reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kolejne filmowe hity w „Kinie WP Pilot”

dodano: 2020-04-15 13:32
autor: Jerzy Kruczek | źródło: WP

Kino WP Pilot „Dżentelmeni”, „Futro z Misia”, „Ocaleni” czy „Śnieżna paczka” to kolejne filmowe propozycje, które można obejrzeć w ramach akcji „Kino WP Pilot”. Platforma kontynuuje usługę PPV, dzięki której można poznać najświeższe kinowe hity, nie wychodząc z domu.

WP Pilot pączek donut


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Kino w WP Pilot” to pomysł na oglądanie kinowych hitów bez wychodzenia z domu. W połowie kwietnia do listy filmów pokazywanych na platformie w ramach akcji „Kino WP Pilot” dołączają kolejni kinowi dystrybutorzy. Oprócz filmów od Monolith Films pojawią się produkcje dystrybuowane w Polsce przez: Best Film i Kino Świat.

Zaczynamy od „Kodu Dedala”, który trafi na platformę WP Pilot już 16 kwietnia br. To świetnie uszyta francuska intryga, która z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom filmów z zagadką. Poza tym, cała fabuła jest mocno na czasie. Oto dziewięciu tłumaczy zostaje zamkniętych w luksusowym bunkrze, by wspólnie pracować nad przekładem książki, na którą czekają miliony fanów. Praca marzeń okazuje się jednak więzieniem, a izolacja od świata i rygorystyczne zasady powodują konflikty, frustracje i doprowadzają do szaleństwa. Czy to nie jest idealny film na domową kwarantannę?

Po „Kodzie Dedala” WP Pilot zaprasza na „Dżentelmenów” Guya Ritchiego. W obsadzie hollywoodzka śmietanka: Matthew McConaughey, Collin Farrel, Jeremy Strong czy Hugh Grant. Premiera już 17 kwietnia.

„Pan T.”, czyli polskie kino w oparach PRL-u. Po piątkowym męskim kinie akcji czas na sobotę spędzoną w towarzystwie „Pana T.” z Pawłem Wilczakiem w roli tytułowej. Coś dla miłośników filmów z nutą wczesnego PRL-u, klimatycznej Warszawy z czasów Leopolda Tyrmanda i oczywiście kina polskiego. Premiera 18 kwietnia. Natomiast w niedzielę, 19 kwietnia odbędzie się emisja „Futra z misia”. To sensacyjnie śmieszna komedia z plejadą gwiazd o przekręcie prawie doskonałym.

Szukasz czegoś ciekawego i nowego dla dzieci? W poniedziałek, 20 kwietnia zajrzyjcie do „Kina WP Pilot” na seans „Śnieżna Paczka”. Porywająca komedia o przygodach arktycznego lisa i jego polarnych przyjaciół, którzy muszą połączyć siły w walce z podbiegunowym złoczyńcą. Z kolei w majówkowy weekend 2 maja WP Pilot wyemituje „Urwisa” – niezwykłą opowieść o czworonożnej przyjaźni.

23 kwietnia w WP Pilot będziemy mieli szansę zobaczyć film „W labiryncie”, 24 kwietnia „1917”, 25 kwietnia „Ocalonych”, a 26 kwietnia dramat „Prawda”.

Weekend majówkowy również zapowiada się ciekawie. Oprócz wspomnianego powyżej „Urwisa”, który pojawi się na WP Pilot 2 maja, starsi również znajdą coś dla siebie. 1 maja bowiem będziemy mogli zobaczyć „Proximę” - Eva Green w kobiecym wydaniu „Pierwszego człowieka”. 3 maja to okazja do zobaczenia „Oficera i szpiega” - obsypanego nagrodami epickiego thrillera w reżyserii Romana Polańskiego przywołującego głośny skandal polityczny XIX-wiecznej Francji - sprawę Dreyfusa.

Co trzeba zrobić, aby dostać się na seans?
Wejść w zakładkę „Kup pakiet” na WP Pilot, wybrać dedykowany pakiet, który odpowiada danemu filmowi. Filmy emitowane są o konkretnej godzinie. Cena jednego biletu to 12,90 zł.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

Mini PC Android Openbox AND-95

OPENBOX AND-95 to urządzenie - player 4K, który działa na...

189 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...