reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kujawsko-Pomorska e-Szkoła na YouTube

dodano: 2020-04-03 10:28 | aktualizacja: 2020-04-03 17:15
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Kujawsko-Pomorska e-Szkoła Na YouTube można znaleźć kanał stanowiący alternatywę wobec „Szkoły z TVP”. Od 16 marca działa Kujawsko-Pomorska e-Szkoła, oferująca interaktywne lekcje online oraz wsparcie dla uczniów przygotowujących się do matury i egzaminu ośmioklasisty.

Kujawsko-Pomorska e-Szkoła


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Darmowe korepetycje przygotowane są dla uczniów z całej Polski przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Wirtualne lekcje prowadzą nauczyciele m.in. z X Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu.

Jest możliwość zadawania pytań na lekcji, na bieżąco za pomocą messengera FB /KujawskoPomorskaeSzkola/ - m.me/KujawskoPomorskaeSzkola.

Jak informują twórcy tego projektu, e-szkoła powstała w dwa dni i wystartowała w poniedziałek, 16 marca o godz. 9:00. Początkowo z sześcioma lekcjami (po ~30 min) na żywo dziennie. Od 23 marca z dwóch sal lekcyjnych prowadzone są na żywo zajęcia dla szkół podstawowych i liceów po dziesięć lekcji każda (20 lekcji dziennie w jakości HD).
 

Obecnie Kujawsko-Pomorską e-Szkołę na YouTube subskrybuje 12,3 tys. internautów. Lekcje na żywo transmitowane są również na Facebooku.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik GiGaBlue UHD Quad 4K

Odbiornik UHD 4K z HEVC/H.265 z 2x CI+ i 2x...

1 290 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X + 1TB HDD

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X UHD 4K z wbudowanym...

799 zł Więcej...
reklama