reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Télésat dodał 5 kanałów od Canal+

dodano: 2020-04-08 17:43 | aktualizacja: 2020-04-09 19:00
autor: Janusz Sulisz | źródło: Telesat/broadbandtvnews

Telesat platforma Belgia logo 2020 M7 Group 360px.jpg 8 kwietnia br. walońska platforma satelitarna Télésat dodała do swojej oferty 5 nowych kanałów rozrywkowych z oferty CANAL+ Group. Przypomnijmy, że Télésat należy do M7 Group, a ta spółka została przejęta przez grupę CANAL+.

Telesat
Telesat 5 nowych kanałów Planete C8 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W platformie Télésat działającej w Belgii dwa nowe kanały od CANAL+ będą dostępne w pakiecie Basic Light (14,90 euro/mies.): C8 i Infosport+, a trzy kanały Planète+ Aventure & Expérience, Planète+ Crime & Investigation i Seasons będą oferowane w pakiecie Basic (18,90 euro/mies.). Wszystkie kanały w pakiecie Basic+ (29,90 euro/mies.).

Planete+ Adventure & Experience to przede wszystkim filmy dokumentalne i rozrywkowe. Opowiada o codziennym życiu kolorowych postaci, poszukiwaczy przygód.
Pakiety: Basic i Basic+.

Planète+ Crime & Investigation
Planète+ Crime & Investigation ma program, który jest dostępny codziennie w różnych tematach (najważniejsze wiadomości, system prawny, amerykańskie dochodzenia, programy związane z wymiarem sprawiedliwości) 
Pakiety: Basic i Basic+.

Seasons
Seasons to francuski kanał telewizyjny należący do grupy Canal+. Nadaje głównie programy dotyczące polowań i połowów (reportaże, filmy dokumentalne, czasopisma). 
Pakiety: Basic i Basic+.

C8
C8, skrót od Canal 8 - to francuski, prywatny kanał telewizyjny z ogólnym programem. Można tam znaleźć programy: Touche pas à mon poste !, C'est que de la télé !, William à midi.
Pakiety: Basic Light,  Basic i Basic+.

Infosport+
Infosport+ to francuski kanał informacyjny o sportach pokazywanych przez CANAL+ Group. Kanał pokazuje panoramę bieżących wiadomości sportowych oraz magazynów o rugby i piłce nożnej.
Pakiety: Basic Light,  Basic i Basic+.

Lista kanałów platformy.

Hans Troelstra, CEO M7 Group, powiedział:

- To jest logiczna konsekwencja przejęcia M7 przez Grupę CANAL+. CANAL + ma wiele nowych i interesujących treści do zaoferowania i chcielibyśmy z nich korzystać w jak największym stopniu. A przede wszystkim… pozwolić cieszyć się tym  naszym klientom.


Źródło: telesat.be  broadbandtvnews.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik GiGaBlue UHD Quad 4K

Odbiornik UHD 4K z HEVC/H.265 z 2x CI+ i 2x...

1 290 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

59 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox ONE Ultra HD Combo

Najnowszy i najszybszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy...

1 290 zł Więcej...
reklama