reklama
SAT Kurier logowanie X
 • Zaloguj

SAT Kurier 3-4/2020 w limitowanym nakładzie oraz w wersji elektronicznej

dodano: 2020-04-02 15:26 | aktualizacja: 2020-04-20 16:11
autor: Redakcja SAT Kurier | źródło: satkurier.pl

SAT Kurier 3-4 2020 okładka Ze względu na panującą obecnie sytuację podjęliśmy decyzję o druku bieżącego wydania magazynu SAT Kurier w limitowanym nakładzie. Jest to spowodowane znacznymi utrudnieniami w dystrybucji, co ma bezpośredni związek z ograniczeniem działalności galerii handlowych co najmniej do 19 kwietnia i zaleceniem dla ludzi, by pozostali w domach. Dodajmy, iż na chwilę obecną jesteśmy jedynym branżowym magazynem, który zdecydował się na druk kwietniowego wydania w terminie. Aktualizacja: SAT Kurier 3-4/2020 został udostępniony także w wersji elektronicznej.

SAT Kurier 3-4 2020 okładka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Limitowaną edycję SAT Kuriera 3-4/2020 otrzymają nasi Prenumeratorzy, a także osoby, które zdecydują się na zakup tego wydania za pośrednictwem sklepu internetowego hollex.pl w cenie 25 zł (z kosztami wysyłki). Będzie to możliwe tylko do wyczerpania nakładu.

Zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o wsparcie naszego wydawnictwa w tych trudnych dla prasy czasach - zamówienia prenumeraty na 2020 rok lub zakupu pojedynczego wydania SAT Kuriera 3-4/2020 w cenie jak powyżej.
 

Najważniejsze tematy SAT Kuriera 3-4/2020:
 • Porównanie popularnych streaming boxów, w którym przyglądamy się czterem dekoderom OTT: Evobox Stream Cyfrowego Polsatu, player+ BOX Platformy CANAL+ i Grupy TVN Discovery Polska, Play Now TV Box operatora sieci telefonii komórkowej Play oraz MagentaRozrywka Box od T-Mobile. W artykule rozbudowana tabela, która ułatwi podjęcie decyzji przy ewentualnym zakupie któregoś z tych urządzeń.
 • Raporty z testów nowych odbiorników 4K:
  - AX 4K BOX HD61 - linuksowego flagowca AX Technology,
  - Digiplus UHD S - odbiornika satelitarnego firmy TechniSat.
 • Garść informacji na temat nowego modułu CAM CI+ ECP w ofercie Platformy CANAL+.
 • Poradniki:
  - Jak odbierać kanały z pozycji 52°E, gdzie stacjonuje satelita TurkmenÄlem/MonacoSat?
  - Jak na linuksowym odbiorniku wyciąć reklamy i autopromocje z nagranego materiału wideo?
 • Komentarz na temat przyszłości płatnej telewizji w związku z pandemią koronawirusa.
 • Cykl „Podróże z anteną”, w którym zabierzemy Was do Marsylii i omówimy, jak wygląda telewizja we Francji.

Alternatywnie oferujemy możliwość zamówienia prenumeraty SAT Kuriera na 2020 z maseczką ochronną wielokrotnego użytku gratis. Jest to maseczka własnej produkcji, uszyta z wysokiej jakości tkaniny bawełnianej, dwuwarstwowa, na gumkach, z miejscem na włożenie jednorazowego filtru w postaci kawałka włókniny higienicznej lub ręcznika papierowego*.
 
Maseczka ochronna gratis do prenumeraty SAT Kuriera na 2020 rok
Szycie maseczek

Zamów:
Pojedyncze wydanie SAT Kuriera 3-4/2020 - wersję drukowaną - 25 zł
Pojedyncze wydanie SAT Kuriera 3-4/2020 - wersję elektroniczną (plik PDF) - 10 zł
Prenumeratę SAT Kuriera na 2020 rok (w pierwszej przesyłce: wydania 1-2 i 3-4) - 89 zł
Prenumeratę SAT Kuriera na 2020 rok + maseczkę ochronną (w pierwszej przesyłce: wydania 1-2 i 3-4 oraz maseczka) - 89 zł


* Uwaga! Maseczki nie posiadają atestu i nie były sprawdzane pod kątem skuteczności antywirusowej. Przed pierwszym założeniem maseczkę należy uprać i wyprasować. Również podczas regularnego użytkowania zaleca się częste pranie i prasowanie.

Aktualizacja 20.04.2020 r.:
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w sklepie hollex.pl umożliwiono zakup SAT Kuriera 3-4/2020 w wersji elektronicznej (plik PDF). Tymczasowy link umożliwiający pobranie pliku PDF będzie można znaleźć w szczegółach zamówienia, w ciągu kilku godzin od dokonania płatności. Osoby posiadające konto w hollex.pl znajdą go w: Panel klienta -> Lista zamówień -> Szczegóły. Link do szczegółów zamówienia zostanie przesłany również na adres e-mail podany podczas rejestracji lub podczas składania zamówienia w przypadku osób nieposiadających konta na hollex.pl.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Numery


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X + 1TB HDD

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X UHD 4K z wbudowanym...

829 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...
reklama