reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Nic do zgłoszenia” 2 od 28.04 w Discovery Channel

dodano: 2020-04-13 03:19
autor: Łukasz Knapik | źródło: Discovery

Krajowa Administracja Skarbowa KAS We wtorek, 28 kwietnia br. o godz. 21:00 w kanale Discovery Channel wyemitowany zostanie premierowo pierwszy odcinek drugiego sezonu programu „Nic do zgłoszenia”. Walka z przemytem nielegalnych towarów i adrenalina - tak wygląda codzienność funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej (KAS). Wyszkolenie i spostrzegawczość sprawiają, że nie zaskakują ich już nawet najbardziej wyrafinowane próby przemytu narkotyków, papierosów, alkoholu, broni, walut czy zwierząt zagrożonych wyginięciem.

Krajowa Administracja Skarbowa KAS


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej w Krajowej Administracji Skarbowej zatrzymują niebezpieczne i nielegalne towary, zanim te trafią do Polski oraz innych krajów Unii Europejskiej (UE). Jak zapowiada nadawca, w tym sezonie nie zabraknie kolejnych zuchwałych przekrętów przemytników, oszustw podatkowych i rozbijania zorganizowanych grup przestępczych. Wśród najbardziej nietuzinkowych przemytów znajdziemy szmuglowanie włosów, zabytkowych monet czy maseczek higienicznych.

W premierowym odcinku widzowie poznają też dwie nowe, fantastyczne bohaterki - Dorotę i Martę. Pracują na przejściu granicznym w Bezledach. To nowa lokalizacja w programie, łącząca Polskę i Rosję. Dziewczyny udowadniają, że praca w Krajowej Administracji Krajowej na granicy to nie jest zawód tylko dla mężczyzn. Kobiety odnajdują się w nim równie dobrze, a czasem może nawet i lepiej.
 
Uczestnicy programu „Nic do zgłoszenia”, foto: Discovery
Uczestnicy programu „Nic do zgłoszenia”, foto: Discovery


„Nic do zgłoszenia” - sezon 2., emisja we wtorki (od 28 kwietnia 2020 roku) o godz. 21:00 w Discovery Channel. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego programu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł UniCam Pro Evo 4.0

Uniwersalny moduł dostępu UniCam Evo Deltacrypt CI/CI+ v. 4.0. W...

490 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

Najnowszy moduł CAM CI+ 4K ECP z ofertą „nc+ telewizja...

199 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...
reklama