reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat: „Twoja twarz brzmi znajomo” 13 w Wielkanoc

dodano: 2020-04-10 05:01
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat „Twoja twarz brzmi znajomo” Jak zapowiada nadawca, niezapomniane emocje, najlepsze metamorfozy oraz popisy wokalne i aktorskie na najwyższym poziomie. W niedzielę, 12 kwietnia br., w Wielkanoc, o godz. 15:45 w telewizji Polsat wyemitowany zostanie premierowo nowy odcinek specjalny programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, prezentującego metamorfozy gwiazd (emisja innych wydań w kanałach Super Polsat, Polsat Rodzina i Polsat Music). A w nim między innymi: Czesława Gospodarek „Violetta Villas”, Michael Jackson, Robyn Rihanna Fenty, Beyonce Knowles, Norma Jeane Mortenson „Marylin Monroe”, Maria Callas, Sarah Brightman, Aretha Franklin, Nat King Cole i Andrea Bocelli.

Polsat „Twoja twarz brzmi znajomo”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
13. edycja widowiska wróci na antenę Polsatu jesienią br. (więcej tutaj i tutaj) Nie oznacza to jednak, że widzowie muszą pożegnać się z tym programem na aż tak długo. W niedzielę, 12 kwietnia br. stacja wyemituje specjalny odcinek, w którym przypomni finałowe wykonania z ostatnich dwunastu edycji widowiska. Widzowie zobaczą więc między innymi: Katarzynę Skrzynecką podwójnej roli Sarah Brightman i Andrea Bocelli, Kacpra Kuszewskiego jako Marię Callas, Bartłomieja Kasprzykowskiego wcielającego się w Nat King Cole'a, Kazimierza Mazura - w Marylin Monroe, Mateusza Ziółko - w Arethę Franklin, Marię Tyszkiewicz - w Robyn Rihannę Fenty, czy Adama Strycharczuka w Violettę Villas oraz transformacje innych uczestników programu. Emisja kolejnych odcinków specjalnych planowana jest od maja br.

Producentem programu jest firma Endemol Shine Polska. Muzycznie nad projektem czuwa Marcin Urban. Reżyserem jest Bolesław Pawica. Choreografię nadzoruje Chris Adamski, a za charakteryzację odpowiedzialna jest Małgorzata Maykut. Pod kątem wokalnym uczestnikami opiekuje się Agnieszka Hekiert.
 
Maria Tyszkiewicz w programie „Twoja twarz brzmi znajomo” jako Robyn Rihanna Fenty, foto: Maciej Zawada
Maria Tyszkiewicz w programie „Twoja twarz brzmi znajomo” jako Robyn Rihanna Fenty, foto: Maciej Zawada
Katarzyna Skrzynecka w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Katarzyna Skrzynecka w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada


„Twoja twarz brzmi znajomo” - sezon 13., odcinek specjalny, emisja w niedzielę, 12 kwietnia 2020 roku o godz. 15:45 w telewizji Polsat. Wcześniejsze odcinki tego programu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Super Polsat, Polsat Rodzina i Polsat Music.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 239 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

279 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

Najnowszy moduł CAM CI+ 4K ECP z ofertą „nc+ telewizja...

199 zł Więcej...
reklama