskiej transmisji League of Legends European Championship. Ultraliga to oficjalna liga regionalna wspierana przez Riot Games, wydawcę „League of Legends”. Wraz z rozpoczęciem trzeciego sezonu uzyskała również status mistrzostw Polski. Za produkcję Ultraligi odpowiada firma Frenzy. Obie ligi śledzić można na antenie kanału Polsat Games w telewizji, a także w internecie na platformach Ipla, Twitch oraz YouTube.

Polsat Games Ultraliga Mistrzostwa Polski League of Legends


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ultraliga to oficjalna liga regionalna wspierana przez Riot Games, wydawcę „League of Legends”. Wraz z rozpoczęciem trzeciego sezonu uzyskała również status mistrzostw Polski, a w rywalizacji o tytuł pozostały cztery zespoły: Ago Rogue, K1ck Neosurf, Devils.one oraz Illuminar Gaming. Stawką zmagań jest także awans do europejskich rozgrywek EU Masters, w których najlepsi Polacy zmierzą się o tytuł regionalnego mistrza kontynentu.

- Ostatnie spotkania trzeciego sezonu Ultraligi to nie tylko wielkie emocje związane z wyłonieniem mistrza, ale również rozpoczęcie współpracy z marką KitKat. Wspólne działania oznaczają nowe segmenty transmisji, a także promocję hasła „Nawet prosi czasem potrzebują przerwy” - czytamy w komunikacie. Współpraca obejmować będzie także, prowadzoną na antenie Polsatu Games, polską transmisję rozgrywek League of Legends European Championship. Wśród najlepszych widzowie znajdą także Polaków, w tym Marcina Jankowskiego „Jankosa” - aktualnego wicemistrza świata i mistrza Europy.
 

- Rozpoczęcie współpracy z tak ważnym partnerem pozwoli między innymi na wprowadzenie do naszych transmisji nowych segmentów, które uatrakcyjnią całe show - mówi Bartosz Pawlik, dyrektor sprzedaży i strategii w firmie Frenzy - Nasze wspólne działania mają także przyczynić się do szerzenia akcji „#zostanwdomu” i „Czyste Ręce 2020” - dodaje.

- Przez panującą obecnie na świecie sytuację rola esportu jest ważniejsza niż kiedykolwiek. Dzięki wspólnym działaniom i ciekawym treściom, także tym edukacyjnym, chcemy zachęcić do spędzania czasu w domach oraz zastosowania odpowiednich na tę wyjątkową sytuację zasad higieny - czytamy w komunikacie.

Mecze Ultraligi odbywają się we wtorki i środy o godzinie 17:00. 24 i 25 marca br. doszło do półfinałów, w których zmierzyli się kolejno Ago Rogue z K1ck Neosurf i Devils.one z Illuminar Gaming. 31 marca i 1 kwietnia br. odbędą się mały i wielki finał trzeciego sezonu - rozgrywki zostaną przeprowadzone online (więcej tutaj).

W League of Legends European Championship, którego transmisja prowadzona jest w piątki o godzinie 18:00 i w soboty o godzinie 17:00, trwają ostatnie tygodnie fazy zasadniczej, które wyłonią uczestników fazy pucharowej (więcej tutaj).

Obie ligi śledzić można na antenie kanału Polsat Games w telewizji, a także w internecie na platformach Ipla, Twitch oraz YouTube.
 
Polsat Games: KitKat partnerem Ultraligi, foto: Cyfrowy Polsat
Polsat Games: KitKat partnerem Ultraligi, foto: Cyfrowy Polsat
Devils.one, czyli zwycięzcy drugiego sezonu Ultraligi, foto: Cyfrowy Polsat
Devils.one, czyli zwycięzcy drugiego sezonu Ultraligi, foto: Cyfrowy Polsat


Plan transmisji:

31 marca (wtorek)
17:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga Mistrzostwa Polski, Polsat Games

1 kwietnia (środa)
17:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga Mistrzostwa Polski, Polsat Games


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Esport


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...