reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Radio Złote Przeboje łączy słuchaczy na Wielkanoc

dodano: 2020-04-10 03:46
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Złote Przeboje Wielkanoc pisanki wiara religia Kościół chrześcijaństwo Jak znane rodzeństwa spędzają święta na odległość? Jakie były początki internetu, bez którego dziś nie wyobrażamy sobie nie tylko Wielkanocy, ale i całego życia? Tego wszystkiego będzie się można dowiedzieć ze specjalnych audycji Radia Złote Przeboje (Agora) przygotowanych na świąteczny weekend („Najlepszy weekend”, „Odnalezieni”, „Kosmiczne jaja”, „Wodny świat” i „Jajko mądrzejsze od kury”). Stacja będzie też łączyć słuchaczy pozostających w tym roku w domach - na antenie i dzięki akcji „Generator dobrych wiadomości”. Pozdrowienia w formie wideo składa w imieniu słuchaczy Kamil Baleja, gospodarz porannego programu rozgłośni.

Radio Złote Przeboje Wielkanoc pisanki wiara religia Kościół chrześcijaństwo


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W Wielką Sobotę (w sobotę, 11 kwietnia br.) na antenie Radia Złote Przeboje pojawią się specjalne świąteczne audycje. Od 11:00 do 16:00 na specjalne wydanie „Najlepszego weekendu” zaprosi wszystkich Odeta Moro (więcej tutaj). W audycji pojawią się znane rodzeństwa, które opowiedzą jak spędzają święta na odległość - m.in. bracia Łukasz i Paweł Golcowie czy Rafał i Grzegorz Zawieruchowie. Natomiast o 16:00 Tomasz Florkiewicz przybliży słuchaczom historię internetu. W związku z tym, że w zasadzie całe nasze życie przeniosło się do sieci, warto dowiedzieć się więcej o jej narodzinach, pierwszych serwisach internetowych, pierwszych komunikatorach i wszystkim, co dziś wydaje się oczywiste. 

W Wielkanoc (w niedzielę, 12 kwietnia br.) Radio Złote Przeboje przedstawi słuchaczom najbardziej niezwykłe historie związane z odnalezieniami - m.in. o małżeństwie, które szukało siebie 30 lat, a także rodzeństwie, które odnalazło się przypadkiem po 10 latach na stacji benzynowej. O tym wszystkim opowie Maciej Jednoralski w audycji „Odnalezieni”.

Okazję do uśmiechu zapewni słuchaczom Kamil Baleja w audycji „Kosmiczne jaja”. Wpadki gwiazd muzycznych, które gościły na antenie Radia Złote Przeboje przez wiele lat, a także wpadki prowadzących stacji pokażą śmieszną i ludzką stronę radia. Kamil Baleja zaprasza na audycję w niedzielę od 10:00 do 14:00.

W Lany Poniedziałek (w poniedziałek, 13 kwietnia br.) nie może zabraknąć wody również na antenie Radia Złote Przeboje - Tomasz Florkiewicz poprowadzi audycję „Wodny świat”. Czy morskie potwory istnieją naprawdę, gdzie znaleźć najczystszą wodę na świecie i czy Rów Mariański jest rzeczywiście najgłębszym miejscem na Ziemi? Odpowiedzi na te pytania będzie można poznać w wielkanocny poniedziałek między 10:00 a 14:00. A w kolejnej audycji Jerzy Telesiński opowie o genialnych dzieciach, najmłodszych wykładowcach, nastoletnich lekarzach i profesorach. Audycji „Jajko mądrzejsze od kury” będzie można słuchać w poniedziałkowe popołudnie, od 14:00 do 18:00.

Oprócz tego Radio Złote Przeboje zachęca słuchaczy do przekazywania sobie życzeń świątecznych oraz ciepłych słów. W wielkanocny weekend stacja połączy tych, którzy nie mogą w tym roku spędzać wspólnie Wielkanocy - życzeń można będzie słuchać w sobotę, niedzielę i poniedziałek od godziny 7:00.

Dodatkowo na tydzień przed świętami redakcja Radia Złote Przeboje stworzyła „Generator dobrych wiadomości” - na stronie zloteprzeboje.pl można składać bliskim życzenia i dedykować muzykę (przejdź na stronę). Pozdrowienia w formie wideo składa w imieniu słuchaczy Kamil Baleja, gospodarz porannego programu rozgłośni (więcej tutaj). „Generator dobrych wiadomości” będzie działać w nieco zmienionej formie również po świętach wielkanocnych.

Specjalne audycje Radia Złote Przeboje przygotowane na święta Wielkiej Nocy wspiera promocja na antenie stacji, na zloteprzeboje.pl oraz na profilu stacji na portalu społecznościowym Facebook.
 
Radio Złote Przeboje łączy słuchaczy na Wielkanoc, foto: Agora
Radio Złote Przeboje łączy słuchaczy na Wielkanoc, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Twin Fuba DEK 217 LTE

Markowy, podwójny konwerter Universal Twin Fuba o współczynniku szumów 0,1dB...

125 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...