reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Finał „Dance Dance Dance” na żywo 25 kwietnia w TVP2

dodano: 2020-04-14 16:01
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVP

Dance dance dance Mając na uwadze pandemię Covid-19, Telewizja Polska podjęła decyzję o wcześniejszym zakończeniu 2. edycji tanecznego show. Zmianie ulegną też niektóre zasady i przebieg wielkiego finału „Dance Dance Dance”. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w głosowaniu SMS widzów.

fot. Jan Bogacz / Natasza Młudzik / TVP
Tomasz Kammel Tamara Gonzalez Perea Dance Dance Dance fot. Jan Bogacz / Natasza Młudzik / TVP


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przed nami jeszcze dwa najważniejsze odcinki show. W sobotę, 18 kwietnia wyemitowane zostaną występy solowe Rafała Mroczka, Anny Karczmarczyk, Rafała Jonkisza i Mateusza Janusza. Tego dnia z programem pożegna się jeden z duetów, który zgromadzi najmniejszą liczbę punktów. Pozostałe trzy pary wezmą udział w wielkim finale w sobotę, 25 kwietnia. Przypomnijmy, że w 1. edycji w finale zmierzyły się dwie pary.

Z powodu obostrzeń w związku z koronawirusem, podjęto również decyzję, że trzy finałowe duety nie zatańczą już na multimedialnej scenie „Dance Dance Dance”. Podczas realizowanego na żywo wielkiego finału przypomniane zostaną wybrane występy finalistów. To na ich podstawie widzowie w głosowaniu SMS będą mogli wskazać najlepszą parę, która przeznaczy wygraną - 100 tys. zł na wybrany cel charytatywny. Pozostałe dwa duety przekażą po 10 tys. zł.

Wielki finał zrealizowany zostanie w studiu „Pytania na Śniadanie”, w którym pojawią się Tamara Gonzalez Perea i Tomasz Kammel, Ida Nowakowska oraz finaliści. Prowadzący połączą się online z pozostałymi uczestnikami drugiej edycji show oraz jurorami Anną Muchą i Robertem Kupiszem.

Przypomnijmy, że na początku marca zawieszono nagrania „Dance Dance Dance”. Odcinki zrealizowane przed epidemią koronawirusa widzowie cały czas mogą oglądać na antenie TVP2.

Które duety przejdą do wielkiego finału? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godz. 20:35 w TVP2. Wcześniej, o godz. 20:00, widzowie zobaczą specjalny odcinek „Dance Dane Dance. The Best Of” będący przypomnieniem najważniejszych wydarzeń z występów w duetach.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...

Antena Laminas AS-1500 AE

Podświetlana antena epoksydowa - offset 1,6 m w wersji AE...

1 950 zł Więcej...

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

119 zł Więcej...
reklama