reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wielkanoc z Rock Radiem

dodano: 2020-04-10 04:28
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Rock Radio „Popisanki w Rock Radiu”, „#KochamNieOdwiedzam”, „Wielka moc”, „Wielkanocna polewka” i „Ale jaja w Rock Radiu” - te i inne specjalne audycje redakcja stacji Rock Radio (Agora) przygotowała na czas Wielkanocy. - Dzięki nim słuchacze rozgłośni, którzy w tym roku na święta pozostają w domach, będą mieć rockowy wielkanocny humor oraz mogą pozdrowić swoich bliskich na antenie - zapowiada nadawca.

Rock Radio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W Wielką Sobotę (w sobotę, 11 kwietnia br.) od godziny 15:00 w Rock Radiu będzie można słuchać audycji „Popisanki w Rock Radiu”. Mariusz Stelmaszczyk opowie w niej o popisach gwiazd, które przeszły do historii rocka.

W niedzielny, wielkanocny poranek (w niedzielę, 12 kwietnia br.) stacja zaprosi wszystkich na audycję „Ale jaja w Rock Radiu”. W godzinach 7:00-10:00 Jan Bajorek sprawdzi w niej, jak to jest w świecie zwierząt z odwagą i dowcipem, czyli mówiąc wprost - kto w nim „ma jaja”. Przewodnikiem w programie będzie dyrektor gdańskiego zoo Michał Targowski.

Od 10:00 do 15:00 na antenie Rock Radia pojawi się audycja z pozdrowieniami „#KochamNieOdwiedzam” - jej gospodarzem będzie Mariusz Stelmaszczyk. Program nawiązuje do akcji „#KochamNieOdwiedzam”, w której Rock Radio i inne stacje muzyczne Grupy Radiowej Agory zachęcają swoich słuchaczy do pozostawania w domach nawet w czasie Wielkanocy w związku z sytuacją związaną z koronawirusem (więcej tutaj i tutaj).

Natomiast w niedzielne popołudnie od 15:00 do 20:00 nadawana będzie audycja „Wielka moc”. O tym, skąd czerpać siłę w trudnych chwilach, opowie polski wspinacz, taternik, alpinista i himalaista Krzysztof Wielicki w rozmowie z Michałem Żołądkowskim.

Następnego dnia - w Lany Poniedziałek (w poniedziałek, 13 kwietnia br.) od 10:00 Arkadiusz Skiba zaprasza słuchaczy Rock Radia na „Wielkanocną polewkę”, w której przypomni gafy gwiazd rocka. A od godziny 15:00 Tomasz Miara zagra klasykę rocka odpowiednią na tę dzień, czyli piosenki z wodą w tle.

Rock Radio promuje swoje wielkanocne audycje specjalne na antenie, na stronie internetowej rozgłośni rockradio.pl oraz na profilu Rock Radia na portalu społecznościowym Facebook.
 
Wielkanoc z Rock Radiem. Na rysunku samochód Volkswagen Transporter, foto: Agora
Wielkanoc z Rock Radiem. Na rysunku samochód Volkswagen Transporter, foto: Agora
v


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...