reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

27.03 #zostanwdomu z Canal+

dodano: 2020-03-27 12:18 | aktualizacja: 2020-03-27 12:35
autor: Janusz Sulisz | źródło: CANAL+/satkurier.pl

Zostań w domu 27 marca canal+ 360px.jpg Przedstawiamy najlepsze propozycje z oferty kanałów Platformy CANAL+. #zostanwdomu w piątek 27 marca. Dwie premiery prosto z kina: „Mayday" i „Pan T." w Premierach VOD+.

CANAL+/satkurier.pl
Zostań w domu 27 marca canal+ 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
27 marca (piątek)

"Mayday"
Premiera prosto z kina w usłudze PREMIERY VOD+ platformy CANAL+

„Pan T.”
Premiera prosto z kina w usłudze PREMIERY VOD+ platformy CANAL+

CANAL+

„Sergio i Siergiej”
Dramat, Hiszpania, Kuba, 2017
reżyseria: Ernesto Daranas
obsada: Ron Perlman, Héctor Noas, A.J. Buckley

Niech żyje przyjaźń między bratnimi narodami! Radioamator z Kuby idzie w sukurs rosyjskiemu kosmonaucie uwięzionemu na orbicie.
Początek lat 90. W komunistycznym świecie bieda. Sergio, hawański nauczyciel marksizmu, ledwie wiąże koniec z końcem. Kosmonauta Siergiej tkwi na stacji MIR, bo Rosja nie ma środków, by ściągnąć go na Ziemię. Panowie S. nawiązują łączność radiową. Kubańczyk przeprowadza akcję ratowania towarzysza. Reżyser Ernesto Daranas proponuje opartą na faktach historię, którą przedstawia w komediowym tonie.
PREMIERA CANAL+, piątek, 27 marca, godz. 19:30 

„Diablo. Wyścig o wszystko”
Film sensacyjny, Polska, 2019
reżyser: Michał Otłowski, Daniel Markowicz
Ryczące silniki, porysowany lakier, wygięta blacha. Witajcie w świecie nielegalnych wyścigów samochodowych, gdzie żyje się szybko i jeszcze szybciej umiera.
Problem w rodzinie: siostra Kuby jest ciężko chora. Chcąc zarobić na drogą operację, bohaterski brat postanawia wziąć udział w nielegalnych wyścigach samochodowych. Nagrodą jest okrągłe pół miliona złotych. Motoryzacyjno-gangsterskie widowisko będące polską odpowiedzią na „Szybkich i wściekłych”. 
PREMIERA: CANAL+, piątek, 27 marca, godz. 21:00


CANAL+ FILM

„Sicario 2: Soldado”
Kryminał, USA, Meksyk, 2018
reżyser: Stefano Sollima
obsada: Benicio Del Toro, Josh Brolin, Isabela Moner, Catherine Keener, Matthew Modine

Matt i Alejandro wracają na amerykańsko-meksykańską granicę, aby dopaść narkotykowe kartele, które przemycają terrorystów do Stanów Zjednoczonych. 
Wojna narkotykowa na pograniczu Stanów i Meksyku trwa w najlepsze. Kartele narkotykowe przemycają przez granicę już nie tylko dragi, ale też broń oraz terrorystów. Aby zwalczyć tę nielegalną przestępczość, Pentagon wydaje zgodę na użycie oddziałów specjalnych i ciężkiego uzbrojenia do bezwzględnej walki z baronami narkotykowymi. Matt i Alejandro zdają sobie sprawę, że te metody mogą spowodować tylko jeszcze większą katastrofę. 
EMISJA: CANAL+ FILM, piątek, 27 marca, godz. 20:00 


CANAL+ FAMILY

„Let's Dance”
Komedia, Francja, Belgia, 2019
reżyseria: Ladislas Chollat
obsada: Rayane Bensetti, Alexia Giordano, Guillaume de Tonquédec

Paryż – miasto świateł, miłości i tańca. Oto romantyczna opowieść o spotkaniu fana hip-hopu i aspirującej baletnicy.
Joseph przyjeżdża do stolicy Paryża, aby spróbować tam sił jako breakdancer. Na miejscu poznaje aspirującą baletnicę imieniem Chloe. Między dwójką bohaterów, reprezentujących różne światy, ale w tym samym stopniu kochających taniec, rodzi się wielka młodzieńcza miłość. Oto barwny i dynamiczny filmowy spektakl, który hipnotyzuje i porywa widzów. Innymi słowy: Let’s Dance!
EMISJA: CANAL+ FAMILY, piątek, 27 marca, godz. 19:30


CANAL+ DOKUMENT

„Bitcoin. Upadek kryptogiełdy”
Dokument, Francja 2018, 104 min 
reżyser: Laurent Seince

Dokument opisujący największy kryzys na kryptogiełdach. 
Twórcy dokumentu przedstawiają historię Marka Karpelesa, który trafił do więzienia za fałszowanie danych komputerowych oraz defraudację 850 tysięcy Bitcoinów w lutym 2014 roku. Mężczyzna spędził w więzieniu rok, po czym został zwolniony z powodu braku dowodów. Po wyjściu na wolność mężczyzna może udowodnić swoją niewinność.
EMISJA: CANAL+ DOKUMENT, piątek, 27 marca, godz. 23:45


KUCHNIA+

„Wymarzony tort urodzinowy 2” 
Seria kulinarna, 10x25’
prod. Kanada, 2019

Producenci nie mogli powstrzymać swojego apetytu na „Wymarzony tort urodzinowy” i uznali, że program zasługuje na drugi sezon. Na ekranach naszych telewizorów będziemy mogli podziwiać kolejne rywalizacje o jak najlepsze przeniesienie dziecięcych rysunków na rzeczywiste torty. 
Czy na podstawie rysunku namalowanego przez dziecko da się stworzyć tort o takim samym wyglądzie? Jak najbardziej! Dwie mistrzynie tortów stoją przed wyzwaniem przemienienia tych samych kolorowych ilustracji w rzeczywiste ciasta, tak aby sprostały wymaganiom najbardziej wymagających sędziów, czyli ich twórców. Który tort będzie najbardziej zbliżony do rysunku i wygra?  
EMISJA: KUCHNIA+, odc.5, piątek, 27 marca, godz. 12:30 


DOMO+

Gardeners' World 11
Seria poradnikowa, Wlk. Brytania, 2018, 12 x 60
Kolejna odsłona programu, który kochają nie tylko ogrodnicy. Już samo patrzenie na piękne rośliny to czysta przyjemność i świetny sposób na relaks po pracowitym dniu.  
Akcja 11. sezonu zaczyna się wiosną. To bardzo pracowity czas dla ogrodników, więc Monty Don i jego ekipa uwijają się na grządkach. Porządkują teren, przygotowują glebę, przycinają krzewy i drzewa, sieją, sadzą i projektują rabaty. Pokazują ciekawe odmiany roślin i mówią, jak je pielęgnować. Odwiedzają nietuzinkowe ogrody w różnych zakątkach Wielkiej Brytanii i rozmawiają z ich twórcami.
PREMIERA DOMO+, odc.10., piątek, 27 marca, godz. 17:30 


PLANETE+

„Wszystko pod kontrolą”
Film dokumentalny, Austria 2015, 93 min
Prywatność w sieci to temat, który porusza ludzi i media na całym świecie. Czy jesteśmy jeszcze w Internecie anonimowi, czy może każdy postawiony wirtualnie krok pozostawia ślad? 
Co dzieje się z naszymi danymi w sieci? Kto śledzi nasze ruchy w digitalowym świecie? Co wolno państwom, a gdzie przekroczona jest granica i łamane są obywatelskie prawa? Czy możemy jeszcze w ogóle mówić o prywatności w sieci? Autorzy dokumentu szukają odpowiedzi przyglądając się funkcjonowaniu sieci w USA, Chinach, Hong-Kongu, Austrii i na Kubie. Dokument to kolejny, zaskakujący głos w globalnej dyskusji.
EMISJA: PLANETE+, piątek, 27 marca, godz. 21:00  


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...