reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Specjalne wydanie 36,6°C o pandemii Covid-19

dodano: 2020-03-27 23:46
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: TVN Media

TVN „36,6°C” W specjalnym wydaniu programu 36,6°C Ewa Drzyzga będzie gościć wirusologa prof. Krzysztofa Pyrcia i epidemiologa dr Rafała Mostowego, którzy skomentują najnowsze doniesienia ze świata dotyczące koronawirusa. Rzetelna, sprawdzona wiedza już w najbliższą sobotę, 28 marca, w TVN! 

36,6 player


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Prowadząca porozmawia także z naukowcami z instytutu Johna Hopkinsa w Baltimore na temat dwóch różnych szczepionek na koronawirusa nad którymi pracują. Dowiemy się, kiedy będą dostępne i dla kogo będą przeznaczone.

W trakcie trwania programu połączymy się także ze specjalistą chorób zakaźnych dr Lidią Stopyrą, która wytłumaczy, jakie nietypowe objawy może mieć Covid-19 i jak powinniśmy reagować. Porozmawiamy także z psychologiem Joanną Heidtman oraz dziennikarką Martyną Wojciechowską, o tym jak radzić sobie z przymusem pozostania w domu.

Równocześnie z emisją telewizyjną na platformie Player.pl prof. Anna Boroń-Kaczmarska, specjalistka chorób zakaźnych, odpowie na pytania widzów dotyczące epidemii koronawirusa. Koniecznie bądźcie z nami już w sobotę, 28 marca, jak zawsze o 18:00!


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Famaval 80SP biała

Portugalska antena podświetlana firmy Famaval, z nowym zawieszeniem z mocnego...

79 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5m w wersji v2.1 dla...

42 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap U3

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

890 zł Więcej...
reklama