reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sky Digital rozkodowany?

dodano: 2001-06-29 21:39 | aktualizacja: 2001-06-29 21:39
autor: | źródło:

Chociaż dotąd niewiele informacji docierało na temat pirackiego odbioru angielskiego pakietu Sky Digital, to pojawiają się słuchy, iż jest jak najbardziej możliwe. Angielskie i włoskie strony internetowe podają, że źródłem pierwszych informacji są angielskie bazy wojskowe w północnych Niemczech.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Angielskie i włoskie strony internetowe podają, że źródłem pierwszych informacji są angielskie bazy wojskowe w północnych Niemczech, gdzie miano by używać Digiboxów do pirackiego oglądania kanałów Sky. Okolice Dusseldorfu uznawane są za "źródło" ewentualnego hackowania Sky Digital.

Minimum zainteresowania wielu osób w Europie, to 12 kanałów bezpłatnych z oferty BBC Digital, które to obywatele Wielkiej Brytanii mają w podstawowej ofercie po zapłaceniu abonamentu. Abonament Sky ponad 30 funtów miesięcznie, to najdroższa subskrypcja w Europie, ale także najbardziej interesująca w swej ofercie.

Skoro już wszystkie systemy dostępu warunkowego dla telewizji cyfrowej, włącznie z Nagravision dla Via Digital, TV Cabo i Polsatu, są rozpracowane przez hackerów, to system Videoguard firmy NDS, mimo wielu zabepieczeń, był naturalnie następnym w kolejce i jest to nieuniknione!!!


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Systemy kodowania


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...