reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ponad 50 mln subskrybentów Disney+

dodano: 2020-04-14 11:10
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Disney/satkurier.pl

Disney+ Po pierwszych pięciu miesiącach od startu usługa Disney+ ma już 50 mln subskrybentów w kilkunastu krajach na całym świecie, poinformowała The Walt Disney Company. W ostatnim czasie Disney+ pojawił się w ośmiu krajach Europy Zachodniej: Austrii, Francji, Hiszpanii, Irlandii, Niemczech, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i Włoszech. Dodatkowo Disney+ stał się niedawno dostępny w Indiach, gdzie jest oferowany w połączeniu z istniejącą usługą Hotstar i ma tam około 8 mln subskrybentów.

Disney+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Jest w nas dużo pokory, że Disney+ odpowiada na potrzeby milionów ludzi na całym świecie. Wierzymy, że dobrze wróży to naszej dalszej ekspansji w Europie Zachodniej, Japonii i całej Ameryce Łacińskiej pod koniec tego roku - powiedział Kevin Mayer, Chairman of Walt Disney Direct-to-Consumer & International. - Świetna narracja inspiruje i buduje, a my jesteśmy w uprzywilejowanej pozycji, by zapewniać na Disney+ szeroki wachlarz wspaniałej rozrywki zakorzenionej w radości i optymizmie.

Disney+ to internetowa usługa SVOD oferująca bibliotekę treści Disneya, Pixara, Marvela, Star Wars, National Geographic i innych. Serwis wystartował 12 listopada 2019 roku w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Holandii; 19 listopada w Australii, Nowej Zelandii i Portoryko; 24 marca 2020 roku w Austrii, Hiszpanii, Irlandii, Niemczech, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i Włoszech; 3 kwietnia w Indiach oraz 7 kwietnia we Francji. Planowana jest dalsza ekspansja.

Debiut Disney+ w Polsce nastąpi prawdopodobnie dopiero w 2021 roku. Ceny w Europie kształtują się na poziomie £5,99 / €6,99 miesięcznie lub £59,99 / €69,99 rocznie.

Konkurencyjna usługa Netflix miała na koniec 2019 roku 167 mln subskrybentów na całym świecie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł Conax Smit + karta nc+ TNK 1m

Karta startowa TNK Mix na 1 miesiąc + do kompletu...

199 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 110A grafit

Fuba DAA 110A to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

649 zł Więcej...

Kabel Cablink 5xGI-18S biały 5m

Włoski, 5-żyłowy przewód koncentryczny 75 Ohm Cablink 5xGI-18S biały 5m...

55 zł Więcej...
reklama