reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Eleven Sports rozszerza bezpłatną ofertę w Portugalii i Włoszech

dodano: 2020-04-14 12:11
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Eleven Sports/satkurier.pl

Eleven Sports Eleven Sports przedłużył miłośnikom sportu w Portugalii i Włoszech promocję polegającą na bezpłatnym dostępie do treści. We Włoszech, gdzie Eleven Sports działa tylko w formie platformy OTT, do 3 maja zawieszone zostały opłaty za subskrypcje, a w Portugalii do 31 maja udostępniono pełne archiwum treści.

Eleven Sports Włochy Portugalia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oprócz bogatego archiwum sportowych treści premium, fani Eleven Sports w Portugalii i Włoszech mogą cieszyć się nową ofertą programową.

W Portugalii oferowane są retransmisje meczów Ligi Mistrzów UEFA z nowymi analizami przygotowanymi przez prezentera Eleven Sports, Pedro Pinto, a także rozmowy na żywo z gwiazdami portugalskiego sportu.

We Włoszech Eleven Sports uruchomił nowy program „Eleven at Home” z codziennymi wywiadami z ulubieńcami fanów z Serie C i D oraz nowe programy piłkarskie i kolarskie.

Ponadto grupa Eleven Sports współpracuje ze Światową Organizacją Zdrowia w celu przekazywania ważnych komunikatów zdrowotnych w swojej sieci w tym niespotykanym czasie. Eleven Sports w Portugalii wystosował również apel w sprawie finansowania w imieniu UNICEF-u, aby wesprzeć jego wysiłki w Portugalii.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł UniCam Pro Evo 4.0

Uniwersalny moduł dostępu UniCam Evo Deltacrypt CI/CI+ v. 4.0. W...

490 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Kamera SJCAM SJ8 PRO

980 zł Więcej...
reklama