reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Policja i szpitale w maju w CI Polsat

dodano: 2020-04-20 01:33
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

Crime+Investigation Polsat HD CI Polsat HD W maju br. kanał Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) poleca swoim widzom takie programy jak „Nocny patrol” (sezon 9.), „Najlepszy pies w policji” i „Nawiedzone szpitale”.

CI Polsat Crime & Investigation Network Polsat Crime+Investigation Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w maju br. w Crime+Investigation Polsat widzowie z uwagą przyjrzą się pracy policjantów. Program „Nocny patrol” pozwoli widzom zobaczyć realistyczny obraz pracy funkcjonariuszy organów ścigania, którzy wykonując swoje obowiązki niemal codziennie stoją w obliczu śmierci. Od czwartku, 7 maja br. widzowie przyjrzą się także, jak do wzrostu bezpieczeństwa przyczyniają się czworonogi dzięki niezwykłej produkcji „Najlepszy pies w policji”, która testuje umiejętności funkcjonariuszy z amerykańskich wydziałów K9.

Maj 2020 roku w ofercie kanału CI Polsat:

„Nocny patrol” 9 („Live PD: Police Patrol” 9)
emisja: w niedziele (od 3 maja br.) o 21:00

Program „Nocny patrol” przynosi widzom realistyczny obraz funkcjonariuszy organów ścigania działających w całej Ameryce. Funkcjonariusze niemal codzienne stoją w obliczu śmierci. Program ukazuje pracę wydziałów szeryfa, patroli drogowych i lokalnych wydziałów policji w różnych jurysdykcjach - od Connecticut po Arizonę (więcej tutaj).

„Najlepszy pies w policji” („America's Top Dog”)
emisja: w czwartki (od 7 maja br.) o 20:05

Niezwykłe zawody sportowe, w których uczestniczą psy służące w policji. Specjalnie zaprojektowany tor zadań testuje ich umiejętności w różnych, bardzo wymagających warunkach. Jak czytamy w opisie, to pełen zaskakujących sytuacji, trzymający w napięciu zabawny program, który pozwala poznać te nadzwyczajne psy i ich opiekunów w zupełnie nowych okolicznościach.

„Nawiedzone szpitale” („Haunted Hospitals”)
emisja: w środy (od 20 maja br.) o 22:00

Serial „Nawiedzone szpitale” przedstawia historie zjawisk paranormalnych zaobserwowanych w placówkach medycznych, domach opieki i kostnicach. O swoich doświadczeniach opowiadają lekarze, pielęgniarki i pacjenci (więcej tutaj).
 
Uczestnik programu „Nocny patrol”, foto: A+E Networks
Uczestnik programu „Nocny patrol”, foto: A+E Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) to urządzenie wspierające...

299 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD Triple Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 790 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

149 zł Więcej...
reklama