reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowe seriale kryminalne w kwietniu w TVS

dodano: 2020-03-30 19:34 | aktualizacja: 2020-04-07 11:12
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVS

TVS W kwietniu br. TVS wyemituje kryminalne nowości - „Napisała: Morderstwo” i „Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar”. Seriale kryminalne powracają na antenę TVS w dwóch pasmach - porannym i wieczornym. Serial „Napisała: Morderstwo” emitowany będzie od poniedziałku do czwartku o 8:00 i 21:25. „Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar” będzie można oglądać od poniedziałku do czwartku o 9:00 i 20:20. - Nowości kryminalne w TVS - już od kwietnia br.! Złap trop i dołącz do śledztwa w TVS - zachęca nadawca.

TVS


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kwiecień 2020 roku w ofercie kanału TVS:

„Napisała: Morderstwo”
emisja: od poniedziałku do czwartku (od 1 kwietnia br.) o 8:00

Jessica Fletcher (w tej roli Angela Lansbury) jest emerytowaną nauczycielką angielskiego. Po niespodziewanej śmierci męża, wdowa mieszkająca samotnie w starym, wiktoriańskim domu prowadzi spokojne życie. Bohaterka stara się pogodzić ze śmiercią męża, pisząc powieści kryminalne. Życie wdowy ulega zmienia, gdy krewny przesyła wydawnictwu jeden z jej manuskryptów, który okazuje się bestsellerem. Jessica Fletcher nie tylko z pasją tworzy powieści kryminalne, ale też rozwiązuje zawikłane morderstwa...

„Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar”
emisja: od poniedziałku do czwartku (od  kwietnia br.) o 9:00

Jesteś ciekawy, jak wygląda codzienna praca detektywów? Jak zapewnia nadawca, śledź losy grupy nowojorskich detektywów, którzy na co dzień zajmują się prowadzeniem śledztw najwyższej rangi. Studium zbrodni od środka, możliwość zajrzenia w umysł mordercy, fabuła tętniąca akcją i zaskakujące motywy zbrodni - to wszystko gwarantuje serial „Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar” (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Mini PC Android Di-Way X96 Air 8K

DI-WAY AND-X-96 Air to urządzenie - player 8K UHD, który ...

249 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna podwójna E863B - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin dwuczęściowa do masztów...

139 zł Więcej...
reklama