reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Policja i szpitale w maju w CI Polsat

dodano: 2020-04-20 01:33
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

Crime+Investigation Polsat HD CI Polsat HD W maju br. kanał Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) poleca swoim widzom takie programy jak „Nocny patrol” (sezon 9.), „Najlepszy pies w policji” i „Nawiedzone szpitale”.

CI Polsat Crime & Investigation Network Polsat Crime+Investigation Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w maju br. w Crime+Investigation Polsat widzowie z uwagą przyjrzą się pracy policjantów. Program „Nocny patrol” pozwoli widzom zobaczyć realistyczny obraz pracy funkcjonariuszy organów ścigania, którzy wykonując swoje obowiązki niemal codziennie stoją w obliczu śmierci. Od czwartku, 7 maja br. widzowie przyjrzą się także, jak do wzrostu bezpieczeństwa przyczyniają się czworonogi dzięki niezwykłej produkcji „Najlepszy pies w policji”, która testuje umiejętności funkcjonariuszy z amerykańskich wydziałów K9.

Maj 2020 roku w ofercie kanału CI Polsat:

„Nocny patrol” 9 („Live PD: Police Patrol” 9)
emisja: w niedziele (od 3 maja br.) o 21:00

Program „Nocny patrol” przynosi widzom realistyczny obraz funkcjonariuszy organów ścigania działających w całej Ameryce. Funkcjonariusze niemal codzienne stoją w obliczu śmierci. Program ukazuje pracę wydziałów szeryfa, patroli drogowych i lokalnych wydziałów policji w różnych jurysdykcjach - od Connecticut po Arizonę (więcej tutaj).

„Najlepszy pies w policji” („America's Top Dog”)
emisja: w czwartki (od 7 maja br.) o 20:05

Niezwykłe zawody sportowe, w których uczestniczą psy służące w policji. Specjalnie zaprojektowany tor zadań testuje ich umiejętności w różnych, bardzo wymagających warunkach. Jak czytamy w opisie, to pełen zaskakujących sytuacji, trzymający w napięciu zabawny program, który pozwala poznać te nadzwyczajne psy i ich opiekunów w zupełnie nowych okolicznościach.

„Nawiedzone szpitale” („Haunted Hospitals”)
emisja: w środy (od 20 maja br.) o 22:00

Serial „Nawiedzone szpitale” przedstawia historie zjawisk paranormalnych zaobserwowanych w placówkach medycznych, domach opieki i kostnicach. O swoich doświadczeniach opowiadają lekarze, pielęgniarki i pacjenci (więcej tutaj).
 
Uczestnik programu „Nocny patrol”, foto: A+E Networks
Uczestnik programu „Nocny patrol”, foto: A+E Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD Velocap U3

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

850 zł Więcej...

Kamera SJCAM SJ8 PRO

980 zł Więcej...

Moduł DeltaCam Pro Twin REV 2.0 Deltacrypt CI

Uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM Twin REV 2.0 Deltacrypt CI z...

520 zł Więcej...
reklama