reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

WP Pilot uruchomi usługę PPV z filmami

dodano: 2020-04-06 17:38 | aktualizacja: 2020-04-16 14:06
autor: Anita Kaźmierska | źródło: WP

Kino WP Pilot W środę, 8 kwietnia WP Pilot uruchomi usługę PPV w ramach akcji „Kino WP Pilot”. Pierwsza premiera rozpocznie się tego dnia o godz. 20:00 filmem „Na noże”. Cena jednego biletu to 12,90 zł.

WP Pilot pączek donut


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Emisję „21 mostów” zaplanowano na czwartek, 9 kwietnia o godz. 20:00, dzień później o tej samej porze pojawi się „Parasite”. Użytkownik będzie mógł zakupić bilet w formie dedykowanego pakietu w zakładce „Kup pakiet” w WP Pilot. Jeden wykupiony pakiet w cenie 12,90 zł jest biletem na konkretny seans danego dnia.
 

WP Pilot jako prawdopodobnie pierwszy serwis telewizyjny na świecie wprowadza filmową usługę pay per view. Jak w kinie, puszczamy filmy tylko o określonej godzinie. W zamian są to gorące premiery w absolutnie najniższej na rynku cenie. Być może w przyszłości ten model zastąpi kino. Na razie mamy po prostu nadzieję, że widzowie WP Pilota dostają od nas coś wyjątkowego

– mówi Tomasz Machała, prezes WP Pilot.

Premiery w „Kino WP Pilot” wspierane są szeroką promocją w serwisach Wirtualnej Polski. Informacje o projekcie i emitowanych filmach pojawią się m.in. na Stronie Głównej WP, w serwisach WP Film i WP Teleshow. Działania dodatkowo uzupełnią mailingi oraz kampania w mediach społecznościowych. Repertuar dostępny będzie także w wydarzeniu na Facebooku: „Zostaję w domu, a kino przychodzi do mnie”.
 

Od kilku tygodni kina są zamknięte, niestety nie wiemy, kiedy ta sytuacja się skończy. Dlatego, premiera lub emisja filmu w modelu PPV z patronatem Wirtualnej Polski i zapewnienie mu szerokiej promocji w serwisach własnych to bardzo dobre rozwiązanie dla dystrybutorów, którzy nie chcą przenosić swoich premier

– mówi Anna Szuszkiewicz, manager ds. promocji i sponsoringu w WP.

Warto dodać, że filmy w PPV nie są nowością. Przed wieloma laty taką usługę wprowadził Cyfrowy Polsat. Jednak zdaje się, że Kino WP Pilot rzeczywiście jest pierwszą tego typu usługa dostępną drogą internetową - na zasadzie OTT.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...
reklama