reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Poliot TV - nowy rosyjski kanał

dodano: 2020-04-19 10:42 | aktualizacja: 2020-04-19 12:30
autor: RO | źródło: obob.tv/hdmedia.ru

Poliot TV W Rosji przygotowuje się do startu kanał Poliot TV. Będzie dostępny na platformie internetowej Vintera TV. Usługa jest najbardziej popularna wśród właścicieli nowoczesnych telewizorów Smart TV, gdyż pozwala oglądać dużą liczbę kanałów telewizyjnych za darmo.

https://i.ytimg.com/vi/5OwJz_SVuHY/maxresdefault.jpg
Vintera TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Poliot TV będzie szeroko dystrybuowany w Vintera TV. Ma obejmować filmy dokumentalne i fabularne na temat nieba, lotów i astronautyki.

Holding medialny HD Media będzie producentem kanału. Na swojej stronie internetowej opisuje projekt w następujący sposób: – Aeronautyka, lotnictwo, kosmonautyka. Historia podboju nieba. Starożytne mity i legendy. Znani uczeni, wybitni konstruktorzy lotnictwa i rakiet. Bohaterami są lotnicy i kosmonauci. Loty w żywej przyrodzie. Międzyplanetarny i międzygwiezdny transport.

Abonenci wybranych usług DTH i sieci kablowych w Rosji mogą oglądać stację o zbliżonym profilu Tajny Galaktiki. Jej oferta prawie w całości opiera się na programach poznawczych o kosmosie, choć w opisie kanału są zawarte programy o lotnictwie i historii rozwoju aeronautyki. Dlatego wolną lukę może wypełnić Poliot TV.

Źródło: obob.tv  hdmedia.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X + 1TB HDD

Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X z wbudowanym do środka...

839 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

149 zł Więcej...
reklama