reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Wielka moc wspólnych świąt - koncert nadziei” w TVP

dodano: 2020-04-11 09:30
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP1 TVP 1 Jedynka „Wielka moc wspólnych świąt - koncert nadziei” W niedzielę, 12 kwietnia br., w Wielkanoc, o godz. 10:00 (część 1.) i 12:35 (część 2., po Mszy Świętej Zmartwychwstania Pańskiego i błogosławieństwie „Urbi et Orbi” - emisja w kanałach TVP1, TVP Polonia, TVP Wilno, TV Trwam, TV Republika, Polsat News i Polsat Rodzina) w kanale TVP1, a w kolejnych godzinach w stacjach TVP Polonia i TVP Wilno, wyemitowany zostanie program „Wielka moc wspólnych świąt - koncert nadziei. Wystąpią m.in. Katarzyna Cichopek-Hakiel z mężem Marcinem Hakielem, Marieta Żukowska, Barbara Bursztynowicz, Ada Fijał, Halina Mlynkova, Radosław Liszewski, Małgorzata Uściłowska „Lanberry”, Majka Jeżowska i Katarzyna Stankiewicz. Przekazane będą też życzenia od widzów programu „Pytanie na śniadanie” (emisja w TVP2, TVP Polonia i TVP Wilno).

TVP1 TVP 1 Jedynka „Wielka moc wspólnych świąt - koncert nadziei”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Światowa pandemia koronawirusa sprawiła, że tegoroczne święta wielkanocne większość polskich rodzin spędzi osobno, czasem niestety w samotności. Z myślą o nich Telewizja Polska zaprasza na „Wielką moc wspólnych świąt - koncert nadziei”, który w niedzielę, 12 kwietnia br. - jak zapowiada nadawca, połączy widzów zasiadających przy świątecznym śniadaniu i da im poczucie wspólnoty, przynosząc otuchę i dobrą energię polskich artystów, którzy wezmą udział w tym wyjątkowym koncercie.

W pierwszej części koncertu prowadzący będzie łączył się z aktorami, muzykami, sportowcami, a także z widzami TVP, świętującymi w tym roku Wielkanoc z dala od bliskich. O tym, jak spędzają święta wielkanocne, opowiedzą m.in.: Magdalena Steczkowska, Marek Piekarczyk, Stanisław Karpiel-Bułecka, Anna Wyszkoni, Krystyna i Wojciech Cugowscy, Katarzyna Cichopek-Hakiel z mężem Marcinem Hakielem, Marieta Żukowska, Barbara Bursztynowicz, Katarzyna Glinka, Ada Fijał, Tomasz Wolny, Mariusz Czerkawski, Łukasz Nowicki z żoną, Tomasz Oświeciński z żoną i córką oraz Radosław Liszewski z rodziną.

Kolejną część wydarzenia „Wielka moc wspólnych świąt - koncert nadziei” widzowie TVP1 zobaczą o godzinie 12:35, po Mszy Świętej Zmartwychwstania Pańskiego i błogosławieństwie „Urbi et Orbi” (emisja w kanałach TVP1, TVP Polonia, TVP Wilno, TV Trwam, TV Republika, Polsat News i Polsat Rodzina - więcej tutaj). Gwiazdy polskiej estrady zaśpiewają piosenki o radości, miłości i nadziei. W koncercie wystąpią m.in.: Katarzyna Cerekwicka, Łukasz Zagrobelny, Anna Jurksztowicz, Halina Mlynkova, Rafał Brzozowski, Paweł Jasionowski, Małgorzata Uściłowska „Lanberry”, Joanna i Łukasz Lazerowie, Majka Jeżowska, Janusz Radek, Andrzej Krzywy i Katarzyna Stankiewicz. Artystom będzie towarzyszyć Urban Band pod dyrekcją Grzegorza Urbana.

Przekazane będą też życzenia świąteczne, nadesłane przez widzów TVP do programu „Pytanie na śniadanie” (emisja w TVP2, TVP Polonia i TVP Wilno - więcej tutaj) oraz na [email protected]

- W związku z panującą pandemią, koncert zostanie zrealizowany bez udziału publiczności oraz z zachowaniem wszelkich rygorystycznych zasad bezpieczeństwa i ostrożności - informuje TVP.
 
W programie „Wielka moc wspólnych świąt - koncert nadziei” wystąpią Katarzyna Cichopek-Hakiel i Marcin Hakiel. Na zdjęciu małżeństwo w widowisku TVP2 „Czar par”, foto: TVP
W programie „Wielka moc wspólnych świąt - koncert nadziei” wystąpią Katarzyna Cichopek-Hakiel i Marcin Hakiel. Na zdjęciu małżeństwo w widowisku TVP2 „Czar par”, foto: TVP


„Wielka moc wspólnych świąt - koncert nadziei” - emisja w TVP1, TVP Polonia i TVP Wilno.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

449 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 biała

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

89 zł Więcej...
reklama