reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-07-16 - 2020-07-17 - 2020-07-18

Polsat Games: KitKat partnerem Ultraligi

dodano: 2020-03-27 07:27
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat

Polsat Games Ultraliga Mistrzostwa Polski League of Legends Należąca do firmy Nestlé marka KitKat została oficjalnym partnerem Ultraligi - Mistrzostw Polski w „League of Legends”, a także polskiej transmisji League of Legends European Championship. Ultraliga to oficjalna liga regionalna wspierana przez Riot Games, wydawcę „League of Legends”. Wraz z rozpoczęciem trzeciego sezonu uzyskała również status mistrzostw Polski. Za produkcję Ultraligi odpowiada firma Frenzy. Obie ligi śledzić można na antenie kanału Polsat Games w telewizji, a także w internecie na platformach Ipla, Twitch oraz YouTube.

Polsat Games Ultraliga Mistrzostwa Polski League of Legends


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ultraliga to oficjalna liga regionalna wspierana przez Riot Games, wydawcę „League of Legends”. Wraz z rozpoczęciem trzeciego sezonu uzyskała również status mistrzostw Polski, a w rywalizacji o tytuł pozostały cztery zespoły: Ago Rogue, K1ck Neosurf, Devils.one oraz Illuminar Gaming. Stawką zmagań jest także awans do europejskich rozgrywek EU Masters, w których najlepsi Polacy zmierzą się o tytuł regionalnego mistrza kontynentu.

- Ostatnie spotkania trzeciego sezonu Ultraligi to nie tylko wielkie emocje związane z wyłonieniem mistrza, ale również rozpoczęcie współpracy z marką KitKat. Wspólne działania oznaczają nowe segmenty transmisji, a także promocję hasła „Nawet prosi czasem potrzebują przerwy” - czytamy w komunikacie. Współpraca obejmować będzie także, prowadzoną na antenie Polsatu Games, polską transmisję rozgrywek League of Legends European Championship. Wśród najlepszych widzowie znajdą także Polaków, w tym Marcina Jankowskiego „Jankosa” - aktualnego wicemistrza świata i mistrza Europy.
 

- Rozpoczęcie współpracy z tak ważnym partnerem pozwoli między innymi na wprowadzenie do naszych transmisji nowych segmentów, które uatrakcyjnią całe show - mówi Bartosz Pawlik, dyrektor sprzedaży i strategii w firmie Frenzy - Nasze wspólne działania mają także przyczynić się do szerzenia akcji „#zostanwdomu” i „Czyste Ręce 2020” - dodaje.

- Przez panującą obecnie na świecie sytuację rola esportu jest ważniejsza niż kiedykolwiek. Dzięki wspólnym działaniom i ciekawym treściom, także tym edukacyjnym, chcemy zachęcić do spędzania czasu w domach oraz zastosowania odpowiednich na tę wyjątkową sytuację zasad higieny - czytamy w komunikacie.

Mecze Ultraligi odbywają się we wtorki i środy o godzinie 17:00. 24 i 25 marca br. doszło do półfinałów, w których zmierzyli się kolejno Ago Rogue z K1ck Neosurf i Devils.one z Illuminar Gaming. 31 marca i 1 kwietnia br. odbędą się mały i wielki finał trzeciego sezonu - rozgrywki zostaną przeprowadzone online (więcej tutaj).

W League of Legends European Championship, którego transmisja prowadzona jest w piątki o godzinie 18:00 i w soboty o godzinie 17:00, trwają ostatnie tygodnie fazy zasadniczej, które wyłonią uczestników fazy pucharowej (więcej tutaj).

Obie ligi śledzić można na antenie kanału Polsat Games w telewizji, a także w internecie na platformach Ipla, Twitch oraz YouTube.
 
Polsat Games: KitKat partnerem Ultraligi, foto: Cyfrowy Polsat
Polsat Games: KitKat partnerem Ultraligi, foto: Cyfrowy Polsat
Devils.one, czyli zwycięzcy drugiego sezonu Ultraligi, foto: Cyfrowy Polsat
Devils.one, czyli zwycięzcy drugiego sezonu Ultraligi, foto: Cyfrowy Polsat


Plan transmisji:

31 marca (wtorek)
17:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga Mistrzostwa Polski, Polsat Games

1 kwietnia (środa)
17:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga Mistrzostwa Polski, Polsat Games


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Esport


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 110A grafit

Fuba DAA 110A to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

649 zł Więcej...

Moduł UniCam Pro Evo 4.0

Uniwersalny moduł dostępu UniCam Evo Deltacrypt CI/CI+ v. 4.0. W...

490 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

149 zł Więcej...
reklama