reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Eleven Sports rozszerza bezpłatną ofertę w Portugalii i Włoszech

dodano: 2020-04-14 12:11
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Eleven Sports/satkurier.pl

Eleven Sports Eleven Sports przedłużył miłośnikom sportu w Portugalii i Włoszech promocję polegającą na bezpłatnym dostępie do treści. We Włoszech, gdzie Eleven Sports działa tylko w formie platformy OTT, do 3 maja zawieszone zostały opłaty za subskrypcje, a w Portugalii do 31 maja udostępniono pełne archiwum treści.

Eleven Sports Włochy Portugalia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oprócz bogatego archiwum sportowych treści premium, fani Eleven Sports w Portugalii i Włoszech mogą cieszyć się nową ofertą programową.

W Portugalii oferowane są retransmisje meczów Ligi Mistrzów UEFA z nowymi analizami przygotowanymi przez prezentera Eleven Sports, Pedro Pinto, a także rozmowy na żywo z gwiazdami portugalskiego sportu.

We Włoszech Eleven Sports uruchomił nowy program „Eleven at Home” z codziennymi wywiadami z ulubieńcami fanów z Serie C i D oraz nowe programy piłkarskie i kolarskie.

Ponadto grupa Eleven Sports współpracuje ze Światową Organizacją Zdrowia w celu przekazywania ważnych komunikatów zdrowotnych w swojej sieci w tym niespotykanym czasie. Eleven Sports w Portugalii wystosował również apel w sprawie finansowania w imieniu UNICEF-u, aby wesprzeć jego wysiłki w Portugalii.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik GiGaBlue UHD Trio 4K

Nowy odbiornik marki GigaBlue - tani odbiornik 4K Combo z...

469 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Prime

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

1 090 zł Więcej...
reklama