reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Od 6.04 „Szkoła z TVP” także dla uczniów szkół ponadpodstawowych [akt.]

dodano: 2020-04-02 18:16 | aktualizacja: 2020-04-03 20:01
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVP

Szkoła z TVP W poniedziałek, 6 kwietnia na antenach czterech stacji Telewizji Polskiej (TVP Kultura, TVP Sport, TVP Rozrywka i TVP HD) rozpocznie się emisja treści edukacyjnych adresowanych do uczniów szkół ponadpodstawowych. Zajęcia odbywać się będą codziennie, od poniedziałku do piątku. Emisja premierowa na antenach TVP Kultura i TVP HD w godzinach od 9:00 do 13:00. Powtórki obejrzeć będzie można tego samego dnia o 17:00 w TVP Sport i TVP Rozrywka.

Szkoła z TVP


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jest to rozwinięcie projektu „Szkoła z TVP” współrealizowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Telewizję Polska S.A. „Szkoła z TVP” wystartowała w poniedziałek 30 marca br.. Do tej pory zakres prezentowanych materiałów dotyczył programu nauczania przewidzianego dla szkół podstawowych. Od 6 kwietnia oferta ta zostanie wzbogacona o materiały dla szkół ponadpodstawowych. Wszystkie wyemitowane audycje znaleźć będzie można również na platformie vod.tvp.pl.

Telewizja Polska od początku zawieszenia zajęć w przedszkolach, szkołach i innych placówkach oświatowych intensywnie wspiera działania edukacyjne skierowane do dzieci oraz młodzieży. Poza specjalnymi pasmami w TVP2, TVP ABC i TVP Kultura zostały uruchomione również audycje w serwisie vod.tvp.pl.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 290 zł Więcej...

Miernik Dreamsky TSC-4K TRIO DVB-S2/T2/C2

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-4K TRIO do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

1 990 zł Więcej...
reklama