reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zmiany w ramówce Muzo.fm

dodano: 2020-04-03 06:30 | aktualizacja: 2020-04-03 10:43
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat

Muzo.fm W związku z bieżącą sytuacją (koronawirus i choroba COVID-19) i w trosce o bezpieczeństwo członków redakcji radia, Muzo.fm (Cyfrowy Polsat) od poniedziałku, 30 marca br. wprowadziło zmiany w ramówce i przeszło w tryb pracy rotacyjnej (audycje „Strażnicy świtu”, „MUZONewsy”, „The Greatest Muzo”, „Halo Muzo”, „Bisior i Anna”, „Marne Prowo”, „Moje Muzo w Muzo.fm” i „Muzo non stop”). W godzinach 11:00-15:00 powrócił cykl „Poczytaj mi Muzo”, w którym do posłuchania jest kryminał „Najgorętsza plaża w Finlandii” Antti Tuomainena. Koncerty „#MUZOLive” dostępne są na kanale Muzo.tv w serwisie YouTube.

Muzo.fm


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od poniedziałku, 30 marca br. Muzo.fm rozpoczęło pracę w trybie rotacyjnym. Ekipa radia została podzielona na trzy zespoły, które pracują niezależnie i nie kontaktują się ze sobą bezpośrednio. Dwa z nich pracują od poniedziałku do piątku, a jeden w weekendy. W związku z wprowadzeniem rotacyjnego trybu pracy zmiany przechodzi również ramówka Muzo.fm.

W tygodniu od poniedziałku (30 marca) do piątku (3 kwietnia br.) ze słuchaczami będzie zespół numer 1: 7:00-11:00 audycja „Strażnicy świtu” (więcej tutaj), prowadzą Marta Trybura i Radosław Nałęcz, a „MUZONewsy” prezentuje Piotr Knąber, 11:00-15:00 audycja „The Greatest Muzo” (więcej tutaj), którą prowadzi Robert Zawieja „Pegaz”, on również zaprezentuje w tym czasie „MUZONewsy”, 15:00-19:00 audycja „Halo Muzo” (więcej tutaj) i duet Idalia Tomczak i Konrad Olszewski oraz Kamil Szabłowski prezentujący „MUZONewsy”

W tygodniu od poniedziałku (6 kwietnia) do piątku (10 kwietnia br.) na posterunku od rana ze słuchaczami będzie zespół 2: 7:00-11:00 w audycji „Bisior i Anna” niezmiennie Anna Nowaczyk i Marcin Bisiorek „Bisior”,  Agnieszka Wieczorek zaprezentuje najświeższe „MUZONewsy”, 11:00-15:00 „The Greatest Muzo” i prowadzący Jarosław Wendrowski „Wendro” oraz Joanna Tarkowska-Klinke z „MUZONewsami”, 15:00-19:00 to czas na „Marne Prowo”, przed mikrofonami Kamil Olszewski i  Przemysław Jaworski oraz Agnieszka Witkowicz-Matolicz prezentujące „MUZONewsy”.

W weekendy najlepsze kawałki w audycji prezentować będzie zespół 3 w składzie: 10:00-14:00 - Michał Cieślik, 14:00-18:00 - Paweł Oksanowicz „Oxan”.

Bez zmian w weekendy pozostaje audycja „Moje Muzo w Muzo.fm”, gdzie to słuchacze wybierają i zapowiadają najlepsze kawałki. W pozostałych godzinach w Muzo.fm usłyszeć będzie można „Muzo non stop” (więcej tutaj).

Od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-15:00 w ramach cyklu „Poczytaj mi Muzo” na antenie Muzo.fm kilkakrotnie w ciągu każdej godziny będzie można usłyszeć fragmenty kryminału Antti Tuomainena „Najgorętsza plaża w Finlandii”. Słuchacze będą mogli również zdobyć książki i audiobooki fińskiego pisarza.

- Na fanów dobrych kawałków czeka również kanał Muzo.tv w serwisie YouTube gdzie bez wychodzenia z domu mogą m.in.: posłuchać świetnych koncertów organizowanych w ramach cyklu „#MUZOLive” (m.in. „Bolesne strzały w serce” projektu Jakub Karaś i Piotr Rogucki, czy przebój Welshly Arms „Legendary”), powrócić do klubu Stodoła i ponownie się na rodzinach Muzo.fm wraz z „The Dumbplings”, „Jackiem Savorettim”, zespołem „Sonbird”, zobaczyć rozmowy z wyjątkowymi artystami, jak chociażby ostatnią z Arturem Rojkiem o jego najnowszej płycie. Wystarczy wpisać w przeglądarkę adres Muzo.tv - zachęca nadawca.
 
Idalia Tomczak prowadzi audycję „Halo Muzo”, foto: Cyfrowy Polsat
Idalia Tomczak prowadzi audycję „Halo Muzo”, foto: Cyfrowy Polsat


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

379 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...