reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Premiera „Guns Akimbo” tylko w CDA Premium [wideo]

dodano: 2020-04-09 11:53
autor: Jerzy Kruczek | źródło: CDA

Guns Akimbo „Guns Akimbo”, najnowszy film z udziałem Daniela Radcliffe’a, już 9 kwietnia w CDA Premium. W Polsce film dostępny będzie tylko dla widzów tej platformy, a kinowa premiera z powodu epidemii została odwołana.

Guns Akimbo
Guns Akimbo


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Guns Akimbo” to brawurowe połączenie kina akcji i komedii z Danielem Radcliffem w roli głównej. Miles, główny bohater filmu, w którego postać wciela się Radcliffe, nieświadomie wplątuje się w krwawy show, który online śledzą miliony widzów. Dla Milesa dodatkową „motywacją” w tej szalonej rozgrywce jest życie jego ex-dziewczyny oraz… przyśrubowane do dłoni pistolety, których nie może się pozbyć.

Daniel Radcliffe, znany głównie jako odtwórca roli Harry'ego Pottera, lubi zaskakiwać swoich fanów udziałem w niecodziennych produkcjach. Tak jest i tym razem. „Guns Akimbo”, jak na pełnokrwiste kino akcji przystało, nie pozwala widzowi się nudzić i momentami przypomina eksplodujący teledysk. Ale najnowszy film w reżyserii Jasona Lei Howdeana, to także komedia, miejscami pastisz czy wręcz satyra współczesnego świata.

Kinowa premiera filmu przewidziana była na połowę kwietnia, jednak ze względu na epidemię koronawirusa i zamknięte kina nie jest ona możliwa. Film „Guns Akimbo” dostępny będzie nieco wcześniej niż zakładano, bo już od 9 kwietnia i tylko tylko dla widzów CDA Premium.

Płatna usługa CDA Premium jest jedną z najczęściej wybieranych przez polskich widzów usług VOD. Na koniec 2019 roku korzystało z niej ponad 230 tys. osób. Wszystkie filmy w CDA Premium pochodzą od dystrybutorów, a liczba pozycji przekroczyła już 7 500 filmów i jest to jeden z największych katalogów VOD w Polsce.



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

TNT Sat: dekoder Sagemcom HD + karta

Dekoder Sagemcom HD wraz z kartą TNT Sat. Zapewnia dostęp...

629 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 800UHD

AB CryptoBox 800UHD - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AB...

349 zł Więcej...
reklama