reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Transmisje Mszy świętych także w Ipli

dodano: 2020-04-03 16:49 | aktualizacja: 2020-04-04 13:39
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Ipla/Cyfrowy Poslat

Ipla Wychodząc naprzeciw potrzebom i prośbom widzów, Grupa Polsat udostępni transmisje z Mszy świętych ze Świątyni Opatrzności Bożej także w Internecie w serwisie IPLA. Dzięki temu rozwiązaniu widzowie – dorośli i dzieci – będą mogli uczestniczyć w każdą niedzielę w duchowym spotkaniu zarówno na kanałach telewizyjnych Polsat News i Polsat Rodzina, jak i w Internecie w IPLI. Jest to kolejne udogodnienie Grupy Polsat wprowadzone w ramach akcji społecznej #zostańwdomu.

Ipla/Polsat
Ipla Polsat News Polsat Rodzina logo 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Transmisje Mszy świętych ze Świątyni Opatrzności Bożej  teraz także w IPLI

Dzięki dostępności IPLI na wielu urządzeniach, użytkownicy otrzymają komfort oglądania Mszy świętej w dowolnym miejscu, na dowolnie wybranym urządzeniu – nie tylko na komputerach, smartfonach i tabletach, ale także w Smart TV czy dekoderach. 

Transmisje dostępne będą na żywo i bezpłatnie w każdą niedzielę:
    • 9:00 - Msza święta ze Świątyni Opatrzności Bożej, dostępna pod adresem ipla.tv/live/Msza-swieta-ze-Swiatyni-Opatrznosci-Bozej oraz na kanale Polsat News,
    • 10:30 – Msza święta dla dzieci, dostępna pod adresem ipla.tv/live/Msza-swieta-dla-dzieci oraz na kanale Polsat Rodzina.

Stacje Polsat News i Polsat Rodzina udostępniają swoim widzom transmisje z niedzielnych Mszy świętych od początku trwania pandemii. Cieszą się one ogromnym zainteresowaniem widzów. W ostatnią niedzielę, 29 marca br., transmisję w Polsat News śledziło ponad 845 tys. osób, a Mszę dla dzieci w Polsat Rodzina obejrzało ponad 61 tys. widzów. 

Rekolekcje w mediach internetowych Grupy Polsat
Wychodząc naprzeciw potrzebom widzów, na Facebooku Polsat Rodzina oraz na polsatnews.pl codziennie o 16:00 w okresie Wielkiego Postu publikowane są specjalne internetowe rekolekcje „Przemyślenia w czasach zarazy”. Prowadzą je duszpasterze z różnych zakonów i stron Polski, na co dzień prowadzący program „Wszystko, co chcielibyście wiedzieć” w Polsat Rodzina.

Działania i udogodnienia Grupy Polsat w ramach walki z koronawirusem i akcji #zostańwdomu:

    • Przekazanie przez sieć Plus i Cyfrowy Polsat wraz z Fundacją Polsat 2200 tabletów z dostępem do Internetu dla najbardziej potrzebujących dzieci w domach dziecka, rodzinnych domach dziecka, rodzinach zastępczych i placówkach opiekuńczo-wychowawczych, w celu zapewnienia im wsparcia w zdalnej edukacji.
    • „Reklama na Ratunek - Razem w walce z koronawirusem" Telewizji Polsat i Biura Reklamy Polsat Media – specjalny blok reklamowy, wyemitowany w Polsacie w czwartek, 2 kwietnia o godzinie 18:45 obejrzało ponad 7 mln widzów. W ten sposób zebrano kwotę ponad 3 mln zł. 2 480 000 złotych pochodzić będzie od reklamodawców, pozostałe ponad pół miliona złotych dołoży Telewizja Polsat. Środki w całości zostaną przeznaczone za pośrednictwem Fundacji Polsat najbardziej potrzebującym szpitalom i instytucjom zaangażowanym w walkę z epidemią. 
    • Przeznaczenie przez Fundację Polsat 2 mln zł z środków własnych na zakup najpotrzebniejszego sprzętu dla służby zdrowia.
    • Darmowy pakiet 10 GB dla wszystkich klientów Plusa i Plusha oraz nowy pakiet 20 GB za 10 zł.
    • Darmowy pakiet 10 GB dla klientów Cyfrowego Polsatu korzystających z wybranych taryf internetowych oraz nowy dodatkowy pakiet 20 GB za 10 zł. 
    • Dodatkowe 25 kanałów w ramach „otwartego okna” dla abonentów telewizji satelitarnej i kablowej w technologii IPTV Cyfrowego Polsatu.
    • 17 dodatkowych kanałów dla wszystkich w sieci Plus w bezpłatnym pakiecie IPLA PLUS, łącznie 22 kanały.
    • Internet stacjonarny od sieci Plus w technologiach HFC, ETTH, PON przyspieszony do maksymalnych prędkości, nawet do 1 Gb/s, bez dodatkowych opłat.
    • TIDAL bez limitu danych dla klientów sieci Plus, a dla nowych użytkowników serwisu muzycznego bezpłatny 90-dniowy dostęp do TIDAL.
    • Duże dodatkowe pakiety internetowe oraz więcej GB jako bonus za doładowanie konta w ofertach „na kartę” w sieci Plus.
    • Przekazywanie wszystkich bieżących informacji związanych z pandemią koronawirusa w serwisie Polsatnews.pl i w aplikacji mobilnej Polsat News, w zwiększonej liczbie wydań „Wydarzeń” emitowanych na antenie Polsatu i Polsatu News oraz w specjalnym, interaktywnym programie „Wszystko o koronawirusie”, w którym eksperci z zakresu medycyny, prawa i psychologii odpowiadają na pytania widzów Polsat News.
    • Wsparcie duchowe w postaci transmisji niedzielnych Mszy świętych ze Świątyni Opatrzności Bożej na kanałach Polsat News i Polsat Rodzina oraz codzienne rekolekcje internetowe „Przemyślenia w czasach zarazy” dostępne na portalu polsatnews.pl oraz na Facebooku Polsat Rodzina. 
    • Codzienne treningi z trenerem personalnym na antenie Polsat News oraz codzienna dodatkowa dawka rozrywki z gwiazdami Telewizji Polsat za pośrednictwem transmisji na żywo w social mediach – Facebook i Instagram.
    • Filmowa oferta największego serwisu rozrywki internetowej IPLA – mocne tytuły, które w ostatnim czasie miały swoje kinowe premiery, a w śród nich propozycje dla dorosłych, młodzieży i najmłodszych widzów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł UniCam Prime

Najnowsza wersja uniwersalnego modułu dostępu UniCam Prime - następca Unicam...

499 zł Więcej...

Odbiornik GiGaBlue UHD Quad 4K

Odbiornik UHD 4K z HEVC/H.265 z 2x CI+ i 2x...

1 290 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...
reklama