reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowe seriale kryminalne w kwietniu w TVS

dodano: 2020-03-30 19:34 | aktualizacja: 2020-04-07 11:12
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVS

TVS W kwietniu br. TVS wyemituje kryminalne nowości - „Napisała: Morderstwo” i „Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar”. Seriale kryminalne powracają na antenę TVS w dwóch pasmach - porannym i wieczornym. Serial „Napisała: Morderstwo” emitowany będzie od poniedziałku do czwartku o 8:00 i 21:25. „Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar” będzie można oglądać od poniedziałku do czwartku o 9:00 i 20:20. - Nowości kryminalne w TVS - już od kwietnia br.! Złap trop i dołącz do śledztwa w TVS - zachęca nadawca.

TVS


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kwiecień 2020 roku w ofercie kanału TVS:

„Napisała: Morderstwo”
emisja: od poniedziałku do czwartku (od 1 kwietnia br.) o 8:00

Jessica Fletcher (w tej roli Angela Lansbury) jest emerytowaną nauczycielką angielskiego. Po niespodziewanej śmierci męża, wdowa mieszkająca samotnie w starym, wiktoriańskim domu prowadzi spokojne życie. Bohaterka stara się pogodzić ze śmiercią męża, pisząc powieści kryminalne. Życie wdowy ulega zmienia, gdy krewny przesyła wydawnictwu jeden z jej manuskryptów, który okazuje się bestsellerem. Jessica Fletcher nie tylko z pasją tworzy powieści kryminalne, ale też rozwiązuje zawikłane morderstwa...

„Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar”
emisja: od poniedziałku do czwartku (od  kwietnia br.) o 9:00

Jesteś ciekawy, jak wygląda codzienna praca detektywów? Jak zapewnia nadawca, śledź losy grupy nowojorskich detektywów, którzy na co dzień zajmują się prowadzeniem śledztw najwyższej rangi. Studium zbrodni od środka, możliwość zajrzenia w umysł mordercy, fabuła tętniąca akcją i zaskakujące motywy zbrodni - to wszystko gwarantuje serial „Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar” (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Moduł Conax Smit + karta nc+ TNK 1m

Karta startowa TNK Mix na 1 miesiąc + do kompletu...

199 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...
reklama