reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

#KochamNieOdwiedzam - nawet w czasie Wielkanocy

dodano: 2020-04-03 11:37
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Agora

KochamNieOdwiedzam Od końca marca br. w specjalnej akcji #KochamNieOdwiedzam muzyczne stacje Grupy Radiowej Agory zachęcają swoich słuchaczy do pozostawania w domach nawet w czasie Wielkanocy w związku z sytuacją związaną z koronawirusem. Na antenach rozgłośni można zadedykować bliskim piosenkę, a także połączyć się z tymi, z którymi zwykle siadamy do wielkanocnego stołu.

KochamNieOdwiedzam


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Muzyczne stacje Agory przekonują słuchaczy, że powinni zostawać w domach nawet w świątecznym czasie, mając na względzie zdrowie swoje i swoich najbliższych. W ramach akcji #KochamNieOdwiedzam przygotowały dla swoich odbiorców specjalne możliwości skontaktowania się z bliskimi i przekazania im najlepszych wielkanocnych życzeń.

W Radiu Pogoda w ramach #KochamNieOdwiedzam codziennie po godz. 9:00 - w „Pogodnym Poranku Radia Pogoda” Asia Kruk i Zygmunt Chajzer łączą na antenie osoby, które z różnych względów nie będą mogły się spotkać przy rodzinnym stole na Wielkanoc. Słuchacze składają sobie w ten sposób życzenia, przekazują pozdrowienia i słowa otuchy. Do akcji można zgłaszać siebie lub swoich bliskich poprzez formularz dostępny na stronie radiopogoda.pl.

Radio Złote Przeboje w akcji #KochamNieOdwiedzam proponuje słuchaczom zadedykowanie bliskim wyjątkowej piosenki. Można ją wskazać spośród kilku propozycji i zgłosić się do redakcji za pomocą formularza na zloteprzeboje.pl. Słuchacze mogą wybrać np. kultowy przebój Steviego Wondera „I Just Called To Say I Love” albo piosenkę Amy Macdonald „This Is The Life”. Dodatkowo stacja łączy na antenie osoby, które wzięły udział w akcji, żeby przekazały sobie życzenia i ciepłe słowa.
 

Fani rockowych brzmień z Rock Radia mogą przesyłać bliskim pozdrowienia przez dedykowany do tego formularz na stronie rockradio.pl. Prowadzący przekazują ciepłe słowa na antenie, przypominając jednocześnie o akcji #KochamNieOdwiedzam.

Akcja #KochamNieOdwiedzam jest promowana na antenie wszystkich stacji - Radia Złote Przeboje, Radia Pogoda i Rock Radia, w ich aplikacjach, serwisach internetowych oraz na profilach w mediach społecznościowych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radio


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo + moduł nc+ CI+ telewizja na kartę

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

999 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

79 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 7-8/2020 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2020

10 zł Więcej...
reklama