reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Spakowane życie” w BBC Brit

dodano: 2020-04-17 01:42
autor: Łukasz Knapik | źródło: BBC Studios

BBC Brit „Spakowane życie” W piątek, 8 maja br. o godz. 22:30 w kanale BBC Brit zostanie wyemitowany premierowo pierwszy odcinek programu „Spakowane życie”. Będzie to premiera pierwszej polskiej produkcji BBC Brit. Program „Spakowane życie” śledzić będzie pracę pięciu firm przeprowadzkowych - Achillesa, Przekludzek Koniczynki, InRooms i Bosta. Widzowie zobaczą m.in. przygotowania do jednej z imprez finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP). Za produkcję programu odpowiada firma Inbornmedia.

BBC Brit „Spakowane życie”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Program „Spakowane życie” śledzić będzie ciężką pracę i czasem dość nietypowe wyzwania pięciu firm przeprowadzkowych, które pomagają klientom w całej Polsce w ich relokacjach. Niezależnie od tego czy chodzi o transport cennego przedmiotu, czy pracę pod dużą presją czasu, każde zlecenie to coś więcej niż fizyczne wyzwanie, to ciekawe osobowości, życiowe historie oraz wachlarz emocji.

Pracownicy Achillesa, Przekludzek Koniczynki, InRooms i Bosta na co dzień muszą nie tylko sprawnie lawirować między wąskimi klatkami schodowymi, futrynami i korytarzami, ale też odpowiednio reagować na rozemocjonowanych klientów. W tym wszystkim zachowując dystans i niezbędne do rozładowywania napięć poczucie humoru.

W serialu widzowie zobaczą podróż sentymentalną jednej z firm z klientem sprzed 20 lat, który zdecydował się powrócić do rodzinnego Gdańska po śmierci żony. Zlecenie jest szczególnie poruszające dla właściciela, który dobrze pamięta jak odmienna atmosfera towarzyszyła poprzedniemu spotkaniu. Widzowie zobaczą też przygotowania do jednej z imprez finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP) (więcej tutaj).

Oprócz wglądu w pracę charyzmatycznej obsady, w serii widzowie poznają ich osobiste historie oraz zajrzymy do domów i biur ich klientów. Jak zapowiada nadawca, widzowie mogą spodziewać się zaskakujących zwrotów akcji, wzruszających historii oraz sporej dawki humoru, który pozwala ekipom nie poddać się emocjom towarzyszącym trudnym sytuacjom w jakich towarzyszą swoim zleceniodawcom.
 
Natalia Wądołowska w programie „Spakowane życie”, foto: Dominik Werner/Inbornmedia/BBC Studios
Natalia Wądołowska w programie „Spakowane życie”, foto: Dominik Werner/Inbornmedia/BBC Studios
Mateusz Wądołowski, Tomasz Wądołowski, Ewa Wądołowska i Natalia Wądołowska w programie „Spakowane życie”, foto: Dominik Werner/Inbornmedia/BBC Studios
Mateusz Wądołowski, Tomasz Wądołowski, Ewa Wądołowska i Natalia Wądołowska w programie „Spakowane życie”, foto: Dominik Werner/Inbornmedia/BBC Studios

„Spakowane życie” - emisja w piątki (od 8 maja 2020 roku) o godz. 22:30 w BBC Brit.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...
reklama