reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Kod genetyczny” zostaje w TVN, a „Ślub...” 4 w TVN7

dodano: 2020-03-28 10:46 | aktualizacja: 2020-03-28 13:01
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery/satkurier.pl

TVN „Kod genetyczny” W związku z zagrożeniem w Polsce koronawirusem i chorobą COVID-19 grupa TVN Discovery planowała wprowadzić zmiany w ramówkach kanałów TVN i TVN7. Od 30 marca br. emisja nadawanego w poniedziałki o godz. 21:30 w TVN serialu „Kod genetyczny” miała zostać wstrzymana, a w jego miejsce miały pojawić się przeniesione z TVN7 (emitowane w Siódemce w piątki o godz. 21:00) odcinki czwartego sezonu programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Nadawca poinformował właśnie, że na prośby widzów rezygnuje z tej modyfikacji.

TVN „Ślub od pierwszego wejrzenia” grafika animacja rysunek bajka ślub wesele panna młoda


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Dobra wiadomość dla wszystkich fanów serialu „Kod genetyczny”! W odpowiedzi na prośby widzów stacja TVN zdecydowała się kontynuować emisję serialu bez zmian. Piąty odcinek losów Tomasza Skowrońskiego (w tej roli Adam Woronowicz) i jego najbliższych jak zwykle w poniedziałek. Zapraszamy przed telewizory 30 marca br. o godzinie 21:30 do TVN! - zachęca nadawca.

- Otrzymaliśmy wiele próśb o kontynuację „Kodu genetycznego”, a sytuacja jak wiemy jest wyjątkowa - staramy się do niej dostosować. Ogromna sympatia widzów do serialu przeważyła, dlatego postanowiliśmy nie przerywać jego emisji. Zmiany w tym paśmie zostały anulowane. „Ślub od pierwszego wejrzenia" pozostanie na antenie Siódemki

- powiedział Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN Discovery.


Serial „Kod genetyczny” zadebiutował na antenie telewizji TVN w poniedziałek, 2 marca br. Mogą go oglądać również widzowie ITVN (TVN International) (więcej tutaj). Premiera czwartego sezon programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” w stacji TVN7 odbyła się w piątek, 28 lutego br. - wcześniejsze serie tej produkcji debiutowały na antenie TVN (więcej tutaj).
 
Adam Woronowicz, Karolina Gruszka i Maciej Musiałowski w emitowanym w TVN serialu „Kod genetyczny”, foto: TVN Discovery
Adam Woronowicz, Karolina Gruszka i Maciej Musiałowski w emitowanym w TVN serialu „Kod genetyczny”, foto: TVN Discovery
Uczestnicy emitowanego w TVN7 programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”, foto: TVN Discovery
Uczestnicy emitowanego w TVN7 programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”, foto: TVN Discovery


„Kod genetyczny” - emisja w poniedziałki o godz. 21:30 w TVN; serial ten mogą również oglądać widzowie ITVN (TVN International). „Ślub od pierwszego wejrzenia” - sezon 4., emisja w piątki o godz. 21:00 w TVN7.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Osmo Pocket

1 190 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Gold Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Gold Combo UHD 4K S2X - wersja uznanego...

459 zł Więcej...

Odbiornik GiGaBlue UHD UE 4K

Najtańszy na rynku odbiornik 4K z podwójną głowicą FBC DVB-S2X...

990 zł Więcej...
reklama