reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Poliot TV - nowy rosyjski kanał

dodano: 2020-04-19 10:42 | aktualizacja: 2020-04-19 12:30
autor: RO | źródło: obob.tv/hdmedia.ru

Poliot TV W Rosji przygotowuje się do startu kanał Poliot TV. Będzie dostępny na platformie internetowej Vintera TV. Usługa jest najbardziej popularna wśród właścicieli nowoczesnych telewizorów Smart TV, gdyż pozwala oglądać dużą liczbę kanałów telewizyjnych za darmo.

https://i.ytimg.com/vi/5OwJz_SVuHY/maxresdefault.jpg
Vintera TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Poliot TV będzie szeroko dystrybuowany w Vintera TV. Ma obejmować filmy dokumentalne i fabularne na temat nieba, lotów i astronautyki.

Holding medialny HD Media będzie producentem kanału. Na swojej stronie internetowej opisuje projekt w następujący sposób: – Aeronautyka, lotnictwo, kosmonautyka. Historia podboju nieba. Starożytne mity i legendy. Znani uczeni, wybitni konstruktorzy lotnictwa i rakiet. Bohaterami są lotnicy i kosmonauci. Loty w żywej przyrodzie. Międzyplanetarny i międzygwiezdny transport.

Abonenci wybranych usług DTH i sieci kablowych w Rosji mogą oglądać stację o zbliżonym profilu Tajny Galaktiki. Jej oferta prawie w całości opiera się na programach poznawczych o kosmosie, choć w opisie kanału są zawarte programy o lotnictwie i historii rozwoju aeronautyki. Dlatego wolną lukę może wypełnić Poliot TV.

Źródło: obob.tv  hdmedia.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K Hollex UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI marki Hollex o długości 3,0m w wersji...

99 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

299 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum Nytro Box Plus HEVC/LAN

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C/LAN z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

119 zł Więcej...
reklama