reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Biznes24 HD w ofercie Toya

dodano: 2020-04-15 10:36 | aktualizacja: 2020-04-15 10:51
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Toya/satkurier.pl

Toya 15 kwietnia br. Toya wzbogaciła swoją ofertę telewizyjną. Nowością jest kanał Biznes24 HD, dostępny w pakiecie Oszczędnym na pozycji nr 28. Biznes24 to kanał poświęcony tematyce finansów osobistych, rynków, gospodarki oraz zarządzania, prezentowanych zarówno w codziennych programach informacyjnych, jak i poradnikowych czy publicystycznych. Na antenie będzie można także zobaczyć współtwórców stacji: Radka Wróblewskiego oraz Romana Młodkowskiego.

Biznes24


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Biznes24 HD będzie również do obejrzenia online w bezpłatnej aplikacji Toya GO, dostępnej dla abonentów na komputerach i urządzeniach mobilnych w Polsce i całej UE.

Dodatkowo oferta wzbogaci się o wersję HD kanału NTL, dotychczas dostępnego w jakości SD. Po tych zmianach w portfolio Toya znajduje się 236 kanałów, w tym 161 HD i 3 kanały 4K.

Kanał Biznes24 został uruchomiony 20 marca 2020 roku. Za projektem stoją Michał Winnicki - właściciel MWE Networks, i Roman Młodkowski - dziennikarz. Stacja jest już dostępna w ofertach Platformy CANAL+, Orange TV oraz sieci kablowych Asta-Net, Bart-Sat, Telpol/Joy TV i Toya. Dodatkowo Biznes24 jest nadawany w naziemnej telewizji cyfrowej z trzech multipleksów lokalnych, których właścicielem jest Michał Winnicki: MUX L3 w Radomsku, MUX L4 we Wrocławiu oraz eksperymentalny MUX w Szczecinie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Laminas AS-1500 AE

Podświetlana antena epoksydowa - offset 1,6 m w wersji AE...

1 950 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

59 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

589 zł Więcej...
reklama