reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wielkanoc w Canal+ [wideo]

dodano: 2020-04-09 19:05 | aktualizacja: 2020-04-09 20:02
autor: Janusz Sulisz | źródło: CANAL+/satkurier.pl

Ukryta gra fot. Krzysztof Wiktor Bartosz Bielenia jako Daniel w „Bożym Ciele”, Bill Pullman jako Joshua Mansky w „Ukrytej grze”, Andrzej Zieliński jako nadkomisarz Rafał Król w „Czarnym Mercedesie”. Czyli fałszywy ksiądz, któremu silne poczucie powołania pozwala podbić serca małomiasteczkowej społeczności, nadużywający alkoholu matematyczny geniusz, który bierze udział w niebezpiecznej grze o losy świata oraz nadkomisarz z okupowanej Warszawy, który poszukuje tropów i odpowiedzi w sprawie tajemniczego morderstwa młodej kobiety. To niecodzienne, ale wyjątkowe towarzystwo zapewnia widzom CANAL+ na zbliżające się Święta Wielkanocne – wszystkie tytuły po raz pierwszy na antenie stacji telewizyjnej.

Kadr z filmu „Boże Ciało”
Boże Ciało


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Boże Ciało
„Boże Ciało” to inspirowana prawdziwymi zdarzeniami historia chłopaka, który po wyjściu z zakładu poprawczego postanawia udawać księdza. Daniel odczuwa mocne kapłańskie powołanie. W miasteczku, w którym zatrzymuje się po wyjściu na wolność, akurat potrzebny jest duchowy przywódca – lokalna społeczność pozostaje pogrążona w żałobie i skonfliktowana po niedawnej tragedii.

W główną rolę brawurowo wciela się uznawany za jedno z największych odkryć aktorskich ostatnich lat – Bartosz Bielenia. Pozostałą część obsady dopełniają utalentowani aktorzy młodego pokolenia – Tomasz Ziętek i Eliza Rycembel, zdobywcy prestiżowych wyróżnień dla najlepszych aktorów festiwalu w Gdyni – Aleksandra Konieczna i Łukasz Simlat, a także Barbara Kurzaj Zdzisław Wardejn oraz Leszek Lichota. „Boże Ciało” w reżyserii Jana Komasy zdobyło wiele wyróżnień, w tym nominację do Oscara w kategorii „najlepszy film międzynarodowy”.

„Boże Ciało”, premiera: CANAL+, niedziela, 12 kwietnia, godz. 22:00.Ukryta gra
W komunistycznej Warszawie, pod przykrywką szachowego turnieju, odbywa się szpiegowska rozgrywka o losy całego świata. Film w reżyserii Łukasza Kośmickiego opowiada historię, która dzieje się w 1962 roku. Trwa kryzys kubański a świat znajduje się na krawędzi nuklearnej zagłady. Tymczasem w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki ma odbyć się turniej szachowy w ramach którego pojedynek stoczą amerykański geniusz i sowiecki mistrz. Międzynarodowa impreza jest jednak zaledwie fasadą, za którą rozgrywa się wojna wywiadów. Kiedy sojusznicy okazują się wrogami i nie wiadomo, komu naprawdę ufać, główny bohater - Joshua Mansky -musi wykonać decydujący ruch. I tym razem nie chodzi wyłącznie o szachy.

„Ukryta Gra” to polski thriller z hollywoodzkim gwiazdorem Billem Pullmanem, któremu na ekranie partneruje Robert Więckiewicz. W filmie zobaczyć można także m.in. Magdalenę Boczarską i Wojciecha Mecwaldowskiego oraz Lotte Verbeek i Jamesa Bloora. To ostatni film wyprodukowany przez Piotra Woźniaka-Staraka.

„Ukryta Gra”, premiera: CANAL+, sobota, 11 kwietnia, godz. 20:00.Czarny mercedes
Akcja filmu rozgrywa się w czasie II wojny światowej. W okupywanej Warszawie zamordowana zostaje żona prominentnego adwokata. Śledztwo w tej sprawie prowadzi nadkomisarz Rafał Król, działający w sekrecie jako żołnierz podziemia. Reżyser Janusz Majewski, mistrz kina retro, reżyser „Sprawy Gorgonowej” i „Zaklętych rewirów”, przedstawia historyczny kryminał, dla którego za podstawę posłużyła jego własna powieść.

To historyczna zawierucha, tajemnicze morderstwo i skomplikowane śledztwo z udziałem plejady polskich gwiazd – Kinga Dębska, Artur Żmijewski, Andrzej Seweryn, Bogusław Linda, Danuta Stenka, Andrzej Zieliński, Sonia Bohosiewicz, Marian Opania, Izabela Dąbrowska, Przemysław Bluszcz, Marcel Sabat.

„Czarny Mercedes”, premiera: CANAL+, niedziela, 12 kwietnia, godz. 20:00.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

TechniSat DigitRadio 143 CD

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM niemieckiej firmy TechniSat. Urządzenie pozwala...

950 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

179 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...
reklama