reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Wielka moc wspólnych świąt - koncert nadziei” w TVP

dodano: 2020-04-11 09:30
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP1 TVP 1 Jedynka „Wielka moc wspólnych świąt - koncert nadziei” W niedzielę, 12 kwietnia br., w Wielkanoc, o godz. 10:00 (część 1.) i 12:35 (część 2., po Mszy Świętej Zmartwychwstania Pańskiego i błogosławieństwie „Urbi et Orbi” - emisja w kanałach TVP1, TVP Polonia, TVP Wilno, TV Trwam, TV Republika, Polsat News i Polsat Rodzina) w kanale TVP1, a w kolejnych godzinach w stacjach TVP Polonia i TVP Wilno, wyemitowany zostanie program „Wielka moc wspólnych świąt - koncert nadziei. Wystąpią m.in. Katarzyna Cichopek-Hakiel z mężem Marcinem Hakielem, Marieta Żukowska, Barbara Bursztynowicz, Ada Fijał, Halina Mlynkova, Radosław Liszewski, Małgorzata Uściłowska „Lanberry”, Majka Jeżowska i Katarzyna Stankiewicz. Przekazane będą też życzenia od widzów programu „Pytanie na śniadanie” (emisja w TVP2, TVP Polonia i TVP Wilno).

TVP1 TVP 1 Jedynka „Wielka moc wspólnych świąt - koncert nadziei”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Światowa pandemia koronawirusa sprawiła, że tegoroczne święta wielkanocne większość polskich rodzin spędzi osobno, czasem niestety w samotności. Z myślą o nich Telewizja Polska zaprasza na „Wielką moc wspólnych świąt - koncert nadziei”, który w niedzielę, 12 kwietnia br. - jak zapowiada nadawca, połączy widzów zasiadających przy świątecznym śniadaniu i da im poczucie wspólnoty, przynosząc otuchę i dobrą energię polskich artystów, którzy wezmą udział w tym wyjątkowym koncercie.

W pierwszej części koncertu prowadzący będzie łączył się z aktorami, muzykami, sportowcami, a także z widzami TVP, świętującymi w tym roku Wielkanoc z dala od bliskich. O tym, jak spędzają święta wielkanocne, opowiedzą m.in.: Magdalena Steczkowska, Marek Piekarczyk, Stanisław Karpiel-Bułecka, Anna Wyszkoni, Krystyna i Wojciech Cugowscy, Katarzyna Cichopek-Hakiel z mężem Marcinem Hakielem, Marieta Żukowska, Barbara Bursztynowicz, Katarzyna Glinka, Ada Fijał, Tomasz Wolny, Mariusz Czerkawski, Łukasz Nowicki z żoną, Tomasz Oświeciński z żoną i córką oraz Radosław Liszewski z rodziną.

Kolejną część wydarzenia „Wielka moc wspólnych świąt - koncert nadziei” widzowie TVP1 zobaczą o godzinie 12:35, po Mszy Świętej Zmartwychwstania Pańskiego i błogosławieństwie „Urbi et Orbi” (emisja w kanałach TVP1, TVP Polonia, TVP Wilno, TV Trwam, TV Republika, Polsat News i Polsat Rodzina - więcej tutaj). Gwiazdy polskiej estrady zaśpiewają piosenki o radości, miłości i nadziei. W koncercie wystąpią m.in.: Katarzyna Cerekwicka, Łukasz Zagrobelny, Anna Jurksztowicz, Halina Mlynkova, Rafał Brzozowski, Paweł Jasionowski, Małgorzata Uściłowska „Lanberry”, Joanna i Łukasz Lazerowie, Majka Jeżowska, Janusz Radek, Andrzej Krzywy i Katarzyna Stankiewicz. Artystom będzie towarzyszyć Urban Band pod dyrekcją Grzegorza Urbana.

Przekazane będą też życzenia świąteczne, nadesłane przez widzów TVP do programu „Pytanie na śniadanie” (emisja w TVP2, TVP Polonia i TVP Wilno - więcej tutaj) oraz na [email protected].

- W związku z panującą pandemią, koncert zostanie zrealizowany bez udziału publiczności oraz z zachowaniem wszelkich rygorystycznych zasad bezpieczeństwa i ostrożności - informuje TVP.
 
W programie „Wielka moc wspólnych świąt - koncert nadziei” wystąpią Katarzyna Cichopek-Hakiel i Marcin Hakiel. Na zdjęciu małżeństwo w widowisku TVP2 „Czar par”, foto: TVP
W programie „Wielka moc wspólnych świąt - koncert nadziei” wystąpią Katarzyna Cichopek-Hakiel i Marcin Hakiel. Na zdjęciu małżeństwo w widowisku TVP2 „Czar par”, foto: TVP


„Wielka moc wspólnych świąt - koncert nadziei” - emisja w TVP1, TVP Polonia i TVP Wilno.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

639 zł Więcej...