reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Eleven Sports rozszerza bezpłatną ofertę w Portugalii i Włoszech

dodano: 2020-04-14 12:11
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Eleven Sports/satkurier.pl

Eleven Sports Eleven Sports przedłużył miłośnikom sportu w Portugalii i Włoszech promocję polegającą na bezpłatnym dostępie do treści. We Włoszech, gdzie Eleven Sports działa tylko w formie platformy OTT, do 3 maja zawieszone zostały opłaty za subskrypcje, a w Portugalii do 31 maja udostępniono pełne archiwum treści.

Eleven Sports Włochy Portugalia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oprócz bogatego archiwum sportowych treści premium, fani Eleven Sports w Portugalii i Włoszech mogą cieszyć się nową ofertą programową.

W Portugalii oferowane są retransmisje meczów Ligi Mistrzów UEFA z nowymi analizami przygotowanymi przez prezentera Eleven Sports, Pedro Pinto, a także rozmowy na żywo z gwiazdami portugalskiego sportu.

We Włoszech Eleven Sports uruchomił nowy program „Eleven at Home” z codziennymi wywiadami z ulubieńcami fanów z Serie C i D oraz nowe programy piłkarskie i kolarskie.

Ponadto grupa Eleven Sports współpracuje ze Światową Organizacją Zdrowia w celu przekazywania ważnych komunikatów zdrowotnych w swojej sieci w tym niespotykanym czasie. Eleven Sports w Portugalii wystosował również apel w sprawie finansowania w imieniu UNICEF-u, aby wesprzeć jego wysiłki w Portugalii.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,8m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,8m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...