reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat SuperHit Festiwal nie odbędzie się; 57. KFPP w Opolu we wrześniu

dodano: 2020-04-16 10:13
autor: Anita Kaźmierska | źródło: TVP/Polsat/satkurier.pl

Polsat SuperHit Festiwal Telewizja Polsat poinformowała, że tegoroczny Polsat SuperHit Festiwal, zaplanowany na 22-24 maja, nie odbędzie się. Natomiast Telewizja Polska podała, że wspólnie z Miastem Opole zdecydowała, iż tegoroczny Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu odbędzie się w pierwszy weekend września (4-7 września). Pierwotnym terminem 57. KFPP był 5-8 czerwca.

TVP
Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu KFPP Opole


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak informuje Telewizja Polsat, decyzja od odwołaniu Polsat SuperHit Festiwalu 2020, została podjęta zarówno w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo kilkunastu tysięcy widzów, którzy oglądają Festiwal na widowni Opery Leśnej w Sopocie, jak i kilkuset pracowników i współpracowników, którzy przygotowują i realizują imprezę.
 

- Obecna sytuacja uniemożliwia właściwe przygotowanie, a następnie realizację Festiwalu w sposób gwarantujący 100% bezpieczeństwo widzów i ekipy produkującej wydarzenie. Polsat SuperHit Festiwal to święto muzyki i miejsce, w którym corocznie w Operze Leśnej bawi się kilkanaście tysięcy osób. Kierując się odpowiedzialnością i rozsądkiem, podjęliśmy trudną zarówno dla nas, jak i artystów decyzję o odwołaniu tegorocznej edycji Festiwalu. Obiecujemy jednak, że Polsat SuperHit Festiwal powróci do Opery Leśnej i do domów milionów telewidzów w przyszłym - i w co wierzymy lepszym - 2021 roku - czytamy w komunikacie Telewizji Polsat.

15 kwietnia Telewizja Polska i Miasto Opole zdecydowały, że tegoroczny Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu odbędzie się w pierwszy weekend września. Jak informuje nadawca publiczny, rezygnacja z czerwcowego terminu podyktowana jest troską o zdrowie i bezpieczeństwo artystów, publiczności oraz ekipy realizacyjnej. - TVP i Miasto Opole dołożą wszelkich starań, aby 57. KFPP był na najwyższym poziomie - czytamy w komunikacie. Szczegóły dotyczące organizacji tegorocznego Festiwalu mają zostać podane w najbliższym czasie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SX88+ SE HEVC HD Multistream

Najnowsza wersja satelitarnego odbiornika Octagon SX88+ SE HD, z DX...

249 zł Więcej...

Kabel bez wiercenia - super płaski

Przejściówka 20cm umożliwiająca przejście kabla antenowego do anteny satelitarnej lub...

15 zł Więcej...

TNT Sat: dekoder Sagemcom HD + karta

Dekoder Sagemcom HD wraz z kartą TNT Sat. Zapewnia dostęp...

629 zł Więcej...
reklama