reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Transmisje Mszy świętych także w Ipli

dodano: 2020-04-03 16:49 | aktualizacja: 2020-04-04 13:39
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Ipla/Cyfrowy Poslat

Ipla Wychodząc naprzeciw potrzebom i prośbom widzów, Grupa Polsat udostępni transmisje z Mszy świętych ze Świątyni Opatrzności Bożej także w Internecie w serwisie IPLA. Dzięki temu rozwiązaniu widzowie – dorośli i dzieci – będą mogli uczestniczyć w każdą niedzielę w duchowym spotkaniu zarówno na kanałach telewizyjnych Polsat News i Polsat Rodzina, jak i w Internecie w IPLI. Jest to kolejne udogodnienie Grupy Polsat wprowadzone w ramach akcji społecznej #zostańwdomu.

Ipla/Polsat
Ipla Polsat News Polsat Rodzina logo 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Transmisje Mszy świętych ze Świątyni Opatrzności Bożej  teraz także w IPLI

Dzięki dostępności IPLI na wielu urządzeniach, użytkownicy otrzymają komfort oglądania Mszy świętej w dowolnym miejscu, na dowolnie wybranym urządzeniu – nie tylko na komputerach, smartfonach i tabletach, ale także w Smart TV czy dekoderach. 

Transmisje dostępne będą na żywo i bezpłatnie w każdą niedzielę:
    • 9:00 - Msza święta ze Świątyni Opatrzności Bożej, dostępna pod adresem ipla.tv/live/Msza-swieta-ze-Swiatyni-Opatrznosci-Bozej oraz na kanale Polsat News,
    • 10:30 – Msza święta dla dzieci, dostępna pod adresem ipla.tv/live/Msza-swieta-dla-dzieci oraz na kanale Polsat Rodzina.

Stacje Polsat News i Polsat Rodzina udostępniają swoim widzom transmisje z niedzielnych Mszy świętych od początku trwania pandemii. Cieszą się one ogromnym zainteresowaniem widzów. W ostatnią niedzielę, 29 marca br., transmisję w Polsat News śledziło ponad 845 tys. osób, a Mszę dla dzieci w Polsat Rodzina obejrzało ponad 61 tys. widzów. 

Rekolekcje w mediach internetowych Grupy Polsat
Wychodząc naprzeciw potrzebom widzów, na Facebooku Polsat Rodzina oraz na polsatnews.pl codziennie o 16:00 w okresie Wielkiego Postu publikowane są specjalne internetowe rekolekcje „Przemyślenia w czasach zarazy”. Prowadzą je duszpasterze z różnych zakonów i stron Polski, na co dzień prowadzący program „Wszystko, co chcielibyście wiedzieć” w Polsat Rodzina.

Działania i udogodnienia Grupy Polsat w ramach walki z koronawirusem i akcji #zostańwdomu:

    • Przekazanie przez sieć Plus i Cyfrowy Polsat wraz z Fundacją Polsat 2200 tabletów z dostępem do Internetu dla najbardziej potrzebujących dzieci w domach dziecka, rodzinnych domach dziecka, rodzinach zastępczych i placówkach opiekuńczo-wychowawczych, w celu zapewnienia im wsparcia w zdalnej edukacji.
    • „Reklama na Ratunek - Razem w walce z koronawirusem" Telewizji Polsat i Biura Reklamy Polsat Media – specjalny blok reklamowy, wyemitowany w Polsacie w czwartek, 2 kwietnia o godzinie 18:45 obejrzało ponad 7 mln widzów. W ten sposób zebrano kwotę ponad 3 mln zł. 2 480 000 złotych pochodzić będzie od reklamodawców, pozostałe ponad pół miliona złotych dołoży Telewizja Polsat. Środki w całości zostaną przeznaczone za pośrednictwem Fundacji Polsat najbardziej potrzebującym szpitalom i instytucjom zaangażowanym w walkę z epidemią. 
    • Przeznaczenie przez Fundację Polsat 2 mln zł z środków własnych na zakup najpotrzebniejszego sprzętu dla służby zdrowia.
    • Darmowy pakiet 10 GB dla wszystkich klientów Plusa i Plusha oraz nowy pakiet 20 GB za 10 zł.
    • Darmowy pakiet 10 GB dla klientów Cyfrowego Polsatu korzystających z wybranych taryf internetowych oraz nowy dodatkowy pakiet 20 GB za 10 zł. 
    • Dodatkowe 25 kanałów w ramach „otwartego okna” dla abonentów telewizji satelitarnej i kablowej w technologii IPTV Cyfrowego Polsatu.
    • 17 dodatkowych kanałów dla wszystkich w sieci Plus w bezpłatnym pakiecie IPLA PLUS, łącznie 22 kanały.
    • Internet stacjonarny od sieci Plus w technologiach HFC, ETTH, PON przyspieszony do maksymalnych prędkości, nawet do 1 Gb/s, bez dodatkowych opłat.
    • TIDAL bez limitu danych dla klientów sieci Plus, a dla nowych użytkowników serwisu muzycznego bezpłatny 90-dniowy dostęp do TIDAL.
    • Duże dodatkowe pakiety internetowe oraz więcej GB jako bonus za doładowanie konta w ofertach „na kartę” w sieci Plus.
    • Przekazywanie wszystkich bieżących informacji związanych z pandemią koronawirusa w serwisie Polsatnews.pl i w aplikacji mobilnej Polsat News, w zwiększonej liczbie wydań „Wydarzeń” emitowanych na antenie Polsatu i Polsatu News oraz w specjalnym, interaktywnym programie „Wszystko o koronawirusie”, w którym eksperci z zakresu medycyny, prawa i psychologii odpowiadają na pytania widzów Polsat News.
    • Wsparcie duchowe w postaci transmisji niedzielnych Mszy świętych ze Świątyni Opatrzności Bożej na kanałach Polsat News i Polsat Rodzina oraz codzienne rekolekcje internetowe „Przemyślenia w czasach zarazy” dostępne na portalu polsatnews.pl oraz na Facebooku Polsat Rodzina. 
    • Codzienne treningi z trenerem personalnym na antenie Polsat News oraz codzienna dodatkowa dawka rozrywki z gwiazdami Telewizji Polsat za pośrednictwem transmisji na żywo w social mediach – Facebook i Instagram.
    • Filmowa oferta największego serwisu rozrywki internetowej IPLA – mocne tytuły, które w ostatnim czasie miały swoje kinowe premiery, a w śród nich propozycje dla dorosłych, młodzieży i najmłodszych widzów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik GiGaBlue UHD Quad 4K

Odbiornik UHD 4K z HEVC/H.265 z 2x CI+ i 2x...

1 290 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Moduł UniCam Pro Evo 4.0

Uniwersalny moduł dostępu UniCam Evo Deltacrypt CI/CI+ v. 4.0. W...

490 zł Więcej...
reklama