reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Od 6.04 „Szkoła z TVP” także dla uczniów szkół ponadpodstawowych [akt.]

dodano: 2020-04-02 18:16 | aktualizacja: 2020-04-03 20:01
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVP

Szkoła z TVP W poniedziałek, 6 kwietnia na antenach czterech stacji Telewizji Polskiej (TVP Kultura, TVP Sport, TVP Rozrywka i TVP HD) rozpocznie się emisja treści edukacyjnych adresowanych do uczniów szkół ponadpodstawowych. Zajęcia odbywać się będą codziennie, od poniedziałku do piątku. Emisja premierowa na antenach TVP Kultura i TVP HD w godzinach od 9:00 do 13:00. Powtórki obejrzeć będzie można tego samego dnia o 17:00 w TVP Sport i TVP Rozrywka.

Szkoła z TVP


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jest to rozwinięcie projektu „Szkoła z TVP” współrealizowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Telewizję Polska S.A. „Szkoła z TVP” wystartowała w poniedziałek 30 marca br.. Do tej pory zakres prezentowanych materiałów dotyczył programu nauczania przewidzianego dla szkół podstawowych. Od 6 kwietnia oferta ta zostanie wzbogacona o materiały dla szkół ponadpodstawowych. Wszystkie wyemitowane audycje znaleźć będzie można również na platformie vod.tvp.pl.

Telewizja Polska od początku zawieszenia zajęć w przedszkolach, szkołach i innych placówkach oświatowych intensywnie wspiera działania edukacyjne skierowane do dzieci oraz młodzieży. Poza specjalnymi pasmami w TVP2, TVP ABC i TVP Kultura zostały uruchomione również audycje w serwisie vod.tvp.pl.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Gold Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Gold Combo UHD 4K S2X - wersja uznanego...

469 zł Więcej...
reklama