reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Serial „Rozstania" wraca na BBC First

dodano: 2020-04-01 14:38
autor: Janusz Sulisz | źródło: BBC First

BBC First Rozstania serial sezon 2 360px.jpg Drugi sezon serialu „Rozstania" („The Split”) autorstwa nagrodzonej BAFTA Abi Morgan wraca w kanale BBC First - premiera 22 kwietnia br.  Nicola Walker („Niezapomniane”) i Stephen Mangan wcielają się w role przedstawicieli dynamicznego świata londyńskich prawników zajmujących się sprawami rozwodowymi. 

BBC First
The Split S2 rozstanie serial BBC First 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Rodzina Defoe wraz z konkurencyjną firmą Noble & Hale powołuje firmę Noble Hale Defoe, łącząc dawnych zaciekłych rywali po tej samej stronie stołu. Po udanym zakończeniu fuzji Ruth zmuszona jest szukać nowego celu w życiu. Dla sióstr szczęśliwy czas przełamuje niespodziewana śmierć ojca. Podczas gdy Ninę w końcu dopadają konsekwencje jej nieodpowiedzialnego zachowania, Rose i James wracają z miesiąca miodowego z planami założenia własnej rodziny.  

Hannah przeprowadza głośny rozwód jednej z najpopularniejszych brytyjskich par. Prezenterka telewizyjna Fi Hansen potrzebuje pomocy w wyrwaniu się z toksycznego małżeństwa z producentem muzycznym Richim Hansenem, który zamknął jej usta umową o zachowaniu poufności, kiedy była jeszcze młoda, niedoświadczona i dość naiwna.  Fi pragnie zakończyć związek oparty na przymusie i manipulacji. Ta sprawa na pewno wzbudzi zainteresowanie mediów i wypromuje nową kancelarię na londyńskim rynku. Gdy lśniąca fasada skrupulatnie skonstruowanego publicznego wizerunku pary znika, a ból i krzywda, które kryją się za marką Hansen, powoli wychodzą na światło dzienne, Hannah musi całkowicie poświęcić się sprawie, aby pomoc Fi w odzyskaniu utraconego życia.

Jednocześnie z bitwą rozgrywaną w świetle fleszy Hannah prowadzi osobistą walkę o ratowanie małżeństwa. Po zdradzie Nathana solidne podstawy ich związku zaczęły pękać. Hannah czuje się w potrzasku, rozdarta między chęcią przebaczenia, a własnymi wyrzutami sumienia. Czy namiętny romans z Christie (Barry Atsma) przyczyni się do rozstania z mężem? A może Hannah odważy się prowadzić podwójne życie? 

Rozstania” to autentyczny i wielowymiarowy portret instytucji współczesnego małżeństwa, ukazujący historie, które znane są każdemu, jak nie z własnego doświadczenia, to z opowieści rodziny i znajomych. 

„Rozstania” - sezon 2 (6 odcinków)
Premiera: 22 kwietnia, godz. 22:30 na kanale BBC First

 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł Conax Smit + karta nc+ TNK 1m

Karta startowa TNK Mix na 1 miesiąc + do kompletu...

199 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Gold Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Gold Combo UHD 4K S2X - wersja uznanego...

459 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...
reklama