reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

2 mln zł na walkę z epidemią od Fundacji Polsat

dodano: 2020-03-31 12:28
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Fundacja Polsat

Fundacja Polsat Fundacja Polsat podjęła decyzję o kolejnym wsparciu walki z epidemią. Ze środków własnych Fundacja przeznacza 2 mln zł na zakup najpotrzebniejszego sprzętu dla służby zdrowia.

Plus Fundacja Polsat Cyfrowy Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zostały już złożone zamówienia między innymi na kombinezony, gogle medyczne, maski chirurgiczne, maski KN 95 P2 czy rękawiczki ochronne.
Pierwsze zamówienie jest już realizowane, dzięki czemu jeszcze w tym tygodniu sprzęt dotrze do lekarzy i pielęgniarek będących dzisiaj na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem.

„Reklama na Ratunek - Razem w walce z koronawirusem” – akcja Telewizji Polsat i Polsat Media
Fundacja bierze również udział w akcji Telewizji Polsat i Biura Reklamy Polsat Media. W czwartek, 2 kwietnia o godz. 18:45 przed głównym wydaniem „Wydarzeń” wyemitowany zostanie specjalny blok reklamowy. Telewizja Polsat podjęła decyzję o przekazaniu czasu antenowego w postaci specjalnego bloku reklamowego, z którego przychód przeznaczony zostanie na rzecz walki z koronawirusem. Każdy bez wychodzenia z domu może wesprzeć najbardziej potrzebujące szpitale i instytucje.

Grupa Polsat przekazuje 2200 tabletów z dostępem do Internetu w ramach akcji #zostańwdomu
Fundacja wzięła również udział w przekazaniu przez Grupę Polsat – sieć Plus i Cyfrowy Polsat – 2200 tabletów dla ponad 400 domów dziecka, rodzinnych domów dziecka, rodzin zastępczych i placówek opiekuńczo-wychowawczych z 16 województw. Jest to więcej niż początkowo deklarowano, ale udało się pozyskać dodatkowe 200 tabletów dla najbardziej potrzebujących. Dzięki temu w sumie przekazano 2200 tabletów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Opticum Nytro Box HEVC

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX Technology...

99 zł Więcej...

Miernik Dreamsky TSC-4K TRIO DVB-S2/T2/C2

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-4K TRIO do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

1 990 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...
reklama