reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Play Now wydłuża czas otwartego okna [akt.]

dodano: 2020-03-31 14:03 | aktualizacja: 2020-04-20 11:58
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Play

Play Now odkodowane 40 kanałów Aby zachęcić swoich klientów do pozostania w domu, Play przedłuża okres odkodowania 40 kanałów oraz filmów i seriali w usłudze Play Now oraz Play Now TV o kolejne dwa tygodnie tj. do 15 kwietnia. W ofercie dostępnych jest zarówno wiele nowości, jak i klasyków.

Play Now odkodowane 40 kanałów


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Play w ramach akcji #zostańwdomu wprowadził otwarte okno dla dwóch pakietów - Kids i Extra. Dostęp do 40 kanałów oraz bibliotek VOD mają wszyscy klienci z dostępem do Play Now w abonamencie lub ofertą z dekoderem Play Now TV. Otwarte okno od Play początkowo miało działać bez opłat do końca marca, ale okres ten został wydłużony do 15 kwietnia. Oznacza to tym samym dostęp do kwietniowych nowości w ofercie.

Dzięki wydłużonemu otwartemu oknu klienci zyskują dostęp do biblioteki Paramount Play, a w niej do klasyki kina - 3 części ponadczasowego „Ojca Chrzestnego”, popularnych filmów przygodowych „Lara Croft” oraz „Lara Croft: Kolebka życia”, ale też uwielbianych komedii takich jak: „Poznaj mojego tatę” czy musicalu „Dreamgirls” z Beyoncé w roli głównej.

Kwietniowe nowości to również:
  • „Znaki 2” - nowy sezon polskiego serialu AXN
  • „Z kamerą u Kardashianów” najnowszy sezon 18 na E! Entertainment
  • „Runaways” – serial na podstawie komiksu wydawnictwa Marvel Comics na Sci Fi
  • “Akta Fajbusiewicza” na Crime+Investigation Polsat
  • “Wyścig przez Świat” w BBC Earth

Nudzić nie będą się również dzieci. Czekają na nie sezony seriali: „Psi Patrol”, „SpongeBob Kanciastoporty”, „Dora poznaje świat”, „Blaze i Mega Maszyny”, „Wróżkowie chrzestni” w Paramount Play, a także wiele innych kreskówek i programów na Cartoon Network, Nickelodeon, Duck TV, Da Vinci czy Cbeebies.

Dla tych, którzy tęsknią za weekendową imprezą, dostępna jest też bogata oferta kanałów muzycznych: między innymi Clubbing TV, 4fun Dance, MTV Live HD czy MTV Hits.

Aktualizacja 18.04.2020 r.:
Otwarte okno na pakiet Kids zostało przedłużone do 4 maja br.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Osmo Pocket

1 190 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...
reklama