reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wielkanocne propozycje filmowe TV Puls

dodano: 2020-04-07 16:08
autor: Łukasz Knapik | źródło: TV Puls/satkurier.pl

TV Puls W okresie świąt wielkanocnych kanał TV Puls poleca swoim widzom serial „Lombard. Życie pod zastaw” (sezon 6.) oraz takie produkcje filmowe jak „Jutro będziemy szczęśliwi”, „Pasja”, „Samson”, „Barabasz”, „Trzej muszkieterowie”, „Gladiator” i „Dirty Dancing”.

TV Puls


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Jak co roku, TV Puls przygotowała na Wielkanoc moc filmowych hitów z gwiazdami! - zapowiada nadawca. Wśród tytułów m.in. po raz pierwszy w TV Puls: głośny film Mela Gibsona „Pasja” (występuje Jim Caviezel), „Trzej muszkieterowie” (występują Orlando Bloom, Mads Mikkelsen, Milla Jovovich i Christoph Waltz) oraz „Jutro będziemy szczęśliwi” z Omarem Sy. Ponadto - oscarowy „Gladiator” Ridleya Scotta (występują Russell Crowe i Joaquin Phoenix), premierowe odcinki serialu „Lombard. Życie pod zastaw” (występuje Zbigniew Buczkowski) i inne tytuły.

Wielkanoc w TV Puls:

„Jutro będziemy szczęśliwi”
emisja: w czwartek, 9 kwietnia br. o 20:00

„Jutro będziemy szczęśliwi” to wzruszająca opowieść o sile miłości. Bohaterem filmu jest kawaler, który musi nauczyć się odpowiedzialności, gdy w jego życiu pojawia się córka. Samuel (w tej roli Omar Sy) prowadzi beztroskie życie kawalera, które wywraca się do góry nogami, gdy w mieście pojawia się jego dawna partnerka. Kobieta zostawia mu pod opiekę małą dziewczynkę, której rzekomo jest ojcem. Samuel jest przerażony i wydaje mu się, że nie podoła zadaniu. Z czasem okazuje się, że jest wspaniałym ojcem, a między nim a malutką Glorią rodzi się niezwykła więź. Jego na nowo poukładany świat kolejny raz staje na głowie, gdy po 8 latach powraca matka dziewczynki... (więcej tutaj)

„Lombard. Życie pod zastaw” 6
emisja: w piątek, 10 kwietnia br. o 19:00

Premiera odcinka 30. (286. całości). Tym razem pracownicy lombardu zaangażują się w spełnienie marzenia jednej ze swoich klientek, która planuje wycieczkę do Krakowa. Z kolei Beton (Dominik Dąbrowski) prowadzi zawiłe śledztwo w sprawie śmierci biznesmena (więcej tutaj)

„Pasja”
emisja: w piątek, 10 kwietnia br. o 20:00

Głośny, wyjątkowo realistyczny film Mela Gibsona obrazujący ostatnie godziny życia Jezusa z Nazaretu. Po Ostatniej Wieczerzy Jezus Chrystus (James Caviezel) modli się w  Ogrodzie Getsemane. Wkrótce zostaje zdradzony przez swojego ucznia Judasza Iskariotę (Luca Lionello). O losie Jezusa ma zdecydować Poncjusz Piłat (Hristo Naumov Shopov), rzymski namiestnik Judei. Ten jednak nie chce brać odpowiedzialności za skazanie Nazarejczyka, dlatego ogłasza, aby to zgromadzeni przed pałacem ludzie zdecydowali o tym, który z więźniów powinien umrzeć. Tłum żąda ukrzyżowania Jezusa Chrystusa. Skazany zostaje brutalnie pobity i zmuszony do niesienia ciężkiego krzyża na Golgotę pośród szydzących z niego mieszkańców Jerozolimy. 

„Samson”
emisja: w sobotę, 11 kwietnia br. o 20:00

Ekranizacja biblijnej opowieści o niezwyciężonym siłaczu, Samsonie. Izrael, 1170 r. p.n.e. Samson (Taylor James) z plemienia Dana to wybraniec Boga, Hebrajczyk obdarzony nadprzyrodzoną siłą, który ma wypełnić jego zemstę i wyzwolić swój lud z niewoli. Kiedy młodzieńcza ambicja Samsona kończy się tragicznym małżeństwem, planowana zemsta doprowadza go do konfliktu z okrutnym księciem Filistynem i jego armią. W jednej z ról Rutger Hauer jako ojciec Samsona (więcej tutaj).

„Barabasz”
emisja: w niedzielę, 12 kwietnia br. o 14:20

Dwuodcinkowy film przedstawiający życie Barabasza oraz Jezusa. Jezus Chrystus (Marco Foschi) zostaje ogłoszony królem Izraela, z kolei Barabasz (Billy Zane) jest ścigany za swoje przestępstwa. Wkrótce obaj trafiają do więzienia. Zbliża się Święto Paschy. Z tej okazji namiestnik Judei, Poncjusz Piłat (Filippo Nigro), może uwolnić jednego z więźniów. Tłum postanawia, że to Jezus ma zostać ukrzyżowany. Pod wpływem wydarzeń Barabasz zaczyna rozmyślać nad sensem swojego życia.

„Trzej muszkieterowie”
emisja: w niedzielę, 12 kwietnia br. o 18:00

Ekranizacja powieści Aleksandra Dumasa. W rolach głównych: Orlando Bloom, Milla Jovovich, Matthew Macfadyen, Mads Mikkelsen i Christoph Waltz. W Wenecji Athos (Matthew Macfadyen), Porthos (Ray Stevenson) i Aramis (Luke Evans), z pomocą Milady de Winter (Milla Jovovich), kradną plany statku powietrznego wykonane przez Leonarda da Vinci. Misja kończy się porażką, gdy muszkieterowie zostają zdradzeni, a ich zdobycz trafia do podstępnego księcia Buckingham (Orlando Bloom). Kilka lat później młody D'Artagnan (Logan Lerman) planuje zostać muszkieterem i wyjeżdża z Gaskonii do Paryża. W stolicy spotyka osławioną trójkę. Co więcej, dowiaduje się że kardynał Richelieu (Christoph Waltz) przygotowuje intrygę, która ma ograniczyć władzę króla Ludwika (Freddie Fox) i doprowadzić do wojny z Anglią. Jedyną szansą na powstrzymanie jego planu są legendarni szermierze i ich nowy towarzysz. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego (więcej tutaj).

„Gladiator”
emisja: w niedzielę, 12 kwietnia br. o 20:00

Nakręcone z rozmachem historyczne  widowisko, w reżyserii Ridleya Scotta i ze znakomitą tytułową rolą Russella Crowe’a. Zdobywca 5 Oscarów w tym za „Najlepszy film”. Cesarstwo Rzymskie roku 180 n.e. Generał Maximus (Russell Crowe) zakończył kolejną udaną wyprawę wojenną. Zmuszony do ucieczki przez zazdrosnego o jego wpływy u Cesarza dziedzica tronu Commodusa (Joaquin Phoenix), trafia do niewoli i zostaje gladiatorem. Wiedząc, że jedyną siłą potężniejszą od samego Cesarza jest wola ludu, próbuje dokonać swej zemsty, zostając największym bohaterem całego imperium (więcej tutaj).

„Lombard. Życie pod zastaw” 6
emisja: w poniedziałek, 13 kwietnia br. o 19:00

Premiera odcinka 31. (287. całości). Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) denerwuje się, że ktoś zostawił kampera przed lombardem. Benia (Rita Weinar) i Mariusz (Michał Chorosiński) postanawiają więc interweniować. Lombard odwiedza też kobieta, która próbuje naprawić relacje ze swoją dorosłą córką (więcej tutaj).

„Dirty Dancing”
emisja: w poniedziałek, 13 kwietnia br. o 20:00

Kultowy film z Patrickiem Swayze i Jennifer Grey, z rewelacyjną ścieżką dźwiękową. Rok 1963. Frances (Jennifer Grey) spędza wakacje z rodziną w luksusowym pensjonacie. Mimo to nastolatka strasznie się nudzi. Pewnego dnia poznaje instruktora tańca, Johnny’ego (Patrick Swayze). Kiedy partnerka Johnny’ego nie może z nim wystąpić w zbliżającym się pokazie tańca, Frances widzi, że to szansa dla niej. Jest tylko jeden problem - nie potrafi tańczyć (więcej tutaj).
 
Dominika Skoczylas w serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, foto: Paweł Jakubek/Telewizja Puls
Dominika Skoczylas w serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, foto: Paweł Jakubek/Telewizja Puls


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...