reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Festiwal KINO 2020 na antenie TVN Fabuła

dodano: 2020-04-15 11:04
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVN Discovery Polska

Festiwal KINO 2020 W weekend, 16-17 maja, na antenie TVN Fabuła odbędzie się Festiwal KINO 2020. W ramach konkursu pokazane zostaną najciekawsze projekty ocenione przez jury złożone z polskich twórców filmowych – Agnieszkę Holland, Joannę Kos-Krauze, Agnieszkę Smoczyńską, Piotra Domalewskiego oraz Tomasza Wasilewskiego. Projekty można zgłaszać do 5 maja.

Festiwal KINO 2020


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
KINO 2020 to pierwsza tego typu inicjatywa wychodząca naprzeciw aktualnej sytuacji, która ma na celu zachęcenie twórców do pokazania, jak wyobrażają sobie współczesne kino czasu izolacji. Jury złożone z postaci polskiego filmu oceni prace konkursowe w 5 kategoriach: komedia, dramat, dokument, horror oraz science-fiction. Najlepsze z nich zostaną pokazane na antenie TVN Fabuła w dniach 16-17 maja. Zgłoszenia można wysyłać do 5 maja.
 

KINO 2020 to dla nas niezwykle ważny projekt. Jesteśmy kanałem filmowym i zależy nam na wspieraniu i promowaniu polskich twórców – tym bardziej cieszy nas, że zaproszenie do grona jury przejęły tak wybitne osobowości polskiego świata filmu. Chcemy pokazać, że nawet ograniczona przestrzeń nie ogranicza wyobraźni!

– tłumaczy Kasia Mazurkiewicz, szefowa TVN Fabuła i pomysłodawczyni Festiwalu.

Nabór zgłoszeń w ramach festiwalu KINO 2020 zostanie uruchomiony już wkrótce przez platformę TVN Discovery Talents i potrwa do 5 maja.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K 5,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI 4K z obu stron kabla...

69 zł Więcej...

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

59 zł Więcej...
reklama