reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

16/17.04 - prace modernizacyjne w sieci Asta-Net

dodano: 2020-04-15 05:25
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Asta/satkurier.pl

Asta-Net Operator sieci Asta-Net (Grupa Asta) z Piły w wydanym komunikacie poinformował o zaplanowanych na noc z czwartku na piątek, z 16 na 17 kwietnia br. w godzinach 1:00-5:00 pracach modernizacyjnych sieci HFC, mającymi na celu poprawę bezpieczeństwa sieci, przez co mogą wystąpić w tym czasie zakłócenia w dostępie do usług internetu, telefonii i telewizji.

Asta-Net


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- W związku z planowanymi w nocy z czwartku na piątek, z 16 na 17 kwietnia br. w godzinach 1:00-5:00 pracami modernizacyjnymi sieci HFC w Wałczu, mającymi na celu poprawę bezpieczeństwa sieci, wystąpią w tym czasie zakłócenia w dostępie do usług internetu, telefonii i telewizji dla klientów HFC z Wałcza, Kalisza Pomorskiego, Mirosławca i okolic. Przepraszamy za utrudnienia - czytamy w komunikacie sieci Asta-Net.

Dodajmy, że poprzednie prace modernizacyjne w sieci Asta-Net miały miejsce w nocy z wtorku na środę, z 4 na 5 lutego br. i w nocy ze środy na czwartek, z 5 na 6 lutego br. (więcej tutaj)


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K 5,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI 4K z obu stron kabla...

69 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...
reklama