reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Eleven Sports rozszerza bezpłatną ofertę w Portugalii i Włoszech

dodano: 2020-04-14 12:11
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Eleven Sports/satkurier.pl

Eleven Sports Eleven Sports przedłużył miłośnikom sportu w Portugalii i Włoszech promocję polegającą na bezpłatnym dostępie do treści. We Włoszech, gdzie Eleven Sports działa tylko w formie platformy OTT, do 3 maja zawieszone zostały opłaty za subskrypcje, a w Portugalii do 31 maja udostępniono pełne archiwum treści.

Eleven Sports Włochy Portugalia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oprócz bogatego archiwum sportowych treści premium, fani Eleven Sports w Portugalii i Włoszech mogą cieszyć się nową ofertą programową.

W Portugalii oferowane są retransmisje meczów Ligi Mistrzów UEFA z nowymi analizami przygotowanymi przez prezentera Eleven Sports, Pedro Pinto, a także rozmowy na żywo z gwiazdami portugalskiego sportu.

We Włoszech Eleven Sports uruchomił nowy program „Eleven at Home” z codziennymi wywiadami z ulubieńcami fanów z Serie C i D oraz nowe programy piłkarskie i kolarskie.

Ponadto grupa Eleven Sports współpracuje ze Światową Organizacją Zdrowia w celu przekazywania ważnych komunikatów zdrowotnych w swojej sieci w tym niespotykanym czasie. Eleven Sports w Portugalii wystosował również apel w sprawie finansowania w imieniu UNICEF-u, aby wesprzeć jego wysiłki w Portugalii.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Dreamsky TSC-4K TRIO DVB-S2/T2/C2

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-4K TRIO do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

1 990 zł Więcej...

Moduł UniCam Prime

Najnowsza wersja uniwersalnego modułu dostępu UniCam Prime - następca Unicam...

499 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K 5,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI 4K z obu stron kabla...

69 zł Więcej...
reklama