reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Akademia pana Kleksa” na TVP Sport

dodano: 2020-04-17 07:20
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Akademia pana Kleksa W czwartek, 16 kwietnia w ramach pasma edukacyjnego „Szkoła z TVP” emitowanego także na kanale TVP Sport można było obejrzeć „Akademię pana Kleksa” - film z lat 80. będący adaptacją książki Jana Brzechwy. Natomiast w piątek przygotowano dla dzieci emisję „Podróży pana Kleksa”. Pierwsza część od godz. 8:00, druga od 12:30. Dodatkowo w TVP Sport od godz. 7:30 najmłodsi mogą oglądać jeden odcinek „Kapitana Tsubasy” - serialu anime o przygodach japońskiego piłkarza.

Akademia pana Kleksa


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Seria filmów o przygodach profesora Ambrożego Kleksa, w którego wciela się Piotr Fronczewski, obejmuje trzy pozycje: „Akademię pana Kleksa”, „Podróże pana Kleksa” oraz „Pana Kleksa w kosmosie”. Dodatkowo ten sam reżyser, który był zaangażowany w produkcję filmów z lat 80. - Krzysztof Gradowski, był odpowiedzialny za „Tryumf pana Kleksa” z 2001 roku, będący połączeniem filmu aktorskiego i animowanego.

Przypomnijmy, że lekcje w ramach projektu „Szkoła z TVP” są emitowane od poniedziałku do piątku na sześciu ogólnodostępnych antenach Telewizji Polskiej (TVP3, TVP Rozrywka, TVP Sport, TVP Historia, TVP Kultura i TVP HD) oraz na szkolaztvp.pl. To wspólna inicjatywa Telewizji Polskiej i Ministerstwa Edukacji Narodowej dedykowana uczniom szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Prime

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

1 090 zł Więcej...

TNT Sat: dekoder Sagemcom HD + karta

Dekoder Sagemcom HD wraz z kartą TNT Sat. Zapewnia dostęp...

629 zł Więcej...

Moduł Conax Smit + karta nc+ TNK 1m

Karta startowa TNK Mix na 1 miesiąc + do kompletu...

199 zł Więcej...
reklama