reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Paramount Channel HD z pasmem filmowym bez reklam

dodano: 2020-04-03 13:56
autor: Jerzy Kruczek | źródło: VIMN

Paramount Channel Od połowy kwietnia Paramount Channel HD wprowadza specjalne pasmo filmów bez reklam. Codziennie od godz. 13:30 widzowie będą mogli oglądać najlepsze hity kinowe bez żadnych przerw. Z kolei na antenie Nickelodeon nie lada gratka dla najmłodszych. Od poniedziałku do piątku od godz. 16:15 stacja emituje dedykowane minimaratony z ulubionymi bohaterami.

Paramount Channel


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W nowej ramówce Paramount Channel HD znajdą się zarówno filmy familijne i komedie, jak również klasyki światowego kina. Ponadto, z początkiem kwietnia, stacja wprowadziła dodatkowe pasmo popularnego serialu animowanego „Pingwiny z Madagaskaru”, cieszącego się ogromną popularnością zarówno wśród najmłodszych widzów, jak i ich rodziców. Codziennie w godzinach 9:00 - 12:00 a antenie stacji oglądać można kolejne przygody czterech zaradnych pingwinów oraz pozostałych mieszkańców Central Park ZOO. Kowalski, Skipper, Ricko i Szeregowy będą kontynuować walkę ze swym największym wrogiem, doktorem Bulgotem oraz próbować zaprowadzić porządek w ogrodzie zoologicznym, w czym skutecznie przeszkadza im samozwańczy władca, Król Julian.

Z kolei na antenie Nickelodeon nie lada gratka dla najmłodszych. Od poniedziałku do piątku, od godz. 16:15 stacja emituje dedykowane minimaratony z ulubionymi bohaterami. Każdy tydzień poświęcony jest innemu tytułowi, m. in. „Alvin i wiewiórki”, „Harmidom” czy „Dodaj Magii”. Ponadto, na świąteczny weekend, 11-13 kwietnia, stacja zaplanowała całodniowe maratony, podczas których widzowie spotkają się postaciami popularnych animacji i seriali: „SpongeBobKanciastoporty”, „Nicky, Ricki, Dicky i Dawn” oraz „Victoria znaczy zwycięstwo”. Z kolei w sobotę 25 kwietnia o godz. 17:50, na antenie Nickelodeon „The best of KCA”, czyli najlepsze i najzabawniejsze momenty z dotychczasowych edycji gali „Nickelodeon Kids Choice Awards”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka HD Velocap Plus

Urządzenie pozwalające na nagrywanie z HDMI materiału wideo wysokiej rozdzielczości...

499 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

Najnowszy moduł CAM CI+ 4K ECP z ofertą „nc+ telewizja...

199 zł Więcej...

DJI Mavic Mini

Mavic Mini waży zaledwie 249 gramów. właśnie jego niska waga...

1 790 zł Więcej...
reklama