reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Wnętrze do poprawki: domy gwiazd” 2 w Lifetime

dodano: 2020-04-02 23:51 | aktualizacja: 2020-04-03 09:38
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

Lifetime „Wnętrze do poprawki: domy gwiazd” A+E Networks realizuje drugi sezon produkcji pod tytułem „Wnętrze do poprawki: domy gwiazd”, która we wtorek, 21 kwietnia br. o godz. 21:00 zadebiutuje w telewizji Lifetime. Ze strony A+E Networks producentem kreatywnym i merytorycznym jest Agnieszka Kubiak, dyrektor do spraw lokalnych produkcji i kreacji, a za produkcję programu odpowiada firma DeLord. Prowadzącą program jest ponownie aktora telewizyjna i teatralna Katarzyna Bujakiewicz. Za wszystkie zmiany odpowiada projektantka wnętrz, Marianka Krystev. Wystąpią m.in. Paulina Holtz, Anna Powierza i Łukasz Garlicki.

Lifetime „Wnętrze do poprawki: domy gwiazd”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Katarzyna Bujakiewicz zapuka do drzwi mieszkań polskich gwiazd, by sprawdzić, jak mieszkają znani Polacy. Jak zapowiada nadawca, jest to niepowtarzalna okazja nie tylko do podpatrzenia, jak żyją gwiazdy, ale także do poznania prostych sposobów na dodanie uroku własnym czterem kątom. Za wszystkie zmiany odpowiada projektantka wnętrz, Marianka Krystev (więcej tutaj i tutaj).

- Pierwszy sezon programu „Wnętrze do poprawki: domy gwiazd” spotkał się bardzo dobrym przyjęciem ze strony naszych widzów, dlatego po raz kolejny zdecydowaliśmy się zaprosić do współpracy Kasię Bujakiewicz i zajrzeć do domów polskich gwiazd - komentuje Agnieszka Kubiak. Od kilku lat obserwujemy rosnącą popularność tematyki wnętrzarskiej, zwłaszcza formatów, które tak jak nasz program prezentują zmiany, jakie możemy wykonać samodzielnie. Zadbaliśmy o to, aby każda wizyta Kasi w domu gwiazd była nie tylko unikalną okazją, by sprawdzić jak mieszkają, ale także szansą na pokazanie, jak niewielkim kosztem i z odrobiną kreatywności sprawić, by wnętrza zachwycały - dodaje.


W nowym sezonie kamery telewizji Lifetime pojawią się u m.in. Pauliny Holtz, Anny Powierzy czy Łukasza Garlickiego. Premierę drugiego sezonu zaplanowano na wtorek, 21 kwietnia br. o godzinie 21:00. W wiosennej ramówce zostaną wyemitowane odcinki, których zdjęcia i produkcję udało się zakończyć przed ograniczeniami związanymi z pandemią koronawirusa. Premiera pozostałych odcinków planowana jest w późniejszym terminie.
 
Paulina Holtz i Katarzyna Bujakiewicz w programie „Wnętrze do poprawki: domy gwiazd”, foto: A+E Networks
Paulina Holtz i Katarzyna Bujakiewicz w programie „Wnętrze do poprawki: domy gwiazd”, foto: A+E Networks


„Wnętrze do poprawki: domy gwiazd” - sezon 2., emisja we wtorki (od 21 kwietnia 2020 roku) o godz. 21:00 w Lifetime. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego programu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

199 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ADB 5800S + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik ADB5800S + karta na...

119 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 490 zł Więcej...
reklama