reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zmiany w ramówce Muzo.fm

dodano: 2020-04-03 06:30 | aktualizacja: 2020-04-03 10:43
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat

Muzo.fm W związku z bieżącą sytuacją (koronawirus i choroba COVID-19) i w trosce o bezpieczeństwo członków redakcji radia, Muzo.fm (Cyfrowy Polsat) od poniedziałku, 30 marca br. wprowadziło zmiany w ramówce i przeszło w tryb pracy rotacyjnej (audycje „Strażnicy świtu”, „MUZONewsy”, „The Greatest Muzo”, „Halo Muzo”, „Bisior i Anna”, „Marne Prowo”, „Moje Muzo w Muzo.fm” i „Muzo non stop”). W godzinach 11:00-15:00 powrócił cykl „Poczytaj mi Muzo”, w którym do posłuchania jest kryminał „Najgorętsza plaża w Finlandii” Antti Tuomainena. Koncerty „#MUZOLive” dostępne są na kanale Muzo.tv w serwisie YouTube.

Muzo.fm


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od poniedziałku, 30 marca br. Muzo.fm rozpoczęło pracę w trybie rotacyjnym. Ekipa radia została podzielona na trzy zespoły, które pracują niezależnie i nie kontaktują się ze sobą bezpośrednio. Dwa z nich pracują od poniedziałku do piątku, a jeden w weekendy. W związku z wprowadzeniem rotacyjnego trybu pracy zmiany przechodzi również ramówka Muzo.fm.

W tygodniu od poniedziałku (30 marca) do piątku (3 kwietnia br.) ze słuchaczami będzie zespół numer 1: 7:00-11:00 audycja „Strażnicy świtu” (więcej tutaj), prowadzą Marta Trybura i Radosław Nałęcz, a „MUZONewsy” prezentuje Piotr Knąber, 11:00-15:00 audycja „The Greatest Muzo” (więcej tutaj), którą prowadzi Robert Zawieja „Pegaz”, on również zaprezentuje w tym czasie „MUZONewsy”, 15:00-19:00 audycja „Halo Muzo” (więcej tutaj) i duet Idalia Tomczak i Konrad Olszewski oraz Kamil Szabłowski prezentujący „MUZONewsy”

W tygodniu od poniedziałku (6 kwietnia) do piątku (10 kwietnia br.) na posterunku od rana ze słuchaczami będzie zespół 2: 7:00-11:00 w audycji „Bisior i Anna” niezmiennie Anna Nowaczyk i Marcin Bisiorek „Bisior”,  Agnieszka Wieczorek zaprezentuje najświeższe „MUZONewsy”, 11:00-15:00 „The Greatest Muzo” i prowadzący Jarosław Wendrowski „Wendro” oraz Joanna Tarkowska-Klinke z „MUZONewsami”, 15:00-19:00 to czas na „Marne Prowo”, przed mikrofonami Kamil Olszewski i  Przemysław Jaworski oraz Agnieszka Witkowicz-Matolicz prezentujące „MUZONewsy”.

W weekendy najlepsze kawałki w audycji prezentować będzie zespół 3 w składzie: 10:00-14:00 - Michał Cieślik, 14:00-18:00 - Paweł Oksanowicz „Oxan”.

Bez zmian w weekendy pozostaje audycja „Moje Muzo w Muzo.fm”, gdzie to słuchacze wybierają i zapowiadają najlepsze kawałki. W pozostałych godzinach w Muzo.fm usłyszeć będzie można „Muzo non stop” (więcej tutaj).

Od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-15:00 w ramach cyklu „Poczytaj mi Muzo” na antenie Muzo.fm kilkakrotnie w ciągu każdej godziny będzie można usłyszeć fragmenty kryminału Antti Tuomainena „Najgorętsza plaża w Finlandii”. Słuchacze będą mogli również zdobyć książki i audiobooki fińskiego pisarza.

- Na fanów dobrych kawałków czeka również kanał Muzo.tv w serwisie YouTube gdzie bez wychodzenia z domu mogą m.in.: posłuchać świetnych koncertów organizowanych w ramach cyklu „#MUZOLive” (m.in. „Bolesne strzały w serce” projektu Jakub Karaś i Piotr Rogucki, czy przebój Welshly Arms „Legendary”), powrócić do klubu Stodoła i ponownie się na rodzinach Muzo.fm wraz z „The Dumbplings”, „Jackiem Savorettim”, zespołem „Sonbird”, zobaczyć rozmowy z wyjątkowymi artystami, jak chociażby ostatnią z Arturem Rojkiem o jego najnowszej płycie. Wystarczy wpisać w przeglądarkę adres Muzo.tv - zachęca nadawca.
 
Idalia Tomczak prowadzi audycję „Halo Muzo”, foto: Cyfrowy Polsat
Idalia Tomczak prowadzi audycję „Halo Muzo”, foto: Cyfrowy Polsat


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...