reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„WFH New Reality” w CNN International

dodano: 2020-03-28 00:01 | aktualizacja: 2020-03-28 11:43
autor: Łukasz Knapik | źródło: CNN International

CNN Podczas gdy cały świat dostosowuje swoją codzienność do niezwykłej sytuacji, w której wszyscy się aktualnie znajdujemy, i jednoczy się we wspólnej walce z COVID-19, Richard Quest (a także Paula Hancocks oraz Anna Stewart) z CNN bada nowe warunki pracy, do których muszą dopasować się firmy na całym globie. Program „WFH New Reality”, który został nakręcony przy użyciu telefonów komórkowych, a także aplikacji do wideokonferencji, będzie emitowany w CNN International i - jak zapowiada nadawca - przedstawi cenne wskazówki oraz rady dotyczące pracy zdalnej.

CNN International


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak czytamy w opisie, CNN rozmawia z ekspertami z różnych dziedzin, m.in. zdalnej technologii, psychologii, fitnessu i zarządzania, aby odkryć najlepsze rozwiązania, które pozwolą zwiększyć produktywność oraz zbadać, na ile zmieni to nasze dotychczasowe podejście do sposobu pracy.

Aby pokazać różne sposoby pracy z domu, które są obecnie testowane na całym świecie, do Richarda Questa dołączają również inni prowadzący stacji - Paula Hancocks oraz Anna Stewart.

- Jest to jak dotąd pierwsza próba utrzymania globalnej gospodarki przy użyciu technologii, z uwzględnieniem ludzi pracujących w tak różnych i niesprawdzonych warunkach, na tak dużą skalę. Na bieżąco poznajemy pułapki, wady oraz zalety i szukamy najlepszych sposobów na funkcjonowanie biznesu

- mówi o premierze programu „WFH New Reality” Richard Quest.


Program „WFH New Reality” będzie emitowany w CNN International w następujących terminach: w sobotę, 28 marca br. o godzinie 6:00 CET, w niedzielę, 29 marca br. o godzinie 18:00 CET i w nocy z niedzieli na poniedziałek, z 29 na 30 marca br. o godzinie 4:00 CET.
 
Richard Quest w programie „WFH New Reality”, foto: WarnerMedia
Richard Quest w programie „WFH New Reality”, foto: WarnerMedia


„WFH New Reality” - emisja w CNN International.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

279 zł Więcej...
reklama